7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Canbar Büyüsünün Yan Etkileri Nelerdir?

Canbar Büyüsünün Yan Etkileri Nelerdir?

Canbar büyüsü iki amaçla yapılan tılsımlardır. Hem aşk hem ayırma için kullanılan bu tılsımın, yapıldıktan sonra etkilerini aktarmaya çalışacağız. Canbar büyüsü yan etkileri neler yaşanılacak durumlar hakkında bütün bilgileri buradan bulabilirsiniz.

Canbar Büyüsünü Tanıyalım

Değerli kardeşlerim, ceylan ve geyik derisiyle yapan büyüye canbar tılsımı denir. Tılsımın iki yapılma amacı vardır. Bunlar birilerini ayırmak ve aşık etmektir. Konumuz canbar büyüsü yan etkileri hakkında olduğundan bunları değerlendireceğiz. Ayırma için yapıldığı zaman,kara büyüyle tesir eden canbar büyüsü, birleştirme maksadıyla yapıldığında, herhangi bir yan etkisi görülmez. 

Canbar Büyüsü Yan Etkileri Nelerdir?

Kardeşlerim, canbar büyüsünün iki amaç için yapıldığını söyledik. Bunlardan ilki, ayırma ikincisi ise aşık etmektir. Aşık etme büyüsü, bir karı veya kocayı birleştirmek maksatlı yapılırsa, yan etkileri görülmez. Diğer tüm canbar büyülerinin yan etkileri vardır. Burada canbar büyüsü tesirleri neler, diğer değişle yan etkilerinin hangileri olduğuna bakacağız. 

– Ayırma amaçlı yapılan canbar büyüsünün yan etkileri çok güçlüdür. İlk olarak çiftlerin birbirleriyle tartışmalarıyla başlar.

– Kişilerin içi huzurları kaybolur. Devamlı olarak kabus görme durumları yaşanır. Hayret verici şekilde, sıkıntılar yaşanır. Sebepsiz denilecek küslükler olur.

– Kişilerin rota kaybı yaşadığını söylemek mümkün. Her iki tarafta mükemmel kafa karışıklığı yaşarlar. Kafa karışıklığı yaşayan çiftler, zaman içerisinde laf dalaşına girmeye başlarlar. Tartışmaların saygı seviyesi asla olmaz. 

– Saygı ve sevgi kavramı ortadan kalkar. Tiksinti, nefret etme duyguları ortaya çıkmaya başlar. Kişinin uyku sorunları yaşaması çok kuvvetle muhtemeldir.

– Aşk büyüsü için yapılırsa, kişinin kontrol kaybı yapmasına neden olur. Onun kendisi olmaktan çıkarır. Yaptıkları, irade dışındadır. Sevgisi, ilgisi onun istemediği boyuttadır. 

Canbar büyüsü neden yapılır sorusunun, yan etkiler üzerinde önemli bir etkisi vardır. Kötü niyetle yapıldığı zaman, kişinin problemler yaşamasına neden olur. Sorunların çıkmasının nedeni, şeytani varlıklardır.

Canbar Büyüsü Bozmak İstiyorum?

Değerli kardeşlerim, size veya yakınlarınıza canbar ayırma büyüsü yapıldıysa, gerçekten zorlu süreçlerden geçmişsiniz demektir. Yukarıdaki yan etkileri ve daha fazlasını yaşamış olmanız muhtemeldir. İsterseniz, canbar büyüsü bozmak ile ilgili sorunuza yanıt arayalım.

Sevgili kardeşlerim, şeytani maksatlar, intikam gibi arzularla yapılan büyüleri bozmanın tek yolu, dualardır. Dua okursanız, büyüyü kendinizden ve etrafınızdan uzak tutabilirsiniz. Canbar büyüsü bozan dualar hangileri diyorsanız, hemen aktarmaya çalışalım.

Canbar Büyüsü Bozan Dualar Hangileri?

Canbar büyüsü bozmak için dua denildiğinde akla hemen aşağıdaki dualar gelir. Onları feyizle okursanız, Allah’ın izniyle büyünün tüm tesirinizi üzerinizden atabilirsiniz. Kardeşlerim, abdest alarak namaz kıldıktan sonra, duaları okumaya özen gösteriniz.

Yunus Suresi

3 sefer Yunus Suresi okumanız, sizi canbar büyüsünün kötü tesirlerinden kurtarır inşallah. Büyü bozulduktan sonra da mutlaka yanınızda taşıyınız.

Felak Suresi

Sevgili kardeşlerim, etkili büyü bozan dua denildiği anda akla Felak Suresi gelir. Muhakkak okumanız ve mucizesinden faydalanmanız gerekir.

Fatiha Suresi

Allah’ın izniyle, Fatiha Suresi okumanız, sizleri kötü büyülerden koruyacaktır. 33 defa okumanız makul olacaktır.

Değerli kardeşlerim, duaları mutlaka niyetiniz temiz şekilde okumalısınız. İyi niyetle yaklaştığınız zaman, üzerinizde bulunan duanın tesiri yavaş yavaş kaybolacaktır.

Büyü Bozan Medyum Hoca

Sevgili kardeşlerim, büyü bozma hocaları belli başlı özellikte olmalıdırlar. Bununla beraber, Allah’a olan inancı tam olmalı, yanlış ve doğrunun ne olduğunu bilmelidirler. Zaten, karakterli insan, başkalarına zarar vermek için işlem yapamaz.

– Kendini değil, duaları ön plana çıkaran, Allah’ın büyüklüğünün farkında olan kişi olmalı.

– Hayatını iman ve dürüstlük üzerine adamış olmalı ve insanlara yardım etmelidir. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz