7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Birine Aşık Oldunuz ve Ondan Büyülendiniz Mi?

  • Birine Aşık Oldunuz ve Ondan Büyülendiniz Mi? için yorumlar kapalı
Birine Aşık Oldunuz ve Ondan Büyülendiniz Mi?

Birine Aşık Oldunuz ve Ondan Büyülendiniz Mi? o halde bu yazımız tam da size göre. Aşık olmak küçük, büyük, genç, yaşlı demeden herkesi etkisi altına alan bir büyü gibidir. Peki ya sizler birine aşık oldunuz ve ondan büyülendiniz mi? Aşkın büyüsü bütün benliğinizi sararak size tuhaf hareketler yaptırdı mı? Genelde o şekilde olur. Kendini aşık hisseden kişiler kendilerinden beklenilmeyen hareketler yapmaktadırlar. Aşkın büyüsü içinde aşk sarhoşu olan kişilerin hep mutlu oldukları görülmektedir. Bu mutluluk tabi ki çift taraflı aşklar için geçerlidir. Tek taraflı aşık olanlar ve bu aşkı platonik yaşayanlar için maalesef aynı durum geçerli değildir.

Birinden büyülenmek aşk duygusunun oluşmasında en önemli etkendir. İlk zamanlar kişinin gözlerinden sonraları da onun güzel sohbetinden büyülenirsiniz. Eğer kalbiniz de sevmeye ve sevilmeye açıksa bu duygular hemen aşka dönüşmeye hazır demektir. Bakışlar ilerleyen zamanlarda onun tenine dokunmanız gerektiğini sizlere söyler. Birine aşık oldunuz ve ondan büyülendiniz mi? Büyülenme sonucunda nasıl hislere sahip oldunuz diye sormak da gerekmektedir. Aşkın büyüsü içerisinde bir ömür geçirmek isteyenler bu duyguya sıkıca sarılmaktadırlar.

Aşkın Büyüsü ile Karşınızdakine Açılabildiniz Mi?

Sahip olduğunuz aşkı itiraf etmek bazen oldukça kolay bazen de zordur. İnsanlar hissettiklerini bazen hareketleri bazen de sözleriyle karşısındakine aktarırlar. Aşktan büyülenmiş bir kişinin izlediği yol onun mizacıyla yakından ilgilidir. Hoşlandığınız kişi size açılamıyorsa bunun bazı nedenleri olabilir. Bu nedenlerden bir tanesi çekingen yapıda olmasından dolayıdır. Çekingen olanlar hislerini kelimelere dökmekte zorlanırlar. Aşk konusu açıldığında da bunu geçiştirme yoluna gidebilirler. Yüzlerinin kızarması ve suskunlaşmaları içine kapalı olduklarındandır.

Birine Aşık Oldunuz ve Ondan Büyülendiniz Mi?

Aşk büyüsü iki taraflı olarak kişilere hükmettiği zaman bunun tadını çıkarmak gerekir. Sevildiğini anlayan kişiler, sevilmiş olduğunun kendine verdiği hazla daha bir şımarık ve cıvıl cıvıl olurlar. Bu durum onun mutlu olmasından kaynaklanmaktadır. Aşkın büyüsü ile karşınızdakine açılmanın birçok yolu bulunmaktadır. Bunun için bazen bir bakış yeterli olurken; bazen de o bakıştaki anlamı çıkarmak için kendinize birçok soru sormanız da gerekebilir. Benden hoşlanıyor mu- seviyor mu- ne kadar seviyor- keşke bir söylese gibi sorular beyninizin için de devamlı sizi meşgul eder. Aşkınızla ilgili karşınızdaki insana net olmak onun kafasındaki sorulara cevap bulmasını sağlayacaktır.

Aşk Bir Büyü Müdür?

Aşk bir büyü müdür? Yoksa sizler ne olduğunu bilmediğiniz duygular neticesinde büyüleniyor musunuz? Cevabınız ne olursa olsun büyülenmeye devam etmelisiniz. Çünkü bu duygular kişilerin kan akışlarını hızlandırır. Hayata bakış açılarını değiştirir. Kötü olarak gördüğünüz olaylara bile iyi gözüyle bakmanızı sağlar. Birine aşık oldunuz ve ondan büyülendiniz mi? Bu büyünün devam etmesini sağlamak için elinizden geleni yapmalısınız. Çünkü size iyi geleceğinden emin olabilirsiniz.

Hayatlarında hiç aşkı bulamamış ve onu doyasıya yaşayamamış kişiler olduğunu unutmamalısınız. Onların hayatında yer almayan duygunun güzelliğini henüz tadamadılar. Onun nasıl bir şey olduğunu da bilmiyorlar. Bir bilseler daha önce aşkın büyüsü içinde yer almayı tercih ederlerdi. Yaşadıkları hayatta çok şey kaçırdılar. Ama kaçırdıklarının da farkında değiller. Eğer siz bütün bunların farkındaysanız aşkın bir büyü olduğunu görmüşsünüz demektir.

Birine Aşık Olanlar ve Ondan Büyülenenler

Hayatta az kişinin yaşadığı aşk duygusunu tatmak size nasip olmuşsa, bu duyguyu size veren kişiye şükretmeniz gerekir. Bu kişi sevgiliniz değildir. Onun aşkını içinize sunan Allah’tır. Sevdiğiniz kişiye verilen ışığı gördüğünüzde, sizin o ışıktan gözleriniz kamaştı ve içiniz harekete geçti. Bu durum büyülendiniz anlamını da taşıyor olabilir. Allah bu ışığı sizin üzerinizden almadığı sürece aşık olduğunuz kişi dünyanın en güzel ve en özel insanı olarak kalacaktır.

Birine aşık oldunuz ve ondan büyülendiniz mi? Aşkın üzerinde olan aşk ışığını kaybetmemek ve devamlı olmasını sağlamak için dualarınızı eksik etmemelisiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ