7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır?

 • Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır?

İnsanlar evlilik kurumuyla hayatlarını birleştirirler. Çeşitli sebeplerden bu birliktelik artık yürüyemez hale gelir. Boşanma büyüsünün çok farklı yapılış amaçları olsa da genel anlamda, yürümeyen evliliği hızlıca bitirmek için yapılır. Boşanma büyüsü nedir amaçlar nelerdir, hepsini burada bulabilirsiniz.

Boşanma Büyüsü Nedir?

Hayatta evlilik kadar, insan hakkı olan diğer kavram, tersi olan boşanmadır. Boşanma, ilişkilerin yürümediği, anlaşılamadığı, şiddet sorunlarının ortaya çıkması nedeniyle gerçekleşir. İki taraf birbirlerini anlamadıklarında bu yola başvururlar.

Fakat bazen istenildiği gibi anlaşarak boşanmalar gerçekleşmez. Bir taraf diretir, boşanma süreci uzar gider. Boşanma büyüsü, ilişkinin daha hızlı bitmesini, son bulmasını saplayan tılsımdır. Bunu yaparak, istemediğiniz evliliğin anında bitmesini sağlayabilirsiniz.

Eğer belli bir yaşa gelmişseniz, hayatta istediğiniz her şeyin tam manasıyla olmadığını anlamışsınızdır. Gençlik döneminde heyecan, umutla bakılan evlilikler, hüzünle sonuçlanabilir. Karşınızdaki insan hiç tanımadığınız birine dönüşebilir.

İstemediğiniz biriyle zorla evlendirilmiş olabilirsiniz. Siz bu ilişkinin bitmesini isterken, karşınızdaki bunda diretir, bitmemesi için elinden geleni yapar. İşte burada imdadınıza boşanma büyüsü geliyor. İstemediğiniz, mutlu olmadığınız bir evliliği bitirmeniz için size, bitirme imkanı tanıyor. Etkili büyü olan boşanma büyüsüyle, sizde kısa sürede sevmediğiniz kişiden boşanabilirsiniz.

Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Boşanma büyüsünün ehil kişiler tarafından yapılması gerektiğini bilmelisiniz. Şimdi asıl meseleye, boşanma büyüsü nasıl yapılır konusunda gelelim. Sevgili kardeşlerim, istenmeyen evliliklerin sonu her daim ayrılıktır. Ayrılık bazen gerçekten çaredir. Ama istense bile karşınızdaki anlayışsız biri olabilir veya evliliğin devam etmesini isteyebilir.

Bu durumda yapabileceğiniz en iyi şey onu boşanmaya ikna etmektir. Boşanma büyüsünün yapılma amacı tam olarak budur. Karşınızdakini ikna etmek. onun boşanma fikrine sıcak bakmasını sağlamak, hedeftir.

Büyü yapıldıktan sonra, karşınızdaki de içerisinde bulunduğu durumun farkına varır. Boşanmanın kendisi için en hayırlı karar olduğunu anlar ve sizinle birlikte bu kararı destekler. Boşanma davanız çekişmeli olmaktan çıkıp, anlaşmalı şekle döner. Artık rahatlıkla boşanabilirsiniz.

Büyünün bilinen bir tarifi yoktur. Çünkü büyülerin tümünde olduğu gibi buda bir sırdır. İlmi kitapların okunması, büyünün nasıl yapılacağı konusunda fikirler verebilir. Yine medyum hocalara danışarak, bunun hakkında bilgi alabilirsiniz. Büyü, çeşitli vefkler yazılıp gerçekleştirilir.

Bu vefklerin amacı, kişiyi ikna etmektir. Vefk şeklinde yapılmışsa, kişinin suyuna ya da diğer özel eşyalarına koyularak, işlem tamamlanır. Konu hakkında bilgilerin tümünü size medyum hoca sağlar. Büyü vefk değil başka yöntemle yapılacaksa, yapacağınız şeyleri medyum hoca size anlatacaktır. Esasında vefk dışında yapacağının pek bir şey yok. Siz sadece büyüden sonra neler geliştiğine, karşınızdaki insanın ne kadar kolay ikna olduğuna şahit olacaksınız. 

Boşanma Büyüsü Neden Yapılır?

Boşanma büyüsünün yapılış nedenleri birbirinden farklıdır. Çok sayıda amaç olduğundan, tamamen kişisel tercih meselesi diyebiliriz. Boşanma büyüsünün genel yapılma amaçları şöyle sıralanabilir.

 • Sevmediğiniz biriyle evlendirilmiş olabilirsiniz. Ondan hemen kurtulmak, onun bu fikre sıcak bakmasını sağlamak için boşanma büyüsüne başvurabilirsiniz.
 • İlişkinizde şiddet görüyor olabilirsiniz. Kurtulmak için en iyi yöntem, boşanmaktır. Ama o bunu istemiyorsa, boşanma büyüsüyle aklını çelebilir, boşanmaya ikna edebilirsiniz.
 • Çok severek evlenmiş olabilirsiniz. Sevdiğiniz evlendikten sonra farklı birine dönüşmüş ve siz ondan kurtulmak isteyebilirsiniz. 
 • Sevdiğiniz kişi başkasıyla evli olabilir. Onların boşanmalarını sağlamak için bu büyüye başvurabilirsiniz. (Genellikle bunun için bağlama boşanma büyüsü birlikte yapılır.)

Gördüğünüz üzere, boşanma büyüsünün yapılma nedenleri birbirlerinden farklıdır. Boşanma büyüsü neden yapılır sorumuza burada yanıt vermiş olduk. İsterseniz, boşanma büyüsünün etkilerinin neler olduğuna göz atalım. 

Boşanma Büyüsü Etkileri

Büyü yapıldıktan sonra nasıl etki gösterir, ona bakalım. Boşanma büyüsünü eğer karşınızdaki kişiden ayırmak için yaptıysanız, aşağıdakiler hızlıca görülmeye başlayacaktır.

 • Karşınızdaki kişi, tıpkı sizin gibi sizinle olan evliliğin yanlış olduğunu düşünmeye başlayacak. Boşanma fikrinizin aslında oldukça yerinde olduğunu fark edecek ve size hak verecek. 
 • Kafasında en kısa sürede sizinle boşanma hayalleri kuracak. Siz boşanmak istemeseniz dahi, o boşanmak için deyim yerindeyse yerinden zıplayacak.
 • Boşanmak için ne isterseniz, onu harfiyen yerine getirecek. Çünkü artık büyünün etkisiyle boşanmaya tam olarak koşullanmış olacak. 

Boşanma büyüsü etkileri, Görülen etkiler bunlar. Boşanma büyüsü yaptıktan sonra sizde içinde bulunduğunuz istenmeyen durumu artık hayatınızdan atabilirsiniz. Ama büyüyü yaptırmadan önce kararınızı tam vermiş olmalısınız. Çünkü bunun geri dönüşü yoktur. Bilakis yapacağınız boşanma büyüsüyle, siz değil o sizden kaçacak ve sizden çok daha fazla isteyecek.

Boşanma Büyüsünü Yapanlar

Boşanma büyüsü yaptırmak istiyorum, kimin yanında yaptırabilirim diyorsanız, size bir tavsiyemiz olacak. Mümkün olduğu kadar en iyi medyumu seçmelisiniz. Medyum hoca seçerken mutlaka bazı durumlara dikkat etmelisiniz. 

Bu durumlar,

 • Alanında başarılı, tecrübeli olması. Gerçekten medyum olması.(Belgesinin olması)
 • Daha önce yaptığı boşanma büyülerinde sonuç almış olması. Tılsımın tam hakimi olması.
 • Ehil olması, bilgisinin büyü alanında her şeye yetmesi.
 • İnsan anatomisi, Geometri, Matematik, Kozmoloji alanlarında bilgi sahibi olması. Cesaret sahibi olması.
 • Manevi alemle ve varlıklarla nasıl iletişim kurulacağını bilmesi, sıkıntıların iyi yönetmesi.

Boşanma büyüsü yapan medyum bu özellikleri taşıyorsa, kendisine gönül rahatlığıyla başvurabilirsiniz. Dilerseniz, dünyanın sayılı birkaç medyumu olan hocamızla kendi derdinizle ilgili görüş alışverişi yapabilirsiniz. 

Boşanma Büyüsü Evde Nasıl Yapılır?

Boşanma büyüsü, evde nasıl yapılabilir merak eden kardeşlere buradan bilgi vermek istiyoruz. Boşanma büyüsü yapmak istiyorum diyorsanız, bunu elbette kendiniz yapabilirsiniz. Peki ama nasıl?

Sevgili kardeşlerim, kadim büyü kitaplarını yanınıza alarak araştırmalar yapmaya başlayabilirsiniz. Araştırmalarınızı yaparken, medyum hocalarla iletişim kurmayı unutmamalısınız. Eksik bilginiz olduğu takdirde, bu alanda kendinizi geliştirmek için çabalamalısınız.

Kozmolojiye hakim olmalısınız. Manevi boyutların ne anlama geldiğiniz, evrenin neden bu kadar büyük olduğu hakkında fikir sahibi olmalısınız. En önemlisi, şeytani varlıkları gördüğünüzde korkmamalısınız.

Bunları yapabileceğinize inanıyorsanız, yetenekleriniz varsa, evde boşanma büyüsü yapabilirsiniz. Bunlara sahip değilseniz, boşanma büyüsünü evde kesinlikle yapmamalısınız. Boşanma büyüsünü kim yapar sorusunu yukarıda yanıtladık. Orada belirttiğimiz gibi kriterleri karşılayan medyum hocayla görüşmeniz gerekli.

Boşanma Büyüsü Bozulabilir Mi?

Bazı değerli kardeşlerimizin akıl karıştıran sorusunu buradan değerlendirelim. Esasında boşanma büyüsü karşıdakini değiştirme büyüsüdür. Fikirlerini farklılaştırma, değiştirme biçimidir. Fikir değişikliği boşanmaya razı olmanın ilk koşuludur.

Peki, boşanma fikri değişen bir kişi bunu bozabilir mi? Bu normalde mümkün olmayan bir durum. Fakat karşıdakinin yakınındakilerden birisi büyüden anlıyorsa, bunu yapabilir. Medyuma başvurarak, boşanma büyüsünün bozulmasını isteyebilir. 

Boşanma büyüsü bozulabilirmi, Çok nadir olsa da yaşanabileceğinden siz bunu medyum hocaya iletebilirsiniz. Medyum hocamız, tüm konularda bilgi sahibi olduğu için, detaylıca düşünür. Kafasında önce planları oluşturur, yolu çizer. Harekete tüm bunlardan sonra başlar.

Karşıdaki kişinin alt olmasını sağlamak için en doğru zamanı beklemek, medyumun profesyonel olması bu nedenle önemlidir. Boşanmak istediğiniz kişinin kişisel bilgilerini, isim, soyad, doğum tarihi, anne ve baba isimleri sizde bulunmalıdır.

Hatta mümkün olursa, iki adet fotoğrafını yanında bulundurabilirsiniz. (Zorunlu değil, medyum isterse alınız.) Her şey tamsa, doğru bir zamansa, işlemler başlatılır ve medyum hoca harekete geçer. İstemediğiniz bir evlilik profesyonel hocamız sayesinde, günler sonra son bulur. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ