7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Cadı Büyüsü Nasıl Yapılır

Cadı Büyüsü Nasıl Yapılır

Cadı Büyüsü Nasıl Yapılır

Yapılış şekillerine ve amaçlarına bağlı olarak birçok farklı büyü çeşidi bulunmaktadır. Özellikle Kur’an-ı Kerim’de de yer alan ve gerçek olduğu İslam alimleri tarafından kabul edilen büyüler o kadar güçlüdür ki, etkisinde kalan kişilerin bundan kurtulması hayat boyu dahi mümkün olmayabilir. Hem kötü niyetli hem de iyi niyetli yapılan birçok farklı büyü bulunmaktadır. Özellikle bunlar içerisinde cadı büyüsü en tehlikeli tılsımlardan biridir.

Cadı Büyüsü Nedir?

Pek çok insan cadı büyüsü nedir sorusunu merak ediyor. Çünkü cadı büyüleri pek fazla bilinen tılsımlar arasında değildir. Çok eski çağlara dayanan bu büyü yöntemi en etkili yöntemler içerisinde yer alır. Daha çok sabun ve bez kullanmak suretiyle yapılan büyüler olarak bilinmektedirler. Özellikle insanları yönlendirmek, iradesini kırmak ve düşünceleri değiştirme noktasında, çok ciddi etkiye sahip kadim çağlara uzanan büyülerdir.

Cadı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Genelde voodoo büyüleri olarak da bilinen cadı büyüleri nasıl yapılır bunu daha çok gerçek medyumlar bilir. Çünkü kadim kitaplarda yer alan ve sadece medyum hocaların eğitim alarak öğrendiği yöntemler, onların kontrolü altında ele alınarak gerçekleşir.

– Öncelikle sabun veya bez temin edilir.

– Bunlar dışında cadı büyüleri için herhangi bir materyal kullanılmaz.

– Bu doğrultuda sabun ve bez üzerine medyum hocalar gizemli sözcük ve tılsımları okur.

– Aynı zamanda dualar ve ayetler ile Esma-ül Hüsna okuması da yapılabilir. Bu durum medyum hocanın yaptığı yönteme bağlı olarak değişkenlik gösterir.

– İşlem tamamlandıktan sonra hazırlanmış olan sabun veya bez bebek amaca uygun şekilde kullanılır. Eğer yönteme bağlı olarak gerekli ise bu eşyalar toprağa da gömülebilir.

Cadı Büyüsü Neden Yapılır?

Aslında cadı büyüleri kara büyüler içerisinde yer almaktadır. Özellikle gizli ilimler ile beraber havas ilimler üzerinden ele alınan bu büyüler, vefk ve başka varlıkların kullanılması üzerinden de çok güçlü hale getirilir. Daha çok insanları etkilemek, onların iradelerini kırmak ve düşüncelerini değiştirmek maksatlı yapılan tılsımlardır. Bu doğrultuda platonik aşk yaşayan kişileri sevdiğine kavuşturmak, eşi eve döndürmek ya da birini bağlamak amaçlı bu karanlık büyü yapılabilmektedir. Yeni olarak cadı büyü neden yapılır sorusuna bu şekilde cevap vermek mümkün.

Cadı Büyüsü Belirtileri

Medyum bir hoca kontrolü altında uygulama tamamlandıktan sonra cadı büyüsü belirtileri açık şekilde ortaya çıkmaya başlar. Özellikle bunlar voodoo büyüleri olduğu için etkileri kolay bir şekilde anlaşılmaktadır.

– Büyüden etkilenmiş olan kişinin bir anda düşünceleri değişir.

– Özellikle sosyal yaşamdan kokmaya başlar.

– Vücudunda bazı anlamadığı ağrılar ya da halsizlik hissedebilir.

– Büyü yaptıran kişiye karşı yakınlık hissetmeye başlar ve onun sözlerine itaat eder.

– Geceleri kolay kolay uyuyamaz ve ter içinde kabus görerek uyanır.

– İşleri rast gitmez ve hem iş hem de sosyal yaşamında ciddi zararlar görür.

Cadı Büyüsü Ne Zaman Etki Yapar?

Voodoo büyüleri hakkında en merak edilen konular içerisinde cadı büyüsü ne zaman etki yapar sorusu geliyor. Öncelikle bu büyülerin insanlara zarar vermek amaçlı ya da onları istekleri dışında bağlamak için yapıldığını söylemek gerekir. Çok güçlü bir tesirli olması ile beraber kara büyü kategorisinde yer aldığından dolayı, etkisi hayat boyu sürebilir ve 2 veya 3 hafta içerisinde belirtiler ortaya çıkar.

Cadı Büyüsü Bozulur mu?

Cadı büyüleri günümüzde bile hala tam olarak bilinmeyen büyüler içerisinde yer almaktadır. O yüzden cadı büyüsü bozulur mu sorusuna karşı, uygulama gerçekleştikten sonra bozulup bozulmayacağını tam kesin bir karşılığı yoktur. Ama yine de doğuştan yetenekli ve deneyimli olan, her iki tarafla bağlantı kurabilen gerçek medyumlar bunu dener.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz