7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Büyünün Fiziksel ve Ruhsal Belirtileri Nelerdir?

Büyünün Fiziksel ve Ruhsal Belirtileri Nelerdir?

Büyünün fiziksel ve ruhsal belirtileri nelerdir diye bir araştırma yapıldığında çok farklı belirtiler ortaya çıkmaktadır. Sadece büyü yapıldığında değil büyünün bozulma işleminde de belirtiler ortaya çıkabilmektedir. Bir kişide büyü olduğunu kendisi anlayamayabilir. Bazı durumlarda kişi kendindeki sorunları fark etse de büyü aklına gelmeyebilir. Bu nedenle de çevresindeki kişilerden geri dönüşler alabilmektedirler.

Bunu farkedenler bu büyünün bozulması için çaba sarf etmektedirler. Hem fiziksel hem de ruhsal anlamda rahatlama sağlayabilmeleri için büyünün bozulması önem arz etmektedir. Bazı zamanlarda da büyünün bozulması esnasında ortaya çıkacak etkilerden de çekinebilirler. Büyünün fiziksel ve ruhsal belirtileri kişiden kişiye değişmekle birlikte en çok sosyal hayatı etkilemektedir.

Büyünün Fiziksel ve Ruhsal Belirtileri Nelerdir?

Bir Kişide Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Bir kişi kendi üzerinde büyü olup olmadığını çok net anlamasa da gözlem yolu ile anlaşılabilmektedir. Çevrenizdeki kişiler bu konuda gözlem yaparak büyünün olma olasılığını ortaya koyabilmektedir. Özellikle kişide ruhsal sorunlar ortaya çıkabilir. Ruhsal problemler araştırıldığında birçok problemin altında büyünün yattığı da görülebilmektedir. Kendisinde büyü olan kişi sosyal hayatında çok büyük problemler yaşamakta ve hayatının anlamsız yere değişiklik gösterdiğini düşünmektedir.

Büyünün fiziksel ve ruhsal belirtileri arasında en çok bilinen şekli ruhsal boşluk hissidir. Kişi kendini yalnız kalmış ve boşlukta kalmış gibi hissetmekte ve bu problemini atlatamamaktadır. Kendisini sürekli olarak depresif ve çökkün olarak adlandırmaktadır. Hiçbir sebep yokken hüzünlü ve yas halinde olabilirler. Aynı zamanda büyünün etkisi ile kendilerinde olan değişimlerden bir taraftan da korku hissetmektedirler. Tek başlarına kaldıklarında izlendiklerini ve sürekli takip edildiklerini düşünmektedirler. Bu da sosyal hayatı etkileyen nedenler arasında yer almaktadır. Sosyal fobi ortaya çıkmaktadır.

Büyü Bozma Nasıl Olur?

Büyü bozma yapmak için öncelikle yapılmış olan büyünün özellikleri bilinmelidir. Bunun içinde iyi bir gözlem yapılması ve bu gözlem sonucunda belirtilerin bilinmesi önemlidir. Yapılan büyünün niteliği belirlendikten sonra bozma işlemi yapılmalıdır. Büyünün fiziksel ve ruhsal belirtileri fark edildikten sonra bu konuda birçok kişi medyum hocalara başvurmaktadır. Bu etkilerden kurtulmak ve sosyal hayatına yeniden devam etmek için büyü bozdurma yaptırmaktadır.

Büyü yapılırken kullanılan yöntem ve işlem basamaklarının doğruluğu kadar bozma işlemi uygulanacağı sırada yapılacak olan işlem de önemlidir. Bu nedenle de büyü bozma işlemi için bu konuda ilim sahibi ve irfan sahibi medyum hocalar destek vermektedir. Bu işlem için dikkat edilmesi gerekenlerin başında medyum hoca seçimi gelmektedir.

Büyü Bozulması Esnasında Hissedilenler

Büyünün fiziksel ve ruhsal belirtileri arasında olan belirtilerin dışında bozulması esnasında da farklı belirtiler ortaya çıkabilmektedir. Genel olarak çok etkili büyülerden bahsedildiğinde erkileri de bir o kadar kuvvetli olacaktır. Bazı büyüler tek seferde rahat bir şekilde bozulabiliyorken, bazı büyüler birkaç seans sonrasında bozulabilmektedir. Domuz ya da papaz büyüsü gibi oldukça etkili olan büyükerin bozulmasında biraz zaman gerekebilir. Medyum hocalar tarafından bu konuda size bilgi verilmektedir.

Büyü bozulması esnasında fiziksel ve ruhsal olarak ortaya farklı ve kişiden kişiye değişen faktörler çıkacaktır. Büyünün fiziksel ve ruhsal belirtileri sonrasında bozma işlemi yapılırken hissedilenler ise şunlardır;

  • Büyü yaptırılmış olan kişilerin gözlerinde şişlikler ve ağırlık hissiyatının oluşması,
  • Odaklanma problemi yaşama, anlık bir sersemlik gelişmesi,
  • Kişinin kendini yorgun hissederek halsizlik oluşması,
  • Genel olarak alından başlayıp, enseye kadar inen kısa süreli olarak gelişen ağrı görülebilmektedir.

Bu belirtiler baş göstermeye başladığında büyü yapılan kişinin üzerindeki tılsım kalkmış ve kişi kendini toparlamaya başlamıştır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz