7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Bozulamayan Büyüler

Bozulamayan Büyüler

Bozulamayan Büyüler

Çok eski çağlardan günümüze kadar ulaşmış kara büyüler ve ak büyüler bulunmaktadır. Bu büyülerin önemli bir kısmı gerçek medyumlar tarafından yapıldıktan sonra, farklı yöntemler üzerinden bozulabiliyor. Ancak aynı zamanda bozulmayan büyüler de bulunmaktadır. Özellikle Bunlar daha çok kara büyüler içerisinde olsa dahi, ak büyüler arasında da bozulmayan büyüler bulunabilir.

Bozulmayan Büyü Nedir?

Büyüler belli başlı bazı gizemli tılsımlar, sözcükler ve dualar üzerinden okunarak yapılır. Aynı zamanda kilitlenmesi ve çok güçlü hale gelebilmesi için başka varlıklar ile vefk üzerinden büyü tamamlanır. Bu konuda bazı büyüler öyle kilitlenir ki bir daha bozulması mümkün olmaz. Uygulandıktan sonra herhangi bir şekilde geri dönüşü olmayan büyülere bozulmayan büyüler denmektedir. Bu konuda pek çok insan bozulmayan büyüğü nedir merak etmekte ve öğrenmeye çalışmaktadır. Çünkü büyünün getirdiği olanakları bir daha kaybetmek istemeyen pek çok kişi, bozulmayan büyüleri tercih ediyor.

Bozulmayan Büyüler Nasıl Yapılır?

Manevi enerjiden faydalanarak yapılan büyüler, kadim çağlardan günümüze ulaşmış ve mistik kitaplarda yer alan tılsımlardır. Bu büyülerin bazıları öyle güçlüdür ki bir daha geri dönüşü olmaz. Tabii bunun için gerçek medyumdan başka kimsenin bilmediği gizli ilimler kullanılır.

– Öncelikle amaca bağlı olarak kişiden alınacak eşyalar ele alınır.

– Ayrıca yine amaca uygun şekilde gerekli malzemeler toplanır.

– Büyünün yöntemine bağlı olarak ritüeller gerçekleştirilir.

– Bu ritüeller içerisinde büyünün bozulmamasını sağlayan husus medyum hocanın okuduğu gizemli sözcükler ve tılsımlardır.

– Aynı zamanda özel dualar, ayetler ve Esma-ül Hüsna okuması gerçekleşir.

Bozulmayan Büyüler Nelerdir?

Pek çok insan bozulmayan büyüler nelerdir merak ediyor ve bu konuda medyum hocalardan yardım almak istiyor. Özellikle büyülerin getirdiği olanakların bir daha bozulmasını istemeyen pek çok kişi bu yönteme başvurmaktadır. Bozulmayan büyülerin gizemi vefk ile beraber gizemli sözcükler ve başka varlıkların kullanılmasında yatar. Yani bu durum medyum hocanın uygulayacağı yönteme bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bu yüzden aslına bakılırsa çoğu büyü bozulmayan hale getirilebilir.

– Aşk büyüsü

– Bağlama büyüsü

– Geri getirme büyüsü

– Kaşık büyüsü

– Sabun büyüsü

– Mum büyüsü

– Papaz büyüsü

Bu şekilde daha birçok farklı büyüden bahsetmek mümkün.

Bozulmayan Büyüleri Kimler Yapar?

Hem kara büyüler hem de ak büyüler içerisinde bozulmayan büyüler bulunmaktadır. İnsanlar Medyum hocalardan aldıkları yardım ile beraber, büyüler üzerinden hayatlarını düzene sokunca bir daha bozulmasına bu şekilde önlerler. Tabii burada önemli olan bozulmayan büyüleri kimler yapar öğrenmektir. Çünkü bir büyünün bozulmaması için manevi enerjiden faydalanılır. Yani üç harfliler ile beraber vefk üzerinden dualar ve ayetler okunarak büyük kilitlenir. Bu kilidin hayat boyu sürebilmesi için ise, doğuştan yetenekli ve deneyimli olan, her iki tarafta bağlantı kurabilen bir medyumun süreci üretmesi gerekir.

Bozulmayan Büyüler Ne Zaman Etki Yapar?

Bozulmayan büyüler çok etkili olması ile beraber aynı zamanda risk taşımaktadır. Hem özel ilimler kullanırken hem de manevi enerjiden faydalanmak ciddi bir denge gerektirir. Yani bozulmaması için gerçek bir medyumun hassas bir çalışma ele alması gerekmektedir. Bu sebepten dolayı bozulmayan büyüler ne zaman etki yapar sorusuna karşı, bunun değişkenlik gösterebileceğini söylemek gerekir. Özellikle büyüğünün yöntemine, amacı ve isteklere bağlı olarak farklı süreler içerisinde etki yapar.

Bozulmayan Büyüler Neden Yapılır?

Bunun cevabı aslında çok basittir. Çünkü kadim çağlardan günümüze uzanan büyüler insanları bir araya getirir, kısmetini açar ya da maddi ve manevi düze çıkmasını sağlar. Aynı zamanda yaşanan pek çok hastalıktan kurtarırken karanlık büyülerden de kurtarır. Bu sebepten dolayı insanlar yaptırdıkları büyülerin bir daha bozulmamasını istemektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz