7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Büyü Bozdurmak Günah Mı?

  • Büyü Bozdurmak Günah Mı? için yorumlar kapalı
Büyü Bozdurmak Günah Mı?

Büyü Bozdurmak Günah Mı?

Kadim büyüler çok eski tarihlerden günümüze kadar gelmiş ve güçlü tesirli bulunan tılsımlardır. Bu tılsımlar insanların iradesini kırmakla kalmıyor fikirlerini ve düşüncelerini ciddi oranda değiştiriyor. Hatta bu olurken büyüden etkilenecek olan kişi herhangi bir değişikliği kendisinde fark etmiyor. Gerçek medyum hocalar tarafından ele alınan bu yöntem, aynı zamanda tersi yani bozulması için de gerçekleşmektedir. Sonuçta insanlar istekleri yerine gelmesi için büyü yaptırırken, aynı zamanda kendilerine yapılan büyüden kurtulmak adına da bu yönteme başvurur.

Büyü Bozdurmak Günah mı?

Bu konuda yardım almak isteyen pek çok insan büyü bozdurmak günah mı sorusunu merak ediyor. Sadece doğuştan yetenekli ve ilim irfan sahibi gerçek medyumlar tarafından büyü bozma işlemi yapılmaktadır. Bu doğrultuda büyü bozmak için medyum hocaya başvurmanın dini açıdan bir sakıncası yoktur. Burada önemli olan yardım alınacak medyum hocanın dini bilgisinin güçlü olması, havas ilimlerine hakim olması çok önemlidir. Üstelik büyü yaptırmak için hocaya gitmek günah değil aksine câizdir.

Büyü Bozdurmak Neler İçin Yapılır?

Üzerinde büyü olduğunu düşünen ve bunu fark eden pek çok insan medyum hocalardan yardıma almaya çalışıyor. Tabii bu konuda büyü bozdurmak neler için yapılır merak ediyor. Kişinin üzerine yapılan büyünün amacı ne ise aynı şekilde o büyü bozmak amaçlı yöntem ele alınabilmektedir.

– Bağlama büyüsüne karşı bozma büyüsü,

– Geri getirme büyüsü ne karşı bozma büyüsü,

– Karanlık büyülere karşı büyü,

– Aşık etme büyüsü bozmak için büyü,

– Kişinin hayatının ve işlerinin rast gitmemesi adına yapılan büyüyü bozmak için,

– İnsanların birbirine düşmesi için yapılmış büyüleri bozmak amaçlı,

Bu gibi daha pek çok farklı sebep insanların yaşadıkları duruma bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Büyü Bozmak İçin Ne Yapılmalı?

Büyüler çok güçlü etkiye sahip olan ve kolay kolay bozulmayacak önemli tılsımlardır. İslam alimleri tarafından da kabul edilen bu büyüleri bozmak için, çok ciddi bir çalışma gerçekleşmesi gerekir. Medyum hocalar Kur’an ve sünnetin öğrettiği yöntemlere bağlı kalarak belli başlı bazı uygulamaları ele alır. Yani büyü bozmak için ne yapmalı sorusuna karşılık, öncelikle gerçek medyum hocadan yardım alınması gerektiği unutulmamalıdır. Bu doğrultuda hadisler, dualar, ayetler ve Esmaül Hüs-na okuması üzerinden değişik yöntemler ele alınır. Kişinin büyüden kurtulması için bu büyünün bozulması adına hocaya gitmesinin dinen bir sakıncası yoktur.

Büyü Bozdurmak Caiz midir?

Farklı amaçlar doğrultusunda ele alınmış büyünün etkisinde kalan pek çok insan bunun farkında olmaz. Hatta çevresindeki insanlar değiştiğini söylese bile kesinlikle kabul etmez. O yüzden etrafında sevdiği insanlar bu büyünün bozulabilmesi için medyum hocalardan yardıma almaya çalışır. Tabii bunu yapmadan önce büyü bozdurmak caiz midir öğrenmek isterler. Büyü insanların iş hayatına, evlilik hayatına, ilişkisine ve aile ilişkilerine azımsanmayacak şekilde ciddi boyutlarda zarar verebilmektedir. Son bulan evlilikler ve başarısız iş hayatı gibi pek çok soruna karşı medyum hocalardan büyü bozdurmak için yardım almanın caiz olduğunu söylemek mümkün.

Büyü Bozdurmak Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Yapılmış olan büyünün etkisine, yöntemine ve kişinin iradesine bağlı olarak büyü bozdurma etkisi değişkenlik göstermektedir. Bu doğrultuda yaklaşık olarak 1 hafta ile 1 ay arasında farklı surelerin ortaya çıkabileceğini söylemek gerekir. Fakat sonuç olarak kişi büyünün etkisinden tamamen kurtulur.

Büyü Bozmak İçin Nelerden Yardım Alınır?

Medyum hocaların büyü bozmak için yardım aldığı belli başlı bazı unsurlar söz konusudur.

– Kur’an ve sünnetin öğrettiği yöntemler,

– Dualar, hadisler,

– Ayetler ve Esmaül Hüs-na okuması,

– Karşı büyük için gerekli malzemeler,

– Muska ve vefk yapımı,

Temiz bir salih ve ibadet ile beraber en önemlisi büyünün bozulabilmesi için yüce Allah (cc)’tan yardım istemektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ