7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Bakım Nedir?

  • Bakım Nedir? için yorumlar kapalı
Bakım Nedir?

Bakım nedir? Bakım yaptırmak gerekir mi? Belki de birçok insanın kafasını kurcalayan bir sorudur. Öyleyse bu yazımızda sizlere bakım ile ilgili bilgiler verelim. Büyü, çok eski zamanlardan günümüze kadar gelen ve insanların farklı amaçları için çeşitli şekillerde yaptırdığı uygulamalardır. Büyüler pek çok alanda birçok amaca yönelik yapılmaktadır. Örnek vermek gerekirse; birini kendine aşık etme, sevdiğin birini kendine bağlama, kısmet bulma, işlerinin ve rızkının açılmasını sağlama gibi iyi niyetle uygulayabilirler. Bu uygulamaları bazı kişiler kötü amaç ile de kullanabilmektedir. Örneğin karı-koca arasını açma, ayırma, insanların rızıklarını engelleme, işlerinin kötü gitmesine sebep olma gibi birçok kötü amaçlar doğrultusunda da yapılmaktadır.

Çok farklı büyü çeşidi bulunmaktadır. Mesela aşk büyüsü, papaz büyüsü, domuz yağı büyüsü, sabun büyüsü, kaşık büyüsü ve muska gibi farklı şekillerde yapılmaktadır. Bu büyüler ilim ve irfan sahibi medyum hocalar tarafından yapıldığı zaman çok kısa sürede etkisini gösterirken, bu konular ile ilgili bilgi sahibi olmayan kişiler tarafından yapıldığında da faydadan çok büyüyü yapan kişiye zarar verebilme ihtimali vardır.  Bu sebepten dolayı da büyü yaptırmak ve bozdurmak isteyen kişiler, bunu kendileri yapmak yerine muhakkak bir medyum hocaya giderek yardım almalıdırlar.

Bakım, büyü yapımı, büyü çözümü ve hatta kişilik analizi için kullanılan bir görü usulüdür. Bu görü usulü genellikle bilinmeyeni araştırmak, merak edileni öğrenmek ve anlatılan olayların gerçekliğinin doğru olup olmadığını araştırmak amacıyla kullanılmaktadır.

Büyü Bakım İşlemi Nedir? Neden Yapılır?

Büyü bakım işlemi, büyünün etkileri ve özellikle büyünün bozulması için çok önemlidir. Bir kişi birine büyü yaptırdıktan sonra büyülenmiş kişi üzerinde belli bir zaman sonra belirtiler ortaya çıkmaktadır. Ancak büyülenen kişi kendindeki değişikliğin büyü sebebiyle olduğunu anlayamayabilir. Eğer kendisi ya da çevresinden biri bu değişikliğin sebebini büyüye bağlarsa o zaman muhakkak işin ehli bir medyum hocaya danışmaları gerekir.  Yapılmış olan büyünün türü, özellikleri, hangi amaç ile yapıldığı ve büyünün şiddetini öğrenmek sadece büyü bakım işlemiyle mümkündür. Bunun yanı sıra kendinde büyü olduğundan şüphelenen kişiler de ancak büyü bakım çalışması ile kendilerinde büyü var mı yok mu anlayabilirler.

Büyü bakımı, eğer kişide büyü saptanmışsa bunun bozulabilmesi için olmazsa olmaz aşamadır. Büyü bakım işlemi büyünün türünü saptamaktaki en etkili yöntemdir. Ancak bunlar belirlendikten büyünün bozulması için hangi duaların okunması ve hangi işlemlerin yapılması gerektiğine karar verilir. Böylelikle bakım nedir? Bakım yaptırmak gerekir mi? Ve bunun yanı sıra büyü bakım işlemi nedir? Neden yapılır? Sorusuna cevap vermiş olduk.

Büyü Bakım İşlemi Sonrasında Ne Yapılmalıdır?

Büyü bakım işlemi sonrasında ne yapılmalıdır? Sorusuna yanıt arayan kişilere şu cevabı verebiliriz.  Yapılan büyünün bozulması için öncelikle büyü bakım işlemi yapılır. Ardından büyünün türüne, şiddetine ve saptanan özelliklerine göre de büyü bozma yöntemleri hangileridir onlar belirlenir. Bu yöntemler büyünün türüne göre vefk ya da dua şeklinde olabilmektedir. Eğer büyünün kara büyü türlerinden biri olduğu saptanırsa bu gibi durumlarda da medyum hocalar farklı yöntemlere başvurmaktadır.

İster büyü bakım işlemi olsun isterse de büyü saptandığında bozulacak büyü olsun kesinlikle Havas ilmine sahip bir medyum hocaya başvurmanız gerekir. Eğer bu işlemi kendiniz ya da bu konularda çok bilgisi olmayan birine bu işlemi yaptırmaya kalkarsanız büyünün olumsuz etkilerinden kurtulmanız mümkün olmayacaktır. Bu yüzden de çok iyi bir araştırma yaparak alanında uzman bir medyum hoca bulmanız gerekir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ