7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Büyü Yaparak Sevdiğini Aşık Etme

  • Büyü Yaparak Sevdiğini Aşık Etme için yorumlar kapalı
Büyü Yaparak Sevdiğini Aşık Etme

Büyü ile sevilen kişi aşık edilebilir mi? Büyü yaparak sevdiğini aşık etme mümkün müdür? Sevdiğin kişiyi kendine aşık etmenin yolları nelerdir, bunun için kimlere başvurulabilir? Sizde bu sorular hakkında meraklıysanız, o zaman buyurun okumaya.

Sevdiğin Kişiyi Kendine Büyüyle Aşık Edebilir Misin?

İnsanlar birbirlerini sevmek, birbirleriyle anlaşabilme doğası üzerine yaratılmışlardır. Değerli kardeşlerim, insanların aşksız yaşaması mümkün olmadığı için kişi mutlaka sevmeye ihtiyaç duyar. Peki, sen sevdiğini büyüyle kendine aşık edebilir misin? Doğrusu buna şöyle cevap vermeliyim değerli kardeşim. Bu elbette mümkündür.

Ancak belirli kuralları atlamama şartıyla. Yani demek istediğim kardeşim, sevdiğini kendine büyü yoluyla aşık edeceksin, dediklerime mutlaka kulak vermelisin. Öncelikle şöyle söyleyeyim, büyüyle aşık etme mümkün bir durumdur. Bunun yapılması için ihtiyaç duyduğun ise şu şekildedir.

İlk olarak büyüye inanmalısın sevgili kardeşim. Büyüye inanmadan yapmaya kalkışırsan, ehil medyum bile sana yardımcı olamaz. Özellikle aşık etme büyüsü inanç gerektirir. Daha sonra bildiğiniz, güvendiğiniz, tanınan, resmi olan medyuma gitmelisin. Medyum senden bir şeyler talep edebilir sevgili kardeşlerim.

Örneğin sevdiğine ait bir saç teli, tırnak, çamaşır, resim bunlardan birisi olabilir. Yapacağın büyüye göre değişebilir. Bunu aslında medyum hoca istemez. Büyüyü yapacak olan manevi varlıklar talep ederler. Karşındakini tam tespit etmen ve ona hükmetmek için. Sonrasında büyü gerçekleştirilir. Ehil medyumun yanında büyüyü yapmışsa, sevdiğiniz sabır edeceğin bir dönemden sonra, sana sırılsıklam olacaktır.

Sevdiğini Kendine Aşık Etmek İçin Büyüler

Değerli kardeşim, sen sevdiğini kendine aşık etmek istiyorsan, bazı büyüler hakkında bilgi sahibi olmalısın. Çünkü özellikle aşk büyülerinin sayısı oldukça fazladır. Hepsi birbirinden etkili olsa bile, bazıları sana uyabilir. Örneğin, sevdiğini mum büyüsü yaparak kendine aşık edebilirsiniz. Mum büyüsü oldukça kolay etki ettiği için sevdiğini kısa sürede sana koşar.

Yine hocanın yanına gidip, vefk yapmak istediğini söyleyebilirsin. Hoca sana mutlaka bu konuda yardımcı olacaktır. Değerli kardeşim sana tavsiyem, derdini hocaya anlattıktan sonra büyüyü yapmak olacak. Çünkü medyum bu alanın uzmanıdır. Hangi büyünün senin için daha faydalı olacağını büyü işlemi ile bilir. Buna dikkat etmelisin.

Değerli kardeşim aşık etme büyüsü sandığın gibi basit yapılmaz. Çeşitlerin fazla olması durumu değiştirmez. Kaşık büyüsüyle aşk büyüsü yapıldığı gibi papaz büyüsüyle de yapılabilir. Yine Süryani büyüsüyle sevdiğini kendine aşık edebilirsiniz. Bunlardan bazılarının etkileri daha ağır olabilir. Sana hangisinin uyacağı konusunda mutlaka bilgi sahibi olmalısın. Medyum hocayla bu konuda görüşebilirsiniz. Büyü yaptığında sevdiğini düşünmen lazım. Ona gerçekten aşık mısın, yoksa inat uğruna mı bunu yapıyorsun. Bir ömrü onunla yaşayabilir misin?

Aşık Etme Büyüsü Hangi Amaçla Yapılabilir?

Sevgili kardeşim, aşık etme büyüleri sadece seven kişinin sevdiğini kendisine aşık edebilmesi için yapılmaz. Bu büyü aynı zamanda sevgililer ve eşler arasında da çok bilinir ve yapılır. Büyüyü yapan kişi eşinin kendisini daha fazla sevmesini, kendisine bağlanmasını isteyebilir. Sevgilisi ondan sürekli uzak olan biri de bu büyüyle onu kendisine bağlayarak yakınlaştırabilir. Yani sevgili kardeşim, büyü sadece bir amaç uğruna yapılmaz. Aşık etme büyülerinin çeşitleri birbirinden farklıdırlar. Ana amaç genellikle karşıdaki her kimse onu etkilemektir. 

Büyüler yapıldıktan sonra yaşananlar ise büyüyü yaptıran kişiyi memnun edecek seviyededir. Çünkü sevilen kişinin düşünceleri zaman içerisinde değişir ve ona yönelir. Ona aşık olmaya başlar. Yani kardeşim, sen nasıl ki onu seviyorsan, o da sana sırılsıklam aşık olacaktır. Bunun olması için ehil medyuma gitmeyi ihmal etme. Çünkü sana boş umutlar vaat eden kişilerin bu alemde yer aldıklarını bilmelisin. Hocamız bu konuda sana en çok yardım edebilecek medyum. Ondan şaşma sakın.

Aşık Etme Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Sevdirme büyüsü şeklinde bilinen bu tılsımlar, yapılıp tamamlandıktan sonra karşındakini sana aşık edecektir. Ancak bu hemen olan bir şey değildir kardeşim. Her şeyden önce sabırlı olmayı bilmelisin. Bunun için kendine hakim olmalı ve bekleyerek olacağını unutmamalısın. Büyüye inanmalısın. Ona inanmazsan baştan söyleyeyim ki tutmayacak. Ayrıca büyü yapıldıktan sonra gidip, acaba olmuş mu diye kontrol etmemelisin. Bekle ve zamanla neler olacağını gör. Büyünün etkileri yapıldıktan sonra aşama şeklinde şöyle olur.

 * Aşık etme büyüsü yapıldıktan sonra kişi kendinden geçer. Hayatı farklı akmaya başlar. Yaptığı hareketler duygusal olmaya başlar. Tuhaf davranışlar gerçekleştirir. Sürekli dalgın olur ve uyuma isteği son derece yüksektir. Ancak uyumak çok zor olur. Korkular başlar.

 * Etkiden hemen sonra seni düşünmeye başlayacak. Sana doğru ilk adımlar bu aşamada başlayacak. Hayallerini süslemeye başlayacaksın.

 * Hayallerini gerçekleştirmek için seninle iletişme geçmek isteyebilir. Bu direkt olmayabilir. Başkaları aracı olabilir.

 * Sonunda dayanamaz ve sana gelip ilanı aşk edecektir. Böylece aşık etme büyüsü gerçekleşmiş olur. Sizi sevdiğini anladığınız anda sizde karşı harekete başlayabilirsiniz. 

Aşık etme büyüsünün belirtileri böyledir kardeşim. Sende bunu yapıp bunları gözlemleyebilirsiniz. Ama dikkat et, belirtiler aşamasında harekete geçme sakın. 

Aşık Etme Büyüleriyle Eşini Kendine Aşık Edebilirsin?

Eşleri bağlama büyüsü çiftlerin birbirlerine sıkıca sarılmasını sağlar. Aşık etme büyüsü ise aradaki sevginin yükselmesini sağlar. Sadece sevgili olanlar veya diğer gurupta yer alanlar bu büyüye başvurmaz. Eşini kendine bağlamayı düşünüyorsan, bu büyü tamamen sana göre diyebilirim. Çünkü kardeşim bu büyüde asıl olan eşinin sana bağlanması değil, sana aşık olmasıdır. Yani normal bağlama büyülerinden daha fazla tesirli olur. Sana kör kütük aşık olmasını sağlar. Bağlama büyüsünden en önemli farkı, onun sana sevgi hissinin çok daha fazla olmasıdır. 

Aşık Etme Büyülerini Kimler Yapabilir?

Aşık etme büyüsü nasıl yapılır hakkında bilgi verdiğimde tılsımın kim tarafından yapıldığını belirttim. Burada değinmek istediğim nokta şu olacak. Sevgili kardeşim, diyelim büyüyü yapmaya karar vermişsin. Herkesin bu büyüyü yapabileceğini sakın ola ki düşünme.

Büyü çok zorlu bir süreçtir. Çünkü onu icra edebilmek zordur. Kafa ister, cesaret bekler. Yapmak istiyorsan, kesinlikle medyuma hocanın yanında gitmelisin. Çünkü aşık etme büyülerinden ancak onlar anlayabilir. Ayrıca bilmeyenler işi eline yüzüne gözüne bulaştırır. Herkesi riske atabilir. Bunlar göz ardı etmemelisin kardeşim.

Diyelim ki ehil medyuma gittin. Büyüyü yaptın. Ne olacağını merak ediyor musun? Süreci bekle kardeşim. Ehil medyum büyüyü yaptıysa, mutlaka tutacaktır. Sabırlı olmayı bil. Bazı büyüler belli süreler geçmeden etkisini göstermez. Burada yemek tarifiyle işlemler yapılmadığını bilmelisin. Sonuçta bir kişinin hür iradesine hükmetme söz konusudur. Düşün bunu. Kendin yapmak istiyorsan, oku ve öğren. Ancak böyle yapabilirsiniz.

Aşık Etme Büyüsü Bozulur Mu?

Değerli kardeşim sana aşık etme büyülerinden birinin yaptığını düşünüyorsan sakın telaş yapma. Telaş yapacak hiçbir şey yok. Çünkü bu büyüyü ehilleri rahatlıkla bozabilir. Sende tekrar eski huzurlu yaşamına kavuşabilirsin.

Ancak dediğim gibi sevgili kardeşim, büyüyü bozacak olanın ehil olması şarttır. Eğer kendisi ehil değilse, bunu yaptırma. Ehil bir medyum arıyorsan, sana bu alanın en iyilerinden birisi olan medyum hocamızı önerebilir. Onu tercih ederek üzerinde hangi tılsım varsa, rahatlıkla bozabilirsiniz. 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ