7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Çok Hızlı Tutan Sevgi Büyüsü

  • Çok Hızlı Tutan Sevgi Büyüsü için yorumlar kapalı
Çok Hızlı Tutan Sevgi Büyüsü

Çok Hızlı Tutan Sevgi Büyüsü

Çok hızlı tutan sevgi büyüsü karşılıksız olarak birini çok seven kişilerin yaptırmak isteyebileceği bir ak büyüdür. Sevgi ve aşk karşılıklı olarak yaşanırsa güzeldir. Fakat bu her zaman mümkün olmaz. İnsanlar karşılık görmedikleri bir aşkla da yanabilirler. Yaşanan karşılıksız sevgi ise insana mutluluk yerine acı verir.

Çok hızlı tutan sevgi büyüsü karşılıksız seven kişilerin, sevdikleri kişinin sevgisine karşılık versin diye yaptırabilecekleri bir büyüdür. Bu büyünün tutması için en önemli olan kural büyünün sonucuna inanarak yapılmasıdır. Aslında çok hızlı tutan sevgi büyüsü yapmak için konuyu çok iyi bilen bir medyum desteği almak daha kesin sonuç almak için gereklidir.

Çok Hızlı Tutan Sevgi Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

İnsanlar eşlerine, nişanlılarına ya da sevgililerine sevgilerinin daha çok artması ve daim olmasını amaçlayarak büyü yaptırmak isterler. En sık yaptırılan sevgi büyüleri ise çok hızlı tutan sevgi büyüsü çeşitleridir. Sevgi büyüleri de kendi içinde isimler almaktadır. Çok hızlı tutan büyüler yapılış amaç ve büyü yapılırken kullanılan malzemelere göre isim almaktadır. Çeşitli malzemeler gerekli olan çok hızlı tutan büyü çeşitleri şunlardır;

  • Fotoğrafla yapılan sevgi büyüsü, bu büyünün en önemli özelliği büyü yapılmak istenen insanın resmine ihtiyaç duyularak yapılmasıdır. Çok hızlı bir şekilde tutan Sevgi büyülerinin arasından önce akla gelen fotoğrafla sevgi büyüsü olmaktadır. Bu büyünün tehlikeli bir yönü ise üç harflilerle irtibata geçilerek yapılmasıdır. Sevdiği kişinin fotoğrafını alarak karanlık bir odada 13 gece boyunca fotoğrafa sarılmış şekilde dua etmek duanın hızlı tutmasına yardımcı olur.
  • Düğümle yapılan sevgi büyüsünde atılan düğümler semboliktir. Bu büyüyü yapmak için çeşitli renlerde iplere sahip olmak gerekmektedir. Rengarenk ipler düğümler atılarak birbirine bağlanır. Büyü yapılırken dikkat edilecek en önemli konu büyü yapılırken gereken dua ve sözlerin düzgün ve anlaşılır bir şekilde söylenmesi gerekliliğidir. Büyü yapılırken kullanılması gereken İp yerine başka malzemeler de kullanılmaktadır. Bağırsak, saç teli gibi malzemeler kullanılarak da bu büyü yapılabilmektedir. Büyü yapılırken ip yerine bağırsak kullanmak ise çok daha etkilidir. Bağırsak atılan düğümü daha sıkı tutacağı için büyünün kuvveti ve tutma süresi çok daha etkili olacaktır.
  • 41 nohutla yapılan sevgi büyüsü, çok çabuk ve hızlı tutan sevgi büyüsü olduğu için tercih edilmektedir. Büyünün yapılış aşamaları ise şöyledir; 41 adet sayılıp bir tabağa konulmuş nohut sessiz bir odada kıbleye dönülerek sol ele alınır ne büyü sözleri söylenmeye başlanır. Dikkat edilmesi gereken nokta ise şudur. Büyü sözleri söylenirken nohutları tutarak söylemek gerekir ve 60 saniyeden az tutmamak gerekmektedir.
  • Mumla yapılan Sevgi büyüsü, çok hızlı tutan sevgi büyülerinin içinde en çok tercih edilen büyülerden birisi de mumla yapılan sevgi büyüsüdür. Bir kağıt üzerine tılsımlı sözler yazılır. Bir mum yakılarak kenara konur ve tılsımlı sözlerin yazılı olduğu kağıt mum ateşi ile yakılır. Kağıdın külleri ise bir beze sarılarak akarsu veya göl gibi bir su birikintisine atılabilir.

Çok Hızlı Tutan Sevgi Büyüsünde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çok Hızlı Tutan Sevgi Büyüsü

Çok Hızlı Tutan Sevgi Büyüsü

Çok hızlı tutan sevgi büyüsü yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Sevgi büyüleri manevi hisleri kuvvetli kişiler tarafından yapıldığında çok daha hızlı tutmaktadır. Bu büyüyü yapmak isteyen kişi mutlaka büyü ile ilgili sözleri çok iyi bilmeli ve ona göre gereken işlemleri yapmalıdır. Aksi takdirde büyü ters etki edebilir. Dikkat edilmesi gereken bir başka konu ise, büyü yapılacak olan kişinin başka bir insanla evli olmaması gerekmektedir. Başkasıyla evli olan birisine çok hızlı tutan sevgi büyüsü yapmak doğru değildir.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ