7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Cin İnsana Nasıl Musallat Olur?

 • Cin İnsana Nasıl Musallat Olur? için yorumlar kapalı
Cin İnsana Nasıl Musallat Olur?

Cin İnsana Nasıl Musallat Olur? Nasıl Önlem Alınır?

Cin insana nasıl musallat olur? Nasıl önlem alınır? Bu yazımızda cinlerin insanlara nasıl musallat olduğunu merak edenler için açıklamalarda bulunacağız. Cinler insanlara musallat olduktan sonra insanlarda ruhsal ve bedensel olarak bazı sorunlar görülmektedir.  İnsanlarda cin musallatının belirtileri ne kadar erken sürede ortaya çıkarsa, bu durumdan kurtulmak da o kadar çabuk olacaktır.

Cin Musallatında İnsanlar Nasıl Davranır?

Cin musallatında insanlar nasıl davranır? Bu önemli sorunun cevabını sizler ile paylaşalım. Cin musallatı olan kişilerin davranışlarında ve hareketlerinde bazı değişiklikler meydana gelmektedir.  Aşağıda bu değişimlerin neler olduğunu bulabilirsiniz;

 • Cin musallatına maruz kalan kişiler sürekli olarak dalgın ve düşünceli olurlar.
 • Yalnız kalmak istemezler.
 • Tuvalette ve banyoda çok uzun süre kalırlar.
 • Ruhsal açıdan çok sinirli ve asabi olurlar.
 • Rüyalarında sürekli olarak kabus görürler. Uyku düzenlerinde bozulmalar meydana gelir
 • Bu kişiler evde kalmak istemezler, sürekli dışarıda olmak isterler.
 • Bedensel olarak hep yorgun ve hasta hissederler.
 • Düzensiz yemek yerler. Bazen çok sık yemek yerken bazen de hiç yemek yemezler.
 • Din ile olan ilgilerini kaybederler. İbadet etmekten hoşlanmazlar.
 • Kur’an-i Kerim’in ve ezanın okunduğu yerde bulunmak istemezler.
 • Sara ve benzeri hastalıklarda nöbet geçirirler.

Yukarıda verilen bu belirtileri gözlemleyen kişiler hiç vakit kaybetmeden üzerlerinde bulunan cinlerden kurtulmak için bir medyum hocaya başvurmaları gerekir. Ayrıca bu durumdan kurtulmak için sabah akşam dua etmeleri gerekir.

Cinlerin Kadınları Rahatsız Etmesi

Cinler insanlara musallat oldukları zaman cinsiyet fark etmeksizin o kişileri rahatsız edebilirler. Cinlerin kadınları rahatsız etmesi sonucunda da bazı belirtiler ortaya çıkmaktadır. Kadınları rahatsız eden cinler erkek cinlerdir. Bunlar kadınlara aşık oldukları zaman onlara musallat olurlar. Kadınların eşlerinden ya da sevdiklerinden ayrılmalarını sağlamaktadırlar. Aşağıda musallat sonrası meydana gelen durumlardan bahsedilmiştir.

 • Kadınlara erkek cinlerin musallat olduktan sonra bu kişiler rüyalarında cinsel ilişkiye girdiklerini ve gelinlik giydiklerini görürler.
 • Ayrıca kadınlar eğer normal zamanlarda vücutlarının okşandığını hissederlerse, bu durum da erkek cinlerin musallat olduğunu göstermektedir.
 • Kadınlar geceleri tek başına uyusalar bile erkek cinler musallat olduktan sonra sanki yanlarında bir erkek yatıyormuş gibi hissederler.
 • Kadınlar ortada bir sebep yokken eşleri ile kavga ederler. Bu durum da cinlerin kadınlara musallat olduğunu göstermektedir.

Yukarıda bahsedilen bu durumların meydana gelmesi sonucunda erkek cinler kadına aşık olmuş demektir ve eşlerinden ya da sevgililerinden ayrılmaları için her şeyi yaparlar.

Cinlerin Erkekleri Rahatsız Etmesi

Cinlerin erkekleri rahatsız etmesi durumunda da erkeklerin hayatında bazı değişiklikler gözlenir. Erkekleri rahatsız eden cinler ise dişi cinlerdir. Bu cinler, erkek cinlere göre daha kıskançtırlar.  Dişi cinler, eğer bir erkeğe aşık olurlarsa o erkeğin eşinden ya da sevgilisinden boşanması ya da ayrılması için her şeyi yaparlar. Hatta öyle ki beğendikleri erkekleri elde etmek için kadın kılığına girerler ve aşık oldukları erkeğe görünmeye çalışırlar.

Ayrıca dişi cinlerin aşık olduğu erkek bekarsa onun evlenmesini engeller. Eğer evliyse de o erkeklerin eşlerinden boşanmalarına sebep olmaktadırlar. Bunun yanı sıra bekar erkeklerin başka kadınlar ile cinsel ilişkiye girmelerine mani olmaktadırlar. Böyle bir durumda erkekler cinsel ilişki konusunda başarısız olurlar.

Cin Musallatından Nasıl Korunmak Gerekir?

Cin insana nasıl musallat olur? Nasıl önlem alınır? Bu konudan bahsederken cin musallatından nasıl korunmak gerekir? Anlatalım.

Bunun için öncelikle kişinin bir medyum hocaya giderek ondan yardım alması gerekir. Ayrıca Fatiha Suresi, Bakara Suresi okuyarak cinlerin musallatından kurtulabilir. Bu surelerin her gün okunması gerekir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ