7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Bakla Büyüsü Nedir?

  • Bakla Büyüsü Nedir? için yorumlar kapalı
Bakla Büyüsü Nedir?

Bakla Büyüsü Nedir? Bakla Büyüsünün Amacı Nedir?

Bakla büyüsü nedir? Bakla büyüsünün amacı nedir? Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için bakla büyüsü nedir? Nasıl yapılır ve bakla büyüsünün amacı nedir soruları detaylandırarak anlatacağız.

Bakla Büyüsü Nedir?

Bakla büyüsü farklı durumlarda farklı amaçlara hizmet eden büyülerden birisidir. Eskiden beri sıklıkla yapılan bu büyü kişilerin sevecekleri kişiyi karşılarına çıkarıp mutlu bir ilişki kurabilmeleri için başvurulmuştur. Çoğu kişi adında bakla geçtiği için sadece bakla ile yapıldığını düşünür. Bu oldukça yanlış bir düşüncedir. Bu büyü tüm baklagiller ile yapılabilir.

Bakla Büyüsünün Amacı Nedir?

Bakla büyüsünün birçok amacı bulunmaktadır. Genellikle aşk ve sevgi bağlarını oluşturmak ya da kuvvetlendirmek amacıyla yapılır. Tabi büyünün tek amacını sevgi oluşturmaz. Büyünün en bilinen yapılma amaçları şu şekildedir:

  • Aşk bağı ile oluşturulmuş ilişkilerin güçlenmesi amacıyla bakla büyüsü yaptırılabilir.
  • Birbirleriyle daha önce hiçbir bağ kurmayan insanların mutluluğu bulabilmeleri için yaptırılabilir.
  • İçinde kötülük barındıran insanları, hırsızları ve dolandırıcıları bağlamak amacıyla bakla büyüsü kullanılır.
  • Kişinin sevdiğine kavuşamadığı durumlarda, sevdiğine kavuşup mutlu olması amacıyla yaptırılır.
  • Gelecekle ilgili çok düşünen ve kaygıları olan kişiler gelecekten haber almak ve streslerini yenmek amacıyla bakla büyüsüne başvurur.
  • Kişilerin çeşitli hastalıklara yakalanmalarını sağlamak amacıyla da kullanılabilir.

Daha birçok yaptırılma amacı sayılabilecek bakla büyüsü, amaçlarının genişliği nedeniyle çağlar boyunca sık sık tercih edilmiştir.

Bakla Büyüsü Nasıl Yapılır?

Birçok amacı bulunan bakla büyüsünün doğal olarak birçok yapım şekli vardır. Büyü yaptıran kişinin niyetine göre büyü işlemi değişiklik gösterir. Bakla büyülerinin en önemli ortak noktası, sıradan kişiler yerine medyumlar tarafından yapılmalarıdır. Tüm bakla büyülerinin nasıl yapılacağı bilinmese de bazı büyü çeşitleri halk tarafından az da olsa bilinir.

  • 40 adet bakla kullanılarak büyü yapılan kişinin büyü yapana âşık olması amacıyla yapılan bakla büyüsü, halk arasında sıklıkla kullanılan büyülerden biridir. Büyü 40 adet baklanın 4 parçaya ayrılmasıyla başlar. Bu dört parça “Ya Hannah” “Ya Mennan” “Ya Sultan” ve “Ya Gufran” olarak isimlendirilir. Ayırma işleminden sonra büyü yapılan yani yaptırana âşık olması istenen kişinin adı temiz bir kâğıda yazılmalıdır. Yazım işlemi bittikten sonra baklaların üzerine 3 er kez çeşitli dualar okunmalıdır. Duaların 3 er kez tekrar edilerek okunmasından sonra ayrılan baklalar ayrı ayrı ateşlerde pişirilir.
  • Baklalar kaba tek tek atılır. Atılan her baklanın ardından bazı tılsımlı sözler söylenir. Bu işlemin yatsı namazı ve sabah namazı arasında yapılması gerekir. Pişirme işlemi gerçekleştikten sonra büyü tamamlanmış olacaktır. Büyünün 4 ya da 6 hafta içerisinde etkisi görülebilecektir. Büyü de kullanılan dualar ve tılsımlı sözler yalnızca medyumlar tarafından bilinebilir. Bu nedenle bu büyüyü yaptırmak isteyenlerin kendilerine gerçek bir medyum bulmaları gereklidir.

Bakla Büyüsü Zararlı mıdır?

Bakla Büyüsü Nedir?

Bakla Büyüsü Nedir?

Bakla büyüsü nedir? Bakla büyüsünün amacı nedir? sorusundan başka zararı var mıdır diye merak ediyor olabilirsiniz. Bakla büyüsü yapımı kolay ve risksiz büyülerden biridir. Uzun yıllardır yapılmasına karşın herhangi bir yan etkisi bilinmemektedir. Büyünün tutması için gerçek bir medyumla çalışılması gereklidir.  Çalışılan medyuma doğru niyet bilgi aktarımı gerçekleştirilmelidir. İşinde uzman olan bir medyum büyü yaptırmak isteyen kişinin hangi büyüye ihtiyacı olduğunu anlayabilecektir. Büyü seçildikten sonra büyü için kullanılacak malzemeleri ve uygulanacak ritüelleri medyum bildiği için sorun yaşanmayacaktır. Oldukça şeffaf ve dürüst gerçekleşen bir büyü işlemi sonrasında kişilerin korkması gereken bir durum bulunmamaktadır. Ama tekrar hatırlatılmalıdır ki büyü ciddi bir şeydir ve büyüyü yalnızca gerçek ve bilgili medyumlar yapmalıdır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ