7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Cinsellik Büyüsü Nedir?

  • Cinsellik Büyüsü Nedir? için yorumlar kapalı
Cinsellik Büyüsü Nedir?

Cinsellik Büyüsü Nedir?

Cinsellik büyüsü nedir? Konu aşk ve cinsellik olduğunda insanlar çeşitli sorunlar yaşarlar ve bunların çoğu hayal kırıklığı yaratabilir. Birine gerçekten aşık olduğunuzda, hayata bakış açınız da dahil olmak üzere, sizinle ilgili her şey değişir. Partneriniz hayatınızı büyük ölçüde etkileyecektir. Onlar hayatınızın ayrılmaz bir parçasıdır. Mutlu bir birliktelik mutlu bir ilişki yaratır. Ancak cinsel hayatı olumsuz olan çiftler ise ilişkilerinde zamanla bozulmaya uğrarlar giderek aşkınız incinir.

Cinsellik büyüsü, kara büyü amacıyla yapılırsa hem cinsel gücü azaltmak ve yok etmek dolayısıyla çiftlerin arasında bozmak için kullanılır. Ak büyü olarak ise cinsel isteği arttırmak güçlendirmek çiftlerin arasına düzeltmek için kullanılır. Dolayısıyla hem Ak büyü hem Kara Büyü olarak cinsel isteği arttırıcı ve azaltıcı etkileri bulunmaktadır.

 

Cinsel Büyü Çeşitleri- Cinsellik Büyüsü Belirtileri

Cinsellik büyüsü nedir? Cinselliği bağlamak amacıyla yani olumsuz olarak cinsellik büyüsü cinsel iktidarsızlığa neden olur. Buna cinsel iktidarsızlık büyüsü de denir. Büyü ve cinsellik arasında çok yakın bir ilişki vardır. Kıskanç ve kötü niyetli kişiler evlilikleri bozmak için ve kişilerin çocuk sahibi olmasını engellemek için cinsel isteksizlik büyüsü yaparlar. Bu durumda cinsel isteksizlik büyüsü nasıl bozulur, sorusu akla gelir.

Cinsel isteği arttırıcı büyüler ve cinsel isteği azaltan yok eden büyüler olmak üzere temelde iki türlü cinsel büyü çeşidi bulunur. Doğurganlığı arttıran cinsel isteği artıran büyüler Ak büyüdür. Uygarlığı azaltan cinsel isteği azaltan ve çeşitli cinsel hastalıklara yol açan büyüler ise Kara Büyü olarak cinsel iktidarsızlık ve isteksizlik yaratan büyülerdir.

 

Cinsel İsteksizlik Büyüsü Beirtileri- Büyü Cinselliği Etkiler mi?

Büyünün cinselliğe etkisi vardır. Cinsel isteksizlik büyüsünün belirtileri kişide cinsel isteksizlik vajinismus bel soğukluğu gibi çeşitli cinsel rahatsızlıklar yaratmasıdır. Eşinizi sevmeniz ve birlikte vakit geçirmek istemenize cinsel olarak soğutmaktadır.

Eğer kişinin evliliği üzerinden 5 yıl geçmesine rağmen çocuk sahibi olamıyorsa cinsel isteksizlik büyüsü yapılmış olma ihtimali vardır. Cinselliği artırıcı büyüler ise doğurganlığı yumurtlamayı ve Erkekte sperm sayısını artırmak amacıyla yapılır. Cinsellik büyüsü nedir, cinsel isteği arttırıcı ya da cinsel isteği azaltıcı etkisi olan büyülerdir.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ