7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Ceviz Büyüsü Nasıl Yapılır?

  • Ceviz Büyüsü Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
Ceviz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ceviz büyüsü ismiyle anılan büyüde, iri büyük boy cevizler kullanılır. Büyünün amaçları birbirlerinden farklı olabilir. Bağlama büyüsü şeklinde tercih edildiği gibi, sınavlara başarılı olabilmek adına farklı şekilde yapılabilir. İkisinin yapımların birbirlerinden farklı olsa da ortak nokta cevizdir. Ceviz büyüsü nedir ne amaçla yapılır sorularının yanıtlarını yazımız içerisinde bulabilirsiniz. 

Ceviz Büyüsünü Tanıyalım

Ceviz büyüsü, bir çeşit bağlama büyüsüdür. Sevdiğiniz biriniz, eşinizi kendinize bu büyüyle bağlayabilirsiniz. Ceviz büyüsü esasında sınav büyüsü olarak Türkiye’de aktif şekilde kullanılır. Ancak isimler aynı olsa da kardeşlerim birbirlerinden oldukça farklı büyülerdir.

İki büyü türüne değineceğiz ancak öncelikle ceviz ile bağlama büyüsünün tam olarak ne olduğuna bakmamız gerekiyor. Ceviz ile bağlama büyüsü, kökenleri Orta Çağa kadar dayanan önemli büyülerden birisidir. 

Ceviz büyüsünün yapılma nedeni, istediğini bir kişiyi kendinize bağlamaktır. Karşınızdaki bu güçlü büyünün etkisinde kaldığında, istediğinizi alırsınız. İster kocanıza, ister sevgilinize yapın, büyüden her türlü sonuç alabilirsiniz. Büyüden tesir alabilmek için mutlaka doğru hoca seçilmelidir. İsterseniz büyü yapma konusunda uzman olan medyum hocamızla ceviz büyüsü hakkında görüşebilirsiniz.

Ceviz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ceviz büyüsüyle ilgili çok sayıda söylenti vardır. Dijital ortamda konu hakkında bilen bilmeyen herkes büyünün nasıl yapıldığına dair fikir beyan eder. Değerli kardeşlerim ceviz büyüsü, iri cevizlerle yapılır. Cevizlere belirli dualar birkaç gece okunur.

Duaların içerisinde tılsımlı sözcükler de vardır. Ancak kardeşlerim hangi duanın okunduğu, tılsımlı sözcüklerin neler olduğu bilinemez. Konu tamamen medyum hocanın alanı içerisindedir. Bir sır olan bu durumda medyum hocayla danışılmalıdır.

Üzerine okunmuş olan cevizler muhtemelen büyü yapılacak kişinin bahçesine gömülür. Bahçesi yoksa, saksılara veya başka topraklı alanlara gömülebilir. Bu şekilde cevizle bağlama büyüsü yapılmış olur. Ceviz büyüsü nasıl yapılır konusunun diğer bölümüne değinelim şimdi.

Cevizle sınavlarda başarılı olmak için yapılan büyü daha farklıdır. Cevizlerle çeşitli işlemler yapılır ve kişiye bunlar yedirilir. Böylece ceviz büyüsü yapılmış kişi girdiği mülakatlarda başarılı olur. Büyünün başarılı şekilde yapılması, üzerinde durulması gereken husustur.

Ceviz büyüsünde işlemler bittikten sonra amaca ulaşılmış olur. Ceviz büyüsü yapılışı medyumluk mertebesine erişen hocalarındır. Hocalar gerek gördüklerinde büyünün başka yapılma yöntemlerini yapabilirler. Büyüde başka bilgiler yer alırsa medyum hoca size bilgi verecektir. Büyüyü hangi amaçla yapacaksanız, hocamızı arayıp söylemeniz yeterli değerli kardeşlerim. 

Ceviz Büyüsü Tarifi Evde Yapılır Mı?

Büyünün evde yapılıp yapılamayacağı üstünde çok çeşitli sorular soruluyor. Konunun bu kadar çok merak edilmesi elbette doğal. Nitekim insanlar başvurdukları büyüyü kendileri yapmak isteyebilirler. Büyü evde yapılabilir elbette. İsteyen herkes büyüyü yapabilir. Tabi ki belli kurallara uymak kaydıyla. İlk olarak büyülerin tarihi, büyü kitapları alınıp okunmalı.

Sonrasında medyumların yanına giderek belli sürelerde eğitim alınmalı. Büyü hakkında geniş bilgi sahibi olmanın dışında, evren bilim, matematik alanlarından gelişmeli. Doğuştan yetenekler varsa, artık büyüyü evde yapmaya hazırsınız demektir. 

Hayır, bunlara sahip değilim, büyü yapmayı bilmiyorum diyorsanız, o zaman yapmamalısınız. Kardeşlerim büyülerin tümünde manevi varlıklar yer alır. İşte bu sebeple yapıldığında çok dikkatli olunmalı, zarar vermemeye dikkat edilmelidir.

Ceviz büyüsünde kullanılan malzemeleri ve tarifi biliyorsanız bile, ilminiz eksikse yapmamanızı tavsiye ederiz. Ayrıca bilgisi kısıtlı kişilerin yanına gitmemenizi de istiyorum. Dünyanın ünlü medyumlarından birisi olarak gösterilen hocamızla büyüyü hiç zorlanmadan gerçekleştirebilirsiniz. Ceviz büyüsü nasıl yapılır konularında kendilerinin ilminden yararlanabilirsiniz.

Ceviz Büyüsü Neden Yapılır?

Birisini kendinize bağlamak amacınız varsa, ceviz büyüsü sizin için yapılabilecek büyüler arasında bulunur. Ceviz büyüsü, genellikle birkaç neden üzerine yapılır. İşte ceviz büyüsü neden yapılır sorusunun cevabı.

 * Eşiniz evinizi terk etmiş ve sizden soğumuşsa, onu ceviz büyüsüyle hem kendinize hem eve bağlayabilirsiniz. Eşiniz artık evine bağlı bir insana dönüşecektir.

 * Ceviz büyüsü, sevgilinizin siz bırakıp gitmesi durumunda yapacağınız büyülerin zirvesinde bulunur. Bu büyüyle sevginizi çok pişman ettirip kendinize köle haline getirebilirsiniz.

 * Ceviz büyüsü farklı olarak sınavlara giren kişiler için yapılır. Büyü yapılan kişi uzun süre tesir altında kalmadan sadece girdiği mülakatta başarılı olur. Burada yapılan hata kardeşlerim, kişinin gireceği sınava çalışmayıp, ceviz büyüsü beni kurtarır anlayışıdır. Bunu aklınızdan çıkarmalısınız. Allah kişinin çabasına göre verir.

Ceviz Büyüsünün Etkileri

Ceviz büyüsü etkileri yapıldıktan sadece 1 hafta sonra kadar etkisini göstermeye başlar. Etkisi çok güçlüdür ve karşıdakini lal eder. Kafasındaki tüm düşünceleri değişir. Sizin hayallerinizle yanıp tutuşmaya başlar. Aklında ve kalbinde sadece siz olmaya başlarsınız. Ceviz büyüsünün etkileri şu şekilde sırayla gerçekleşir.

 * Büyü yapıldıktan sonra 1 hafta kadar etki görülmez. 1 haftadan sonra kişinin farklılaşmasının başlangıcıdır. Bu süreçte ilk düşünceler tomurcuklanmaya başlar.

 * Büyü tesirinde kalanın düş dünyası yavaştan değişmeye başlar. En sevdiği renk siyahsa beyaza döner. Yemek yemeyi sevmiyorsa birden obur birine düşünür. Bunun olmasının sebebi, bünyede enerji değişikliğidir. Normaldir.

 * Büyünün tesirinde kalan kişi yavaşça size bağlanır. Sizi düşünür, aklında hayalinde siz olmaya başlarsınız. Sizinle mutluluk hayalleri bu aşamada başlar.

 * Değişiklikler kendisine sıkıntılar vermeye başlar. Artık hayalde kalmamasını, yanınıza gelmek istediğini anlamaya başlar. Kabuslar çoğalmıştır, yalnızlıktan korkar hale gelmiştir. 

 * Dayanamayarak haykırmaya başlar. (Mecazi olarak tabi. Kalbi bir an önce size gelmesini ister.) 

 * Artık yanınıza gelmiştir. Size hediyeler getirebilir. Bir hatası varsa sizden muhtemelen özür dileyecektir. Sakin kalın kardeşlerim, her şey artık sizin elinizdedir. 

Ceviz Büyüsünü Kim Yapar?

En etkili bağlama büyülerinden olan ceviz büyüsü, uzmanlarına başvurulup yapılmalıdır. Uzmanları büyüyü yapmadığı sürece, hem etki alınmaz, hem tehlikeli olabilir. Medyumlara bu anlamda danışmanız sizin için daha iyi olacaktır. Kardeşlerim kafanızda tamam güzelde ceviz büyüsünü kim yapar ki sorusu olabilir. Bizim buradaki amacımız, sizi doğru kişiye yöneltmektir. 

Ceviz büyüsü yapan hoca mutlaka şimdi sıralayacağımız özellikleri barındırmalıdır. Eğer bunlara sahip değilse, büyünün etki edemeyeceğini üzülerek belirtmek istiyoruz. İşte medyum hocanın sahip olması gereken özellikler.

 * Medyum hoca, ilim açısından zengin olmalıdır. Değer verdiği para yerine, kişinin hedefinin yerine getirilmesi olmalıdır. Kendisine başvuran kişiye mutlaka yardım etmelidir. 

 * Resmi belge sahibi olmalıdır. Sertifikası olmayan medyumların çoğaldığını görüyoruz. Dikkat edin kardeşlerim, doğru medyum sizi sultan yapar. 

 * Çekinmeyin kardeşlerim. Medyum hocalar ekstra özelliklere sahiptirler fakat sizin gibi insandırlar. Onlardan korkmanıza, çekinmenize gerek yok. Kafanıza takılanları kendilerine sormalısınız. Sorarak kendilerini tanıyabilirsiniz. Dikkat edin buna kardeşlerim. 

 * Medyum hocanın sizi dinleyip dinlemediğine dikkat edin. 

Şimdi bu özelliklere sahip olan medyum nerede bulunur ki diyebilirsiniz. Açıkçası Türkiye’de bu özelliklere sahip kişi sayısı parmak sayısını geçmez. Size medyum hocamızı bu anlamda önerebiliriz. Medyumluk mesleğinin her gereğine sahip hocamızın yanında mutlu sonuçlar alacağınızın garantisini veriyoruz.

Kendisi yoğun tempoda büyü yapma, bozma gibi işlemlerle uğraşsa bile sizin için de muhakkak zamanının ayırıp işlemler yapacaktır. Büyüye maruz kalmışsanız, sıkıntılar çekiyorsa, büyü yapacaksanız, hocamız sizin için vazgeçilme bir seçenektir. Gerçek sonuç almanın adresi olan medyum hocamıza, sitemiz üstünden ulaşabiliyorsunuz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ