7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Boncuk Büyüsü Nedir? Etkileri Nelerdir?

Boncuk Büyüsü Nedir? Etkileri Nelerdir?

Boncuk Büyüsü Nedir? Etkileri Nelerdir?

Bir kişinin işlerinin ve hayatının yanlış gitmesi için boncuk büyüleri yapılabilir. Boncuk büyüsünün etkisi çok kısa sürede ortaya çıkıyor. Büyü yazılan kişide aşırı unutkanlık gibi çeşitli sorunlar ortaya çıkar. Boncuk büyüsü kara büyü türleri arasında yer alır. Bu büyüyü kırmak isteyen insanların aylarca hatta yıllarca üzerinde çalışması gerekebilir.

Bu nedenle, Boncuk büyüsünü uygulamadan önce çok iyi düşünmek gerekir. Kişi büyü yapmak istediğinden emin olduktan sonra büyü yapmalıdır. Nazar eden kişi, konu hakkında bilgisi olan biri olmalıdır. Aksi takdirde büyü, insan hayatını tümüyle değiştirebilir ve büyü yapan kişinin hayatının olumsuz etkilenmesine neden olabilir.

Nazar(Boncuk) Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkileri Nelerdir?

Nazar büyüsünün kişi üzerindeki olumsuz etkileri herkes için farklı şekillerde ortaya çıkabilir. En etkili nazar büyüsü yapılmış olsa bile bu etkilerin ne olacağı az çok açık olacaktır:

Büyü yapılan kişinin işleri yolunda gitmez.

Büyü yapılan kişi para kazanamaz.

Büyü yapılan kişi etraflarındaki insanlarla sürekli tartışır.

Büyü yapılan kimse kimseyle konuşmak istemez.

Büyü etkisi ile kişi kendini evine kapatmak ister.

Büyü yapılan kişi kendisiyle yabancılaşır.

Nazar(Boncuk) Büyüsünü Korumak için Neler Yapılabilir?

Nazardan korunmak çok önemlidir. Kötü niyetli insanlar işinizin yanlış gitmesini isteyebilir, bu nedenle sihir için psişik öğretmenlere ya da hocalara başvurabilirler. En etkili nazar büyüsü kullanılsa bile önemli değildir. İnsanlar kendilerini nazar büyüsünden korumak için yapmaları gerekeni yerine getirirse, onlara hiçbir sihir gelmeyecektir.

Sadece nazar büyüsü değil, her türlü büyüyü önlemek için abdestli olmadan seyahat etmeyin.

Geceleri yatmadan önce biraz dua ve dua okuyun. Dualarınızda, büyülerin kötü etkilerinden korunmak istediğinizi yüksek sesle söyleyin.

Sirke suyu kullanarak evinizin tozunu alın. Sirke, negatif enerjilerden ve büyülerden koruma özelliğine sahiptir. Bu özelliği kullanarak sirke suyuyla da duş alabilirsiniz. Özellikle güçlü nazar büyülerinin etkisini sıfırlamak için sirke suyla duş yönteminin tercih edildiği bilinmektedir.

En Etkili Nazar(Boncuk) Büyüsü Nasıl Yapılır?

Nazar büyüsü beceri gerektirir. Herkes boncuk büyüsü yapabilecek kapasiteye sahip olamayabilir. Nazar sihirli etkileri sadece uzun yıllara dayanan deneyime sahip ve güçlü dini bilgiye sahip insanlar tarafından etkilerini gösterir.

Nazar sihrinin etkili olup olmadığını merak ediyorsanız, aşağıdaki tarifi izledikten sonra büyünün ne kadar hızlı çalıştığını göreceksiniz ve şaşıracaksınız. Nazar büyüsünü yapmak için 3 farklı nazar boncuğuna ihtiyacınız olacak. Ancak bu nazar boncukları sıfırdan alınmalıdır yani kullanılmamış olmalıdır.

Nazar büyüsü asla evde süs eşyası olarak kullanılan nazar boncukları ile yapılmamalıdır. Nazar boncuklarını dizdikten sonra:

 1- Era’eytellezî yukezzibü biddîn

 2- Fezâlikellezî, yedu’ulyetîm

 3- Vela yehüddı alâ ta’amilmiskîn

 4- Feveylün lilmüsallîn

 5- Ellezinehüman, salâtihim sâhûn

 6- Ellezîne hum yüraune

 7- Ve yemneunelmaun

Dualarınızı 3 boncuk için ayrı ayrı okumak zorundasınız. Yani bu duayı toplamda 9 kez okumalısınız. Okuduktan sonra nazar boncuklarını evin çeşitli yerlerine gizlemeniz gerekecek. Burada akılda tutulması gereken en önemli nokta, nazar boncuklarının kesinlikle başkaları tarafından görünmeyecek olmasıdır.

Eve gelen bir konuk veya evde yaşayan başka insanlar varsa ve nazar boncuklarından birini görürlerse, sihir kırılacaktır. Nazar boncukları bir ay boyunca aynı pozisyonda evde tutulduktan sonra, yer değiştirilir ve 7 gün daha evde tutulur. Nazar büyüsü yapılan bu işlemlerden 1 hafta sonra etkili olmaya başlayacaktır.

Evde Nazar Büyüsü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Nazar büyüsünün yapıldığını anlamak için semptomlara yani belirtilere bakmak yeterlidir. Bu semptomların en yaygınları arasında:

Hızlı yorgunluk,

Umutsuzluğa kapılma,

Çok gerilmek ya da gergin olmak,

Yalnız olmayı tercih etmek,

Evlilik ve ilişkilerde sıkıntı,

Seslere ve özellikle ışığa duyarlı olmak,

Uyurken zorluk çekmek,

Sabah yataktan kalkmakta zorluk,

Artan sağlık sorunları,

Yorgun hissetmek.

Nazar Büyüsünden Korunmak İçin Dua Nasıl Okunur?

Nazar büyüsüne karşı korumak için dua okumak, büyüden korunmanın en etkili yöntemleri arasındadır. Bir insanın nazar büyüsü etkisi altında olduğu biliniyorsa, kişi Allah’ı anmakla sürekli olarak meşgul olmalıdır.

Çünkü Allah’ın insanın kalbinde anılması durumunda, ne cin ne de şeytan bu kalbe ulaşamaz. Yapılan büyüler, bunu yapan kişiye geri döner. İnsanlar nazar büyüleri tarafından zarar görmezler.

Nazar Büyüsünden Korunmak İçin Okunacak Dualar

Dua ederken yanınıza biraz su alın ve sonra sırayla:

7 kez ayetel kürsi,

7 kez ihlas suresi,

7 kez nas suresi,

7 defa felak suresini okuyun.

Kişi her sabah bu suyun 3 yudumunu içerek başlamalıdır. Kalan su ile gusül abdesti alınmalıdır. Sabah ve akşam okunması gereken ayetleri tekrar eden bir kişiye boncuk büyüsünün değmesi mümkün değildir. 3 felak ve 3 nas suresi her gün okunması gereken sureler arasındadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz