7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Büyü Nedir Nasıl Yapılır

  • Büyü Nedir Nasıl Yapılır için yorumlar kapalı
Büyü Nedir Nasıl Yapılır

Büyülerin tarihinin uzandığı noktaları öğrenmek istiyorsanız bu yazımızı okuyabilirsiniz. Yazının içeriğinde büyüye dair her şeyi bulabilirsiniz. Büyü nedir büyüler nasıl yapılırlar, çeşitleri neler hepsini buradan öğrenebilirsiniz. Keyifle okumanız dileğiyle kardeşlerim.

Büyü Nedir?

Değerli kardeşlerim, büyü insanla beraber doğan ve evrenin gizemlerini gün yüzüne çıkaran uygulamalardır. Büyülerde insanla gizli alemler arasındaki ilişkiler ön plandadır. İnsanın maddi dünyasında yaşadığı sıkıntıların manevi alemler yoluyla çözülmesidir. Büyülerin yapılma nedenleri, çok farklıdır. Kimi insan sevdiğini aşık etmek için büyü yapar, kimisi kısmetini açmak için.

Aşağı kısımda büyülerin yapılma amaçlarına detaylıca değineceğiz. Burada büyünün tam olarak ne olduğunu iyice kavramak istiyoruz. Sevgili kardeşlerim, büyü esasında gizliye açılan kapıdır. Söz konusu ‘gizli’ insan aklının erişemediği noktadır. Havas ilmiyle yapılabilen büyüler, insanın ötesinde bir yolculuktur.

Büyüler sayesinde sevdiklerimize kavuşabiliriz. Hayatta elde edemeyeceğimiz kadar kazançlar sağlayabiliriz. Hiç başaramadığımız şeyleri, büyüler sayesinde yapabiliriz. Büyülerin gizemli dünyasına girdiğiniz zaman, karmaşıklığı, farklılığı kalp gözünüzle görebilirsiniz. Değerli kardeşlerim, büyüye inanmıyorsanız, yapacağınız tılsımlar ne yazık ki sonuca varmayacaktır.

Yani söz konusu büyü size pek yarar getirmeyecektir. Eğer ona inanırsanız, size yardımcı olacaktır. Doğru medyum hocalarla çalışmanız, büyünün tezahür etmesi için gerekli. Sevgili kardeşlerim, büyü yapan kişilere medyum hoca denir. Gerçek medyum hocalar, havas ilmini bildiklerinden büyü yapma konusunda usta olurlar. Büyü nasıl yapılır öğrenmek için okumaya devam ediniz.

Büyü Nasıl Yapılır?

Değerli kardeşlerim, esasında büyünün yapılışı hakkında çok fazla yorumlara rastlıyoruz. Özellikle şöyle İnternet üzerinden araştırmalar yaptığımızda, belirsiz kişilerin ilginç tarifler sunarak büyü yaptırmaya çalıştıklarını görüyoruz. Kardeşlerim, büyüler gizli ilimlerle örülmüş uygulamalardır. Onları öğrenmek, yapmayı başarmak, yıllarca ilim öğrenmekle bitmiyor.

Doğuştan yeteneklerin mutlaka olması gerekiyor. Büyülerin yapılışı kimi insanlar için biraz da oyun alanıymış gibi geliyor. Hatta bazen birkaç arkadaş bir araya gelip, büyü yapalım diyebiliyor. İnternet üzerinden aldıkları yemek tarifi benzeri tariflerle bu uygulamayı yapmaya başlıyorlar. Manevi alemlerle iletişim kurmayı bilmeyen bu kardeşlerimiz, sonuçta koca koca hüsran duygularıyla karşılaşıyorlar. 

Değerli kardeşlerim, büyüler tarifi verilemeyecek olan gizemli uygulamalardır. Bu uygulamaları gerçekleştirecek olan kişilerin tecrübe sahibi olması gerekir. Gizemli diyarın yolcuları olmayan kişilerin yapması oldukça tehlikelidir. Kardeşlerim, büyüler iki ana guruba ayrılır. Yapılışları da bu guruplara göre şekillenir.

Ak ve kara olan tılsımlar, etkilerini de sahip oldukları güçlere göre gösterirler. Kara büyüler, ak büyülere göre daha zor yapılıp bozulurlar. Aynı zamanda kara büyü, ak büyüye göre çok daha tehlikelidir. Yapımında kullanılacak malzemeler, şeytani varlıkların isteklerine göre şekillenir. Ak büyü nispeten daha yumuşak olan tılsımlardır. Bunlardan korkmaya gerek yoktur. Etkileri daha doğal ve olgundur. 

Büyü Neden Yapılır?

Sevgili kardeşlerim, büyünün birçok yapılış sebebi olabilir. Genellikle insanlar, sıkıştıkları zaman büyülere başvurular. Sevgili terk eder, eş bırakıp gider veya eve gelmez, birine aşık olunur çözümü bulunamaz. Bunlar büyü yapmanın bazı sebepleridir. Bunları daha fazla detaylandıracağız. Büyü neden yapılır sorusunu şöyle değerlendirebiliriz.

Kısmet Açma İçin Büyü 

İnsanlar, hayatları ters gitmeye başladığında, büyü yapabilirler. Bu dönemlerde maddi ve manevi her şey ters gider. Evlenmek istenildiği zaman buna erişilemez. Kazançlar düşer. Ak büyü gurubunda yer alır. 

Aşık Etme Büyüleri

Aşık etme büyüleri, aynı zamanda aşk büyüleri olarak değerlendirilir. Amaç karşıdaki kişiyi veya birilerini aşık etmektir. Tesiri güçlü olan büyülerdir. Ak ve kara büyü şeklinde iki kısma ayrılırlar. Papaz büyüsü, domuz yağı büyüsü kara aşk tılsımıdır. Ceviz, canbar büyüleri ak büyüler arasındadır. 

Ayırma Büyüleri

Ayırma büyüleri eşleri, arkadaşları, sevgilileri, aileyi birbirlerinden ayırma amaçlı yapılır. Ayırma büyülerinin tamamı kara büyüler gurubunda bulunurlar. Soğutma büyüleri ayırma büyü gurubunun alt koludur. 

Burada belirttiğimiz büyülerin her birinin onlarca, hatta yüzlerce büyü türleri vardır. Tüm bunlar büyü yapmanın nedenleridir. Kimi insan, dertlerini çözmek için başvurur. Kimileri başkalarına zarar verme amacıyla büyülere başvurur. 

Büyülerin Etkileri Nelerdir?

Değerli kardeşlerim en çok merak edilen konuların başında söz konusu büyülerin etkileridir. Büyülerin etkileri yapılış nedenlerine göre değişmektedir. Biz burada birkaç büyü örneğini ve etkilerini sırladığımız zaman, konuyu daha iyi anlayabilirsiniz.

Öncesinde büyülerin kaç gün öncesinde etki gösterdiklerine değinmek durumundayız. Kardeşlerim büyüler genelde 10 gün ile 1 ay arasında etkilerini gösteren uygulamalardır. Tam süreleri çeşitlerine göre farklılık gösterir. 

* Aşık etme amacıyla yapılan büyülerde etkiler şöyle görülür. Karşıdaki kişinin duygu ve düşünceleri değişir. Kara büyülerde düşünceler değişirken, ak büyülerde duygular değişir. Zaman içerisinde büyü yapılan kişi aşık olacak hale gelir.

* Kısmetin açılması amaçlı yapılan büyüler, işlerin daha iyi olmasını sağlar. Zaman içerisinde ticarette gelişmeler yaşanır. Kişi işsiz ise iş bulacaktır. Evlenmek, nişanlanmak niyetindeyse kendisine uygun olan bir eş bulacaktır. 

* Ayırma için yapılan büyüler, ilk olarak tartışmalar çıkaracaktır. Kime yapılırsa yapılsın ilk başta huzursuzluk çıkarır. Daha sonra karşılık atışmalar başlar. Tartışmalar gittikçe büyür. İş nefrete kadar uzanır. Büyü yapılan kişiler birbirlerini birkaç dakika görmeye bile katlanamaz hale gelirler. Sonunda ayrılık meydana gelir. 

Büyüler ve etkileri böyledir. Görüldüğü üzere büyülerin yapılışı yani amaçları, büyülerin etkilerini doğrudan değiştiriyor. Sevgili kardeşlerim, büyüler hakkında daha fazla detay için tabi ki medyum hocamız Seyfullah hoca ile görüşebilirsiniz.

Büyüleri Kimler Yapar?

Kardeşlerim, şimdiye değin, büyülerin ne olduğunu, etkilerinin nasıl olduğundan bahsettik. Şimdi kim büyü yapar buna göz atalım. Değerli kardeşlerim, yukarıda büyülerin gizemli alemlerle bağlantı olduğunu söylemiştik. Elbette manevi alemlerle bağlantı kurmak, ilim gerektirir. Söz konusu ilim havas ilmidir.

Gizli ilim havası isteyen herkes ne yazık ki öğrenemez. İsteyen herkes öğrenmek için eğitim almak ister, kendince öğrenmeye çalışır. Lakin medyumlar yetenekleri olmayan kişilere bunu öğretmezler. Yeteneklere sahip olan kişilere havas ilmi öğretilir. Havas ilmini bilen kişi medyum hoca olur. Büyü yapanlar da dolayısıyla medyum hocalardır. 

Sevgili kardeşlerim, büyü yapacak medyum hoca dürüst olmalıdır. Güvenilir, kendinden emin, bilgi sahibi ve gerçek anlamda çözüm üreten kişi olmalıdır. Bu özelliklere sahip olan medyum, büyü ilmiyle uğraşabilir. Büyüleri doğru şekilde gerçekleştirebilir. Eğer düzgün medyum arıyorum diyorsanız, size medyum Seyfullah hocamızı önerebiliriz. Kendisi bu ilmin en iyilerinden birisidir. Kendisiyle çalıştığınız zaman zaten aradaki farkı görebileceksiniz.

Büyülerin Tarihi

Değerli kardeşlerim, bazı büyüler çok eski tarihlere kadar uzanır. Örneğin bazı aşk büyülerinin tarihi neredeyse insanın ortaya çıkışıyla aynıdır. Bazı büyüler ise henüz birkaç yüz yıllık uygulamalardır. Aslında burada merak ettiğimiz konu, büyülerin ortaya nasıl çıktığıdır. Sevgili kardeşlerim, büyüler deneme yanılma, ilham şeklinde ortaya çıkar.

Sonradan gelişen büyüler, kendiliğinden hadi yapalım şeklinde oluşmamıştır. Örneğin karabiber büyüsü uzun yıllardır uygulanan tesiri belli olan bir büyüdür. Bunun etki seviyesini değiştirmek mümkün değildir.

Kardeşlerim eski büyülerin daha tesirli olacağı düşüncesi yanlıştır. Daha yeni olup, eskilere göre tesiri yüksek olan çok fazla büyü bulunur. Bunların neler olduğunu öğrenmek niyetindeyseniz, Seyfullah hocamızla isterseniz görüşebilirsiniz. Seyfullah hoca size her açıdan destek olacaktır. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ