7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Cin Musallatı Belirtileri Nelerdir?

  • Cin Musallatı Belirtileri Nelerdir? için yorumlar kapalı
Cin Musallatı Belirtileri Nelerdir?

Cin musallatı olduğu zaman kişinin hayata olan bakış açısı tamamen farklılaşır. Peki, cin musallatı nedir musallat olduğu zaman belirtiler hangi şekilde ortaya çıkar? Tüm bu soruların cevaplarını yazımızın detaylarında bulabilirsiniz.

Cin Musallatı Nedir?

Değerli kardeşlerim, cin musallatı, kişinin iradesinin cinler tarafından alınması anlamına gelir. Yani kişinin iradesi, kendi hükümleri kaybolup, yerine cinlerin hükümleri gelir. Cinlerin musallat olduğu kişi tamamen kontrolü dışında hareketler etmeye başlar.

Bu belirtileri gözlemlemek mümkündür. Burada yer vereceğimiz cin musallatı belirtileri ile neler olduğuna hep birlikte bakacağız. Öncelikle cinlerin musallat olmasının nedenlerine bakalım, sonrasında ise musallat belirtilerine bakalım.

Cinler Neden Musallat Olurlar?

Yüce Allah, Kur’anda cinlerin de nefis sahibi olduklarını belirtir. Dolayısıyla cinlerde hesaba çekileceklerdir. Cinler, esasında bir insana bilerek musallat olmazlar.Musallat genellikle insanın teşviki sonucu ortaya çıkar.

Yani kişinin başıboş davranması, hayatını boş şekilde sürdürmesi, sorgulamaması, manevi boşluğa düşmesi nedenlerdir. Burada daha detaylı olarak cinler neden musallat olur bakalım.

* Kişi hayatını amaçsızca sürdürdüğü zaman ona cinler musallat olabilir.

* Hayatın bir anlamı yokmuş gibi kişinin devamlı olarak eğlenceye ve zevkine düşkün olarak yaşamaya başlaması.

* Manevi anlamda boşlukta olması. Kur’an’dan uzak olması, namaz kılmaması, cin musallatı için davetiye çıkaran sebeplerdendir.

Değerli kardeşlerim, cinlerin sizlerden uzak kalmasını isterseniz, mutlaka manevi anlamda güçlenmeniz gerekecek. Bu sayede kötü huylu cinler, sizlerden uzak duracaklardır.

Cin Musallatı Belirtileri Nelerdir?

Cin musallatı konusunda bugüne kadar onlarca kez düşünceler dile getirildi. Lakin henüz bu sırrın çözüldüğünü söylemek mümkün değil. Cinler musallat olduğu zaman, iradeye hüküm verirler. Artık kişi kontrolünü kaybeder. Bizde burada zaten belirtilerinden bahsedeceğiz.

* Kişinin yaptığı hareketlerde değişiklikler yaşanmaya başlar. İrade dışı gülme, ağlama olayları çok fazla oluşmaya başlar. Uykuda çığlık atma durumları, cin musallatı olduğunda ortaya çıkar.

* Uykuda sürekli kabuslar görülmesi. En ufak bir sorunda duygusal davranmaya başlamalar, cin musallatı tesirleri arasında yer alır. 

* Kişinin maddi anlamda hayatının ters gitmeye başlaması. Cinlerin musallat olduğu insan, kendi sosyal yaşamında aşırı şekilde huzursuz olmaya başlar. Çevresine saygı duymaz, sevgisinde belirgin bir azalma meydana gelir.

* Cinlerin musallat olduğu kişi, yakınlarına uzak durur. Onlarla yakınlaşmak istemez. Cin musallatı durumunda etraftan sürekli değişik sesler duyulmaya başlar. Yalnızlıktan aşırı şekilde korkulur.

Değerli kardeşlerim söz konusu musallat etkileri kesinlikle sonradan gelişen durumlardır. Örneğin; cin musallat olmuş kişinin duygusal olmasını değerlendirelim. O kişi eskiden beri duygusalsa bu cin musallatı değildir. Ama sonradan duygusal olmaya başladıysa cin musallatı söz konusudur.

Cin Musallatından Kurtulmak Mümkün Mü?

Evet, mümkündür. Kardeşlerim, etrafınızda veya sizde cin musallatı varsa, ferahlayın. Çünkü cin musallatı için çözümler mevcut. Bunları dikkate alırsanız, Allah’ın izniyle cinlerden kurtulmuş olacaksınız.

* Allah’ın kelamı olan Kur’anı okumak, cin musallatı için çok faydalıdır.

* Yine Allah’ın kelamı Kura’andan dualar okunarak, cin musallatından kurtulmak mümkündür. (Felak Suresi, Tarık Suresi, Cin Suresi, Fatiha Suresi, bunlardan bazılarıdır.) Bunun dışında Allah’ın yüce isimleri zikir edilip, cinlerden uzak kalmak mümkün.

* Cin musallatından kurtulmak istiyorsanız, aklınızı kullanmalısınız. Cinler aklını kullanmayan, bilgi sahibi olmayan insanlara daha çok bulaşırlar. Kafasında boşluk olan insanlar ne yazık ki cinlerin tesiri altına girer. 

* Namaz kılmak, cin musallatından kurtulmanın yegane çaresidir. Allah’a sığınarak kılınacak her namaz kötü cinleri sizlerden uzak tutacaktır inşallah.

Medyum Hocalar 

Ayrıca hocalardan yardım alarak cin musallatından kurtulabilirsiniz. Medyum Seyfullah hocadan yardım isteyebilirsiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ