7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Çocuk Sahibi Olmak İsteyenlerin Yaptırması Gereken Büyü

  • Çocuk Sahibi Olmak İsteyenlerin Yaptırması Gereken Büyü için yorumlar kapalı
Çocuk Sahibi Olmak İsteyenlerin Yaptırması Gereken Büyü

Çocuk Sahibi Olmak İsteyenlerin Yaptırması Gereken Büyü

Çocuk sahibi olmak isteyenlerin yaptırması gereken büyü, sorusu uzun yıllardır sorulmaktadır. Büyü ilmiyle yakından ilgilenen kişiler, yaşanan bu talihsiz hadisenin çözümü bilmektedir. Ancak çoğu kişi, büyü sayesinde çocuk sahibi olabileceğinin farkında değildir. Eğer siz de bahsi geçen büyü hakkında bilgi sahibi değilseniz ve bahsedilen dertten mustaripseniz, mutlaka sizin için hazırlanan yazımızı okumalısınız. Yazımızın içerisinde sağlıklı bir çocuğa kavuşmak için yapılacak olan büyünün tüm detayları anlatılmaktadır.

Çocuk İsteyen Kişilerin Yaptırdığı Büyü

Çocuk, toplumumuzda oldukça önemli bir yere sahiptir. Sürdürmekte oldurduğumuz kültürün bir parçası olarak, kadın ya da erkek her cinsten birey günün birinde çocuk sahibi olmayı istemektedir. Hem soyun devamını sağlamak hem de dünyaya kendinden bir parça bırakmak isteyen kişiler mutlaka çocuk yapma çabası içerisine girerler.

Özellikle evliliklerinin üzerinden uzun zaman geçen çiftler, aileleri ve yakın çevreleri tarafından neden hala çocuk yapmadınız ya da ne zaman çocuk yapacaksınız gibi soruları sık sık duyar. Sorulmakta olan bu sorular, zaman ilerledikçe rahatsız edici bir baskıya dönüşür. Aile büyükleri, bir torunları olsun diye sürekli çiftleri sıkıştırır.

Bazı bölgelerde çocuk için yapılan bu baskının daha farklı bir boyutu vardır. Sahip oldukları kültür gereği çocuğu olmayan kadını dışlayanlar ve bir an önce üzerine kuma getirilmesi gerektiğini ya da boşanmaları gerektiğini savunan kişiler olabilir. Bahsi geçen bu kişiler, mutlu bir evlilikleri olsa bile çocukları olmadığı için çiftleri ayırmaya çalışacaktır. Yaşanacak olan talihsiz durumdan korunmak için kişilerin birtakım önlemler almalarında fayda vardır.

Tüm bu sebeplerin dışında, bir kadının annelik duygusunu tatma isteği de oldukça ağır basabilir. Âşık olduğu eşinden ve kendisinden bir parçanın dünyaya gelmesi, kişiye büyük bir mutluluk vermektedir.

Sayılan ve sayılmayan birçok neden yüzünden, kişiler çocuk sahibi olmak için büyü yaptırırlar. Sonucunda, bazı durumlarda evliliklerini kurtarırken bazı durumlarda hayallerine kavuşurlar. Çocuk sahibi olmak isteyenlerin yaptırması gereken büyü tam da bu zaman başvurulan bir yöntemdir.

Çocuk Sahibi Olmak İçin Yapılan Büyü İşlemi Nasıl Uygulanır?

Uygulanan büyü işlemi, uzun zaman aldığı için yaptıran kişilerin sabırlı olmaları gerekir. Yapılan büyü oldukça zor ve titizlik istemektedir. Yaklaşık olarak 3 ay gibi bir süre boyunca, büyü işlemi devam etmektedir. Büyüyü yapan medyum gibi büyü yaptıran kişi de bu işlemde aktif rol oynamaktadır.

Büyü yapılan kişinin, üç aylık işlem boyunca her sabah güneş doğarken “Ya Hâlik celle celâlühû” zikrini tam 730 kere tekrar etmesi gerekir. Çocuk sahibi olmayı isteyen çiftlerin her ikisinin de devamlı boy abdesti almaları ve cuma geceleri yakınlaşmamaları şarttır. Sabah namazlarından önce abdest alınarak İhlas suresi okunmalı ve ezan okunur okunmaz namaz kılınmaya başlamalıdır. Her cuma gecesi, bir su bardağı temiz suyun içine Kevser ve Fatiha sureleri okunarak çiftlerin bu suyu yarı yarıya içmeleri gerekir.

Büyü işlemini yaptırmak isteyen kişilerin yanı sıra, anlaşmalı oldukları medyum çeşitli tılsımlar yazacak ve ritüeller düzenleyecektir. Uygulama tamamlandıktan kısa bir süre çift, çocuklarına kavuşabilecektir. Ancak işlem sırasında hiçbir adımın atlanmadığından emin olmak gerekir. Aksi takdirde büyü başarısız olacaktır.

Çocuk Sahibi Olmak İçin Yapılan Büyüyü Kim Yapar?

Çocuk sahibi olmak isteyenlerin yaptırması gereken büyü nedir sorusunun hemen ardından, yapılacak büyünün kim tarafından uygulanması gerektiği sorusu gelir. Büyünün mutlaka yeterli donanıma sahip bir medyum tarafından yapılması gerekir. Çünkü oldukça karmaşık olan büyünün, nasıl ritüellerle ve hangi sırayla yapılacağı çoğu kişi tarafından bilinmemektedir. Uygulanan işlemin işe yaraması isteyenlerin, bir medyumla anlaşmaları şarttır.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ