7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Define Yeri Bulmak İçin Okunması Gereken Dualar

Define Yeri Bulmak İçin Okunması Gereken Dualar

Define Yeri Bulmak İçin Okunması Gereken Dualar

Define bulmak, yıllardır birçok kişinin hayallerini süslüyor. Kimi bunda başarılı olurken kimi de eli boş dönüyor. Geçmiş çağlardan beri define bulmada duadan da yararlanılıyor. Define yeri bulmak için hangi duanın okunması gerektiğini öğrenip, define macerasına atılabilirsiniz.

Define bulma tutkunları, maceraya atılmak yerine, gerçek ve güvenilir medyumlardan yardım almanın yolunu seçiyorlar. Define yerini bulmak için duanın gücünden yararlanıyorlar. Siz de gerçek bir medyumdan yardım alarak, define arayışına girebilirsiniz.

Dua Edilerek Define Yeri Bulunabilir mi?

Dua, müminlerin bir kalkanıdır. Yüce Allah, kullarından kendisine dua edilmesini ve buna göre icap edeceğini buyurmuştur. Bu nedenle her türlü maddi ve manevi olarak isteklerinizi Allah’tan isteyebilirsiniz.

Define bulmak, zengin olmanın bir yolu olduğu için, Allah’tan define bularak zengin olmayı dileyebilirsiniz.

Eğer kısmetinizde zenginlik varsa bu define bulmak yoluyla da gerçekleşecektir. Siz içten ve samimi duygularla, gönülden sadece Allah’tan isteyerek dua etmeyi sürdürdüğünüzde duanız kabul olacaktır.

Define Yeri Bulmak İçin Dua Okuyanlar

İnternette ve sosyal medyada, define yeri bulmada etkili dualar adıyla birçok bilgi kirliliği bulunuyor. Bunları gerçek sanan define meraklıları, bunları deneyerek gömü bulmayı umuyorlar. Bunların tamamı insanların duygularıyla ve hevesleriyle oynamaktan başka bir şey değildir.

Defineler genellikle derinlerde ve bulunması zor yerlerde saklıdır. Birçok definenin de koruyucu cini olduğu da bilinen gerçektir. Bu nedenle gerçek ve uzman bir medyum/hoca yardımı olmadan define arayışına girmeniz tehlikeli olabilir.

Define Yeri Bulmada Medyumun Rolü

Kulaktan duyma veya sahte belgelerle define arayanların sonunun karakol ve hapis olduğu haberlerde sık sık duyuluyor. Bununla ilgili sayısız da film yapılmıştır. Define (gömü) denilen husus, geçmiş zamanların zenginlerinin/haramilerin hazinelerini saklamalarından kaynaklanıyor.

Bu defineler, gelişigüzel kazmakla veya basit detektörlerle bulmak neredeyse imkansızdır. Ayrıca kazara bulunsa bile, bir cin tarafından sahiplendiği için başınıza cin belası da almış oluyorsunuz. Her türlü maddi ve manevi zarara uğramak istemiyorsanız uzman ve gerçek bir medyumdan yardım almalısınız.

Define Yeri Bulmada Medyum İşlemleri

Gerçek ve güvenilir medyum, havas, hüddam ve Kuran ilimlerinde yeterli deneyime ve bilgiye sahiptir. Define bulmada yani zengin olmada hangi dua, esma ve ayetlerin okunması gerektiğini iyi bilirler. Ayrıca define bulunduğunda, cin musallatından korumak için de gerekli ritueli yapıp, vefki hazırlıyor.

Define Yeri Bulmada Okunan Dualar

Define bulmada genellikle Ayetel Kürsi, Fatiha sureleri, Karınca Duası okunur ve Allah’ın isimleri zikredilir. Görüldüğü üzere büyüyle alakalı hiçbir husus yoktur. Zengin olmak için sadece Allah’a dua edilip, O’ndan isteniyor.

Karınca Duası; Perşembe gecesi, abdest alıp, 2 rekat nafile namazı kılıyorsunuz. Ardından Karınca Duasını okuyorsunuz. Duayı okuduktan sonra ellerinizi açıp, Allah’a hamdü senalar, Peygamber Efendimize salavat getiriyorsunuz. Sonra Allah’tan zengin olmak ya da refaha ermek için define bulmanızı nasip etmesini niyaz ediyorsunuz.

Amener Resulü Duası; Cuma gece yarısından sonra abdest alıp, mümkünse 2 rekat nafile namazı kılıyorsunuz. Ardından Bakara suresinin 285 ve 286. ayetleri olan Amener Resulü’yü okuyorsunuz. Ellerinizi açıp, refaha erişmek için Allah’tan define yeri bulmanızda yardımcı olmasını diliyorsunuz.

Esmaül Hüsna Zikri; “Ve lâ havle ve lâ kuvvete illa billahil aliyyil azim. Lâ ilâhe illallahül melikül hakkul mübin. Muhammedü-Resülüllahi sadikul va’dil emin. Ya Rabbi, Ya Hayyu, Ya Kayyum, Ya Vekil, Ya zel Celali vel İkram. Es’elüke ya Rabbel arşil azimi en yerzükani rizkan halalen tayyiben birahmetike ya erhamer Rahimin.” zikrini her vakit namazlarından veya nafile namazlarından sonra çekebilirsiniz. Ardından ne dileğiniz varsa Allah’tan diliyorsunuz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz