7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Cin Çağırmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

  • Cin Çağırmak İçin Ne Yapmak Gerekir? için yorumlar kapalı
Cin Çağırmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Cin Çağırmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

İnsanlar, geçmiş çağlardan beri ruhani aleme ilgi duymuşlardır. Özellikle cinler merak edilmiş ve cinlerle iletişime geçme çalışmaları yapılmıştır. Cin çağırma, davet etme çok önemli bir husus olduğu için çok dikkatli davranılması gerekiyor. Cin çağırmanın nasıl yapıldığını öğrenip, doğru şekilde cin daveti yapabilirsiniz.

Cinlerin gerçek olduğu Kur’an-ı Kerim’de açıklanmıştır. Hatta bununla ilgili Cin Suresi bulunuyor. Cinni alemle uğraşmanın büyük tehlikeleri bulunuyor. Bu nedenle gerçek ve güvenilir medyum yardımı almadan cin çağırma işlemine girmeyiniz.

Cinler Gerçek mi?

Cinlerin gerçek olduğu Kuran’da açıkça belirtilmiştir. Allah’a kulluk etsinler diye meleklerle birlikte yaratılmışlardır. Onların da dişi ve erkeği vardır. Yer, içer, büyür, evlenir, doğar ve ölürler. Ömürleri insanlarınkinden daha uzundur.

Cinler arasında da Müslüman ve kafir olanlar bulunuyor. Cinler ile insanları birbirinden ayıran bir perde bulunuyor. Yüce Allah (CC), insanların gözüne bir perde indirerek, insanları cinlerden korumuştur.

Cinlerin Özel Güçleri Var mı?

Cinler, insanlardan farklı olarak başka şekillere bürünebiliyorlar. İnsanlarla konuşabiliyorlar. Bir cismi yerinden hareket ettirebilme kabiliyetine sahiptirler.

Cinler insanlardan daha güçlü görünseler de, geleceği göremez ve bilemezler. Melekler arasında konuşulan, çok yakın gelecekle ilgili bilgileri haber verebilirler. Daha ziyade kafir olan, kötü niyetli cinlerin bu habere birçok yalan katarak, insanların kulağına fısıldaması şeklinde oluyor.

Cin Çağırma Gerçek mi?

Cin çağırma gerçektir. Belirli dualar okunarak ve ritüeller yapılarak cinler çağrılabilir. Medyum ve hocalar büyü yapımında cinleri kullandıkları için daha ziyade büyü yapımında kullanılmak üzere çağrılıyorlar.

Cin çağrılırken çok dikkatli olunması gerekiyor. Çünkü gelen cinin Müslüman mı yoksa kafir mi olduğunu bilemezsiniz. Çağrılan cin geri gönderilemediği zaman kişi üzerine musallat olabiliyor. Bu da istenmeyen sonuçlara yol açabiliyor.

Cinin musallat olmamasını ve hayatınızın kararmamasını istiyorsanız kendi başınıza cin çağırmaya çağırmayınız. Yarım ve eksik bilgilerle, ayinlerle cin çağırma seansı yapmayınız. Uzman ve deneyimli bir medyumdan yardım almayı ihmal etmeyiniz.

Cin Nasıl Çağrılır?

Geçmiş çağlardan beri en çok bilinen cin çağırma uygulaması fincanla yapılandır. Anadolu’da en çok bilinen cin çağırma yöntemidir. Bu yöntemin dışında başka materyaller ve dualar yapılarak da cin çağrılabiliyor.

Fincanla Cin Çağırma; Bir karton üzerine veya yere 29 harf harf, 0’dan 9’a kadar rakamlar, sağ ve sol köşelere “evet” ile “hayır” yazılır. Cin çağırma duası okunarak, fincan ters çevrilir. Seansa katılanlar işaret parmaklarını fincanın üst tarafına hafif değecek şekilde yerleştirirler.

En yakında hangi cin bulunuyorsa, gelmesi için çağrı yapılır. Çağırıyı ve soru sorma işini bir kişi yapması gerektiğini unutmayınız.

Kibritle Cin Çağırma;

Bu uygulamada kibrit cini olarak kabul edilen Kiki cini çağrılıyor. Bunun için iki kişi ve altı adet kibrit gerekiyor.

Kişiler ellerine üçer kibrit alıyorlar. Kibritlerin uçları karşıya bakacak şekilde tutulması önemlidir. 3 İhlas ve 1 Fatiha okunuyor. Daha sonra “Kiki burada mısın?” diye soruluyor. Kibritlerin uçları içe doğru dönmeye başladıysa, Kiki gelmiş demektir. İstediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

Eğer, kibritler aynı şekilde duruyorsa cin gelmemiş demektir. Bir daha deneyebilirsiniz.

Çağrılan Cini Geri Gönderme

Çağrılan cin mutlaka geri gönderilmelidir. Çoğu zaman cin geri gitmek istemez, sizin ortamda kalmak ister. Size oyunlar yapmasını ve aklınızı çelmesini istemiyorsanız cini geri göndermeye çalışmalısınız. Bunun için okumanız gereken dualar bulunuyor.

Ayetel Kürsi, Fatiha, İhlas, Kafirun, Felak, Nas ve Cin sureleri çağrılan cini geri göndermede etkilidirler. Cinle işiniz bittiğinde mutlaka bu duaları okuyarak geri gönderin. Ayrıca cin musallat olmasını istemiyorsanız sık sık bu duaları okumayı ihmal etmeyiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ