7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Bütün Büyülerde Dua Okunuyor mu?

  • Bütün Büyülerde Dua Okunuyor mu? için yorumlar kapalı
Bütün Büyülerde Dua Okunuyor mu?

Bütün büyülerde dua okunuyor mu? Konusunu merak ediyor olmalısınız. Büyü yapmak ya da yaptırmak yüzyıllar öncesine dayanan bir konudur. İnsanlar hayatlarının yolunda gitmesi için büyü ve büyücü terimleri ile sıklıkla karşılaşmıştır. Sıkıntıda olan, olumsuzluklarla karşılaşan ve olmasını talep ettiği dilekleri için kişiler çoğunlukla büyüye başvurmuşlardır. Hatta eski dönemlerde büyü yapan kişiler oldukça az olduğu için büyük ilgi de görmüşlerdir. Bunlar o zaman da şimdi de özel ve yetenekli kişiler olarak adlandırılmaktadır.

Büyüleri ister kendiniz yapın isterseniz yaptırmak için yardım alın her iki durumda da dua okumanız gerekecektir. Büyü yapma konusunda tecrübeniz yoksa hiç yapmak için de harekete geçmeyin. Çünkü bazı yan etkileri ortaya çıkabilir. Hayatınızla ve kendinizle ilgili olumsuz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bütün büyülerde dua okunuyor mu? İyi ya da kötü amaçlarla yapılan bütün büyülerde dua okunmaktadır. Büyü yaptıracak olan kişilerin kendileri ile alakalı güzel gelişmeler için yaptırmalarını, başkalarının kötülükleri için yaptırmamalarını tavsiye ederiz. Başkalarının hayatını alt üst etmek istemeniz de oldukça günahtır.

Büyülerde Hangi Dualar Okunuyor?

Büyülerde okunan dualar büyünün çeşidine ve türüne göre değişmektedir. Bazı büyüler en etkili ve en kısa sürede tutan büyü çeşidi içindeyken; bazıları da belli bir zaman beklenildikten sonra sonuçlar alınmaktadır. Bu tür büyülerde okunan duaların sayısı da önemlidir. Büyüyü yaptıracağınız kişi dua okurken sizlerin evde kendinizin okuması gereken dualar da bulunmaktadır. En doğru sonucu almak ve hangi duaları okumanız gerektiği konusunda bir medyumdan yardım almanız oldukça doğru olacaktır.

Bütün büyülerde dua okunuyor mu? Karşınızdaki kişi için aşk büyüsü yaptırabilirsiniz. Onu kendinize bağlamak için bağlama büyüsü de yaptırabilirsiniz. Nasibiniz kapalı ise kısmet açma büyüsü tercih edebilirsiniz. Evlenmek isteyenler evlilik büyüsü yaptırabilir. Bütün bunlar ak büyü sınıfındadır. Başkalarına zarar vermez. Uygulama amacı iyi ve güzel gelişmelerin yaşanması adına yapılır. Bunların yanı sırı sevenleri ayırmak, karı kocayı birbirine düşman etmek ya da bazı kişilerin nasiplerinin kapanması için yapılan büyüler kara büyü sınıfındadır. Bunlardan uzak durmanız gerekir. Ak büyü ve kara büyülerin her çeşidinde mutlaka dua okunmaktadır.

Büyülerde Okunan Dualar Kaç Çeşittir?

Büyünün tutması ve gerçekleşmesi için okunan dualar olduğu gibi büyünün bozulması için de okunan birçok dua bulunmaktadır. Bu durumda okunan dualar büyünün amacına ulaşılması ve bozulması diye ikiye ayrılmaktadır. Büyülerde okunan dualar için medyuma danışabileceğiniz gibi size yapılacak olan kötü büyülerden korunmak için de kendiniz bazı duaları okuyabilirsiniz. Özellikle en büyük korunma duası Felak suresidir. Ayrıca Fatiha, Ayetel Kursi, İhlas ve nas sureleri okunarak da kötü büyülerden korunabilmeniz mümkündür.

Bütün büyülerde dua okunuyor mu? Konusundan başka büyülerden korunmak için okunacak dualar da oldukça önemli bir konudur. Üzerinizde hissettiğiniz sıkıntılı durumlar, hayatınızda ortaya çıkan olumsuzluklar ve sağlığınızın kötüye gittiğini hissetmeniz gibi durumlarda üzerinizde büyü ya da nazar olabileceğini düşünmeniz ve önlemler almanız da gerekmektedir. Bunun için kendi okuyacağınız dualar olduğu gibi hocalardan yardım alarak onların dua okumasını ya da size muska yazmalarını sağlayabilirsiniz.

Büyü yaptırmak isteyenler altıncı hissi kuvvetli ve üstün yeteneklere sahip olan bilirkişilerden yardım talep etmelidir. Büyü uygulamaları, söylenmesi gereken tılsımlı sözler ve okunacak dualar bu işle ilgilenen kişiler tarafından yapılmalıdır. Bu kişilerin dünyaya ait olmayan varlıklarla iletişim kurdukları da unutulmamalıdır. Medyum hoca olarak adlandırdığımız özel kişilerden yardım alarak yaptırmak istediğiniz büyüler hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz. Bütün büyülerde dua okunuyor mu? Konusunda fikir sahibi olduğunuzu düşünüyoruz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ