7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Büyü Bozmak İçin Ne Yapmak Lazım

Büyü Bozmak İçin Ne Yapmak Lazım

Büyü Bozmak İçin Ne Yapmak Lazım

Aşk büyüleri, nasip kapama büyüleri, ayırma büyüleri, dil ve erkeklik bağlama büyüleri gibi birçok büyü kişilerin manevi dünyasını ele geçirerek günlük yaşamlarında da bazı farklı davranışlar sergilemelerine neden olmaktadır. Kötü amaçlı kimseler, hedeflerine ulaşabilmek için boyut dışı varlıklar ile iş birliği yaparak çok tehlikeli büyüler yapabilmektedir. Bu nedenle büyüleri bozmak için gerekli adımların bir an önce atılması ve insanları huzurlu bir maneviyata kavuşturulması gerekmektedir.

Bana büyü yapıldığını nasıl anlarım sorusunun cevaplarını verdikten sonra büyü bozmak için kullanılan yöntemlere ve her biri denenmiş olan ve olumlu sonuçlar veren dualara değinmek faydalı olacaktır. Bir büyünün bozulması için en önemli nokta, büyünün deneyimli medyum hocalar ya da manevi ilimler konusunda yüksek bilgilere sahip kimseler tarafından tespit edilmesi gerekmektedir.

Ancak kalp gözü açık olan ve farklı boyutlardaki iyi niyetli varlıklarla iletişim kurarak onlardan yardım alabilen kişiler, büyünün ne zaman yapıldığını ve hangi büyü çeşidi olduğuna dair önemli bilgiler edinilebilir. Bu nedenle manevi yönden kuvvetli, ilim ve irfan sahibi medyum hocalara bu durumda ihtiyaç duyulmaktadır.

Büyünün Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Büyü olup olmadığını nasıl anlaşılır sorusu da büyünün bozulması için yanıtlanması gereken ilk soru olmaktadır. İlk etapta büyünün bozulması için başarılı bir şekilde tespit edilmesi gerekmektedir. Büyünün olup olmadığını anlamak için insanlar, şüphelendikleri kimsenin davranışlarını yakından incelemeli ve takip etmelidir.

Büyü tesiri altında kalan ve şüphe duyan kendileri de olabilir. Bu durumda panik yapmadan iç seslerini ve kendi davranışlarını sürekli takip edip gözlem yapılması faydalı olacaktır. Aynı zamanda yakınlarında içini dökebileceği ya da güvendiği kimselere bu konu ile ilgili şüphelerini samimi bir dille anlatabilirler.

Büyünün en çok bilinen belirtileri bulunmaktadır. Bu belirtileri inceleyerek kendisine büyü yapılıp yapılmadığı ya da diğer kimselerin herhangi bir büyünün tesiri altında kalıp kalmadığı kolay bir şekilde anlaşılabilir. Manevi ilimlerde uzman kimseler tarafında büyünün bilinen belirtileri şu şekildedir:

Uyku isteğinin yoğun olması

Unutkanlığın yüksek artış göstermesi

Her işte sakarlık yapılması ya da tüm işlerin ters gitmesi

Kişisel eşyaların sürekli kaybedilmesi

Konuşmada zorlanma veya bozukluk yaşama

Israrlı olan yanlış kararlar ve gerçeklerden uzaklaşma

Sıkıntı çoğalması ve sabırsızlık yaşama

Büyü Bozma Yöntemleri Nelerdir?

Bu belirtiler incelendikten sonra kişinin üzerinde büyü olup olmadığı anlaşılır. Daha sonra büyü bozma yöntemleri uygulanabilir. Manevi ilimlerde uzmanlaşmış medyum hocaların kullandığı bu yöntemler ikiye ayrılmaktadır. Büyü bozma yöntemlerinden birincisi yüce Allah’a sığınarak büyünün getirdiği olumsuz etkilerden arınmak için bir takım duaların okunmasıdır.

İkinci yöntem ise manevi alanda tecrübe sahibi medyum hocaların hazırladığı muska ve tılsımlar ile büyüden kurtulmaktır. Bu şekilde uygulanan yöntemler kesinlikle büyü değildir. Muska ve tılsımları manevi yönden güçlü olan medyum hocalar dinen bir sakınca teşkil etmeyen dua ve sureler ile oluşturmaktadır. Bu şekilde çok daha kısa bir zamanda etkili sonuçlar alınmaktadır.

Bakara suresini 3 defa okumak

Bu sure genellikle mal ve mülk üzerine yapılan büyüler için okunur. Eğer bir kimsenin malına yönelik bir büyü varsa o kimse ticaretten hiçbir şekilde kazançlı çıkmaz. Bereketsizlik çoğalır. Bu kimse hiçbir türlü maddi açıdan toparlanamaz. Bu durumlarda 3 defa Bakara suresinin okunması büyüyü inşallah bozacaktır.

Tarık suresini 7 defa okumak

Genellikle genç kızlarda görülen ruhsal sıkıntıların gidermek amacıyla okunmaktadır. Eğer bir genç kıza bir büyü yapılmışsa etkisi çok büyük olur. Çünkü büyü gibi şer güçlere karşı genç kızlar tamamen savunmasızdır. Bu surenin okunması ile koruyucu bir kalkana yaratılabilir.

Rahman suresini 7 defa okumak

Özellikle ayırma ve soğutma büyüleri için Rahman suresi okunmaktadır. Kaşık büyüsü ve nohut büyüsü gibi güçlü ayırma büyülerinin etkisini bir anda yok eder. Rahman suresinin her gün okunması halinde karı koca arasında mükemmel bir muhabbet oluşur.

Nas suresini 12 defa okumak

Tırnak büyüsü ile yıldız büyüsü gibi insan ruhunu doğrudan doğruya etkileyen bazı büyüler vardır. Bu büyülerin etkilerine kapılan kimselerin tüm psikolojisi altüst olmaktadır. Belirtilen sayıda bu surenin okunmasıyla Allah’ın izniyle büyünün hiçbir etkisi kalmayacaktır.

Felak suresi

Tüm İslam tarihi boyunca en çok okunan büyü bozma duası Felak suresidir. Büyü yaptırmanın kötülüğü Felak suresinin asıl konusudur. İster kara büyü olsun ister akça büyü, tüm büyü çeşitlerinde Felak suresini okumak çok etkili sonuçlar sağlamıştır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz