7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Büyüler Ayet ve Esmalarla Bozulur Mu?

  • Büyüler Ayet ve Esmalarla Bozulur Mu? için yorumlar kapalı
Büyüler Ayet ve Esmalarla Bozulur Mu?

Büyüler ayet ve esmalarla bozulur mu? Konusunu merak ediyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Büyü, oldukça eski tarihçesi olan ve birçok kavim, ülke, devlet tarafından uygulanan yöntemler arasında bulunmaktadır. İyi ya da kötü amaçlarla yapılan çok sayıda büyü türü bulunmaktadır. İnsanlar kendisinin ya da yakınlarının faydasına olacak büyülere rağbet göstermektedirler. Hayatlarının yolunda gitmesi, tersliklerin giderilmesi ve kısmetlerin açılması için yapılan büyüsel yöntemler ve ritüeller hep tercih edilmiştir. Büyünün yapılması kadar bozulması da oldukça meşakkatli bir işlemdir. İşi bilen kişilerden yardım almak gerekir.

Başkalarının kötülüğü için yapılan büyüler her ne kadar günah ve yanlış olsa da bazı kişiler tarafından tercih edilir. Aslında ak büyülere sıcak bakılıyor olsa da kara büyülerin yapılması ve yaptırılması oldukça sakıncalıdır. Öncelikle herhangi birine kara büyü yapılarak onun hayatının karartılması ya da ona ona zarar verilmesi insani bir davranış değildir. Diğer bir yönü de Allah bunun hesabını mutlaka soracaktır. Üzerinizde büyü olduğunu düşünüyorsanız onu bozdurmak için ayetlerden ve esmalardan faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken büyü bozma işinde uzman olan iyi bir medyum bularak durumunuzu anlatmanızdır.

Üzerinizde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Büyüler ayet ve esmalarla bozulur mu? Bu ihtimal söz konusudur. Öncelikle siz de büyü var mı yok mu onu tam olarak anlamalı ve medyuma gitmelisiniz. Çünkü bazı büyüleri yapmaktan çok bozması zordur. Kendiniz büyü bozma işine girerseniz kötü sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Sizde büyü olduğunu gösteren belirtiler:

  • Halsizlik ve durgunluk hali
  • Baş ağrısı ve sinirlilik
  • Her şeye çabuk kızma, bağırma, çağırma
  • Sürekli işlerinizin ters gitmesi
  • Uyku düzensizliği ve görülen kabuslar
  • Unutkanlık ve dalgınlık
  • Yanlış kararlar vererek hayatınızın daha da kötüye gitmesi
  • Her zamanki halinizden farklı bir psikolojik durumda olduğunuzu hissetmeniz

Yukarıdaki belirtiler sizler de varsa üzerinizde büyü olabilir. Onun bozulması için medyum hocalara gidip bazı ayetlerle, esmalarla ya da farklı yöntemlerle büyüyü bozdurmanız gerekir. Birçok büyü bozdurma yöntemleri bulunmaktadır. Büyü bozmak için kullanılan malzemeler, tılsımlı sözler ve okunması gereken dualar medyum hocaların bilgisindedir. Onlar bu konuda oldukça tecrübeli ve yeteneklidirler.

Büyüler Ayet ve Esmalarla Nasıl Bozulur?

Büyüler ayet ve esmalarla bozulur mu? Duaların birçok kötü durumdan bizleri kurtardığını bilmekteyiz. Bu kötü durumların bir tanesi de bize büyü yapılmasıdır. Üzerimizde büyü varsa, uzun bir zaman ruhsal ve fiziksel durumumuzda farklılıklar oluşur. Kendimizi hep yorgun, bitkin hissederken işlerimizin yolunda gitmediğini de fark ederiz. Eğer büyüyü bozdurmazsak bu hal bizi ve vücudumuzu oldukça fazla etkiler.

Öncelikle üzerimizde ne tür bir büyünün olduğunun belirlenmesi gerekmektedir. O belirlendikten sonra büyü bozma yöntemi de ortaya çıkmaktadır. Çünkü her büyü farklı yöntemlerle bozulur. Bazı kara büyüler ve kuvvetli büyüler bizi fazla etkisi altına aldıysa işte o zaman büyü bozma yöntemi uzun ve dikkat isteyen bir süreç olabilir. Yardım alacağınız medyumun bu konuda uzman olması o yüzden oldukça önemlidir.

Büyüler Hangi Ayet ve Esmalarla Bozulur?

Büyüler ayet ve esmalarla bozulur mu? Birçok ayet büyü bozmak için okunmaktadır. Neticede üzerimizdeki kötü durumdan çıkış yolu için Allah’a ve onun ayetlerine sığınmak gerekir. Üzerimizdeki kötülüklerin gitmesi için İhlas, Nas, Felak sureleri okunmaktadır. Bunların yanı sıra birçok dua ve esmalar büyü bozmak için okunmaktadır. Medyum hocalar sizlere daha ayrıntılı bilgi vererek, büyünün türüne göre farklı dualar okuyarak sizi içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan kurtaracaktır.

Büyüler ayet ve esmalarla bozulur mu? Konusunda daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak isterseniz size yardımı olacak medyum hocamızı arayabilir ve bakım yaptırarak rahatlayabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ