7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Delirtme Büyüsü Nedir?

  • Delirtme Büyüsü Nedir? için yorumlar kapalı
Delirtme Büyüsü Nedir?

Delirtme Büyüsü Nedir? Etkileri ve Belirtileri Nelerdir?

Delirtme büyüsü nedir? Etkileri ve belirtileri nelerdir? Gibi sorularınızın cevaplarını okumakta olduğunuz bu yazımızda bulabileceksiniz. Eğer siz de delirtme büyüsü yaptırmayı düşünüyor ve detayları öğrenmek istiyorsanız hazırlamış olduğumuz bu yazıyı okuyabilirsiniz.

Delirtme Büyüsü Nedir?

Delirtme büyüsü eski zamanlardan beri sık sık yapılan kara büyülerden biridir. Kara büyülere ilgisi olan ve bu konuyu araştıran kişilerin karşısına mutlaka çıkacaktır. Bu büyü sayesinde sevdiğiniz ya da sevmediğiniz kişilerin hayatlarını olumsuz etkileyebilirsiniz. Bu büyüyü yaptırmaya karar vermeden önce sonuçlarının ne olacağının detaylı bir şekilde araştırılması gerekir. Çünkü diğer tüm kara büyülerde olduğu gibi bu büyüyü de yaptırdıktan sonra bozmak oldukça zordur. Bu nedenle büyüyü yaptırmadan önce medyumdan tavsiyeler alınması gerekir. Gerçekten bu büyüyü yaptırmanız gerekip gerekmediğine medyumun karar vermesi daha doğru olacaktır. Çünkü medyum kara büyüler ve sonuçları hakkında yeterli bilgiye sahip kişilerdir. Bu bilgiler sayesinde sıradan insanların göremediği ya da anlayamadığı tehlikeleri belirleyip bunlardan korunmaya yardımcı olabilirler.

Delirtme Büyüsü Etkileri

Delirtme Büyüsü Nedir?

Delirtme Büyüsü Nedir?

Delirtme büyüsü nedir? Etkileri ve belirtileri nelerdir? Delirtme büyüsü adından da anlaşılacağı üzere kişilerin delilik hastalığına yakalanması için kullanılan bir kara büyüdür. Büyü yapılan kişinin yavaş yavaş akli dengesini kaybetmesine neden olur. Büyü yapıldığı ilk anlarda düşük tesirli olsa da zaman içerisinde tesiri katlanarak artacaktır. Artan tesirle birlikte adım adım adım kaybedilen akıl sağlığı büyü yapılan kişiyi deliliğe sürükleyecektir. Eğer büyü yaptıran kişi bu büyünün bozulmamasını, bu deliliğin tedavi edilmemesini istiyorsa başka birtakım büyülere daha başvurması gerekir. Yapılan büyü başka büyülerle desteklenirse deliren kişinin kurtuluş şansı kalmayacaktır. Akıl sağlığının ardından yaşananları kaldıramayan ruhu da hastalıklara yakalanacaktır. Bunların sonucunda kişi kaçınılmaz olan üzücü sonuna daha çok yaklaşacaktır.

Delirtme Büyüsü Belirtileri

Delirtme büyüsü oldukça tehlikeli bir büyüdür. Kişiler kendilerine yapılıp yapılmadığını bilemedikleri için korku içerisindedir. Öncelikle söylemek gerekir ki bu büyüden korunmak için koşulsuz şartsız Allah’a teslim olmak gerekir. Ancak her şey için geç olduğunu ve büyünün size ya da bir yakınınıza yapıldığını düşünüyorsanız şu gibi belirtiler görebilirsiniz:

  • Büyü etkisindeki kişi devamlı elindeki eşyaları kaybeder. Nereye koyduğunu unutur.
  • Uykuları asla kaliteli olmaz. Uyku sırasında bilinci tam olarak kapanmaz ve uyandığında bunu hatırlayabilir. Gördüğü kabusların etkisinden çıkamaz.
  • Yaptıkları, gittikleri, yedikleri hiçbir şeyi hatırlayamazlar. Gittim sandıkları yere aslında hiç gitmezler. Bunun farkına varıp korkuya kapılırlar.
  • Şiddet içerikli şeylere ilgi duymaya başlarlar. Bir anda vahşileşirler.
  • Eskiden korkmadıkları şeylerden korkmaya başlarlar. Hatta normalde korkulmayacak durumlardan bile çekinir, sürekli kaygı duyarlar.

Delirtme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Delirtme büyüsü nedir? Etkileri ve belirtileri nelerdir? Gibi soruların cevaplarından sonra en çok merak edilen bu büyünün nasıl yapıldığıdır. En eski kara büyülerden biri olan bu büyünün yapımı sadece kara büyü alanında kendini geliştirmiş medyumlar tarafından bilinmektedir. İnternette geçen faydasız dua ve tılsımlarla yapılabilmesi mümkün değildir. Oldukça tehlikeli olan bu büyünün sadece işinin ehli medyumlar tarafından bilinmesi, tüm insanların korunması için önemlidir. Bu nedenle bu büyüyü yaptırmadan önce uzmanlık alanı kara büyü olan bir medyumla anlaşma sağlanması gerekmektedir. Medyumunuz size gerekli bilgiyi sağlayıp büyünüzü yapacaktır.

Delirtme Büyüsü Bozulur mu?

Delirtme büyüsü çok tesirli bir kara büyü olduğu için bozulması çok zordur. Ancak imkânsız değildir. Gerçek bir medyumla çalıştığınız takdirde uzun ritüeller sonucu bu büyü bozum işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Büyü bozum işlemini evde denememeniz şiddetle önerilmektedir. Yapımı kadar bozumu da tehlikeli olan bu büyünün yan etkileriyle karşılaşmak istemezsiniz.

 

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ