7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Büyü Malzemeleri Nelerdir?

  • Büyü Malzemeleri Nelerdir? için yorumlar kapalı
Büyü Malzemeleri Nelerdir?

Doğru malzemelerin seçimi her büyülerin tutması, başarılı olması için çok önemlidir. Büyü malzemeleri neler bu malzemeleri en iyi kimler kullanır, detaylar yazımızda.

Büyü Malzemeleri Neler?

Büyü için malzemeler, medyumların tercih ettikleri şekilde olur. Biz burada sizlerle, yapılan büyülerde aktif olarak kullanılan malzemeleri paylaşacağız. Bu yazıda ayrıca söz konusu malzemeleri nerede bulacağınızı da aktarmaya çalışacağız.

Değerli kardeşlerim, ilk bilmeniz gereken şey bu malzemeler olmadan büyünün gerçekleşmediği olmalı. Malzemesi eksik olan büyünün tutma olasılığı oldukça düşük olacaktır. Sevgili kardeşlerim dilerseniz, şimdi büyülerde kullanılan malzemeler tam olarak neler ona bakalım.

Mum

Mum, hemen tüm büyülerde tercih edilen özel bir objedir. Tarihin eski çağlarından bu yana büyü denildiği zaman akla ilk gelen malzeme mumdur. Tercih edilen renkleri büyünün amacına göre değişse bile, kokusuz veya kokulu olmasının herhangi bir önemi yoktu.

Tütsüler

Büyülerin ana malzemesi nedir denildiğinde aklınıza hemen tütsüler gelsin. Tütsülerin, pozitif koku yaydığı, böylece enerji yayılımını daha kolay gerçekleştirdiği düşünülmekte. Bu yüzden büyü için en çok tercih edilen, kullanılan malzeme tütsü diyebiliriz. 

Fotoğraflar

Her büyünün içerisinde elbette fotoğraf yer almaz. Fakat bazı büyülerde olmazsa olmazdır. Bu yüzden fotoğrafların da bu listede yer almasını uygun gördük. 

Saç Teli 

Saç teli de tıpkı fotoğrafta olduğu gibi sadece bazı büyüler için istenen malzeme gurubunda yer alır. Aşık etme, bağlama gibi büyülerde saç tellerinin kullanıldığını söylemek mümkündür.

Diğer Malzemeler

Değerli kardeşlerim, büyü için gerekli olan malzemeler listesini, elbette uzattıkça uzatabiliriz. Ama biz bunu yapmamaya karar verdik. Kısaca büyü için lazım olan malzemelerin şu şekilde sıralamak mümkün. Kişinin tırnakları, elbiseler, diğer özel eşyaları, tarak, makas, su. Bu malzemeler, büyünün yapılış nedenine göre değişir Yani büyü hangi maksatla yapılıyorsa, buna göre malzeme talep edilir.

Büyü Bozan Malzemeler Neler?

Büyü yapma aşamasında olduğu gibi, bozma içinde ayrıca malzemeler gereklidir. Büyü bozma malzemelerinin listesinde yer alan ürünler, medyumun direktiflerine göre alınmalıdır. Her medyumun büyüleri bozma kuralları farklıdır. Bazı medyumlar bu malzemelere ihtiyaç duymadan, sadece dua ile büyü bozabilir iken kimileri objeler olmadan işlemi yapamaz. Büyü bozan malzemeler şöyledir.

Sirke

Sadece sirke biçiminde talep edildiği gibi sirkeye şeker veya su ilave edilip istenebilir. Sirke çok uzun yıllardır büyü bozma adına en çok tercih edilen malzemelerin başında yer alır. 

Kağıt

Kağıtlar, kara büyüler için gerekli olan malzemelerdir. Tıpkı kalemler gibi olmazsa olmazdır. Medyumlar, kağıt ve kalemi birleştirerek, büyüleri dualar ile bozabilirler.

Büyü Malzemelerini Kimler İster?

Değerli kardeşlerim, ister büyü bozma ister yapma işlemi olsun, malzemeler gereklidir. Malzemelerin istenmesinin nedeni, durumu birbirinden ayırt etmektir. Dikkat ederseniz, istenen malzemelerin çoğunluğu kişiseldir.

Kişisel malzemeler de büyünün aktif hale getirilmesi için tercih edilebilir. Büyü malzemelerini kim ister sorusuna medyum diyebiliriz. Medyumlar, büyü yapmak ya da bozmak için malzemelere ihtiyaç duyabilirler. 

Büyü Malzemeleri Olmadan İşlemler Yapılamaz Mı?

Sevgili kardeşlerim, büyü malzemeleri olmadan tabi ki işlemler yapılabilir. Örneğin, dualar kullanılarak işlemler gerçekleştirebilir. Büyü malzemeleri genellikle işin tam ehli olmayan medyumlar tarafından talep edilir. Onlar için malzemeleri almadığınız zaman kızabilirler. Büyü malzemeleri nelerdir sorumuzu cevaplandırmıştır.

Bu malzemelerin olmaması halinde, büyü yapılabilir. Fakat bu doğrultuda medyumun gerçek anlamda ehil olması şarttır. Medyum ehil olmazsa, söz konusu malzemeler olmadan büyü işlemleri gerçekleştirilmez. Sevgili kardeşlerim, büyü malzemeleri için önemli medyum Seyfullah hoca ile görüşmeniz, sizler adına çok daha fayda sağlar. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ