7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Doğru Medyum Nasıl Anlaşılır?

  • Doğru Medyum Nasıl Anlaşılır? için yorumlar kapalı
Doğru Medyum Nasıl Anlaşılır?

Kökenleri tarihin derinliklerine uzanan medyumluk, insanları daima cezp eden ve ilgi uyandırmış bir meslektir. Çok sayıda medyumun türediği dönemimizde, doğru medyum bulmanın yollarını sizinle paylaşacağız. Doğru medyum nasıl anlaşılır merek ediyorsanız, buyurun o zaman.

Doğru Medyum Kimdir?

Yaşadığımız dünyanın tiyatro sahnesi, gerçek objeler üzerine kuruludur. Başka yerlerde gizemli olan şeylerin olduğunu biliyor olsak da yaşadığımız hayatın gerçeklerine yüz çeviremiyoruz. Örneğin; evrenin sonsuz büyüklüğünde insanın yaşadığı dünyanın yer alması, muammadır.

Fakat pek az insan kafasını kaldırarak, göğe bakar. İnsanlar daha çok hayatlarına odaklanıp, iş, aş, ekmek pelinde koştururlar. Birbirleriyle dövüşür, tartışır, sorunlar çıkarırlar. 

Gerçeğimizden tarihin her döneminde uzaklaşmasak da maneviyata güçlü sempati duyduğumuz aşikar. Gizemli alemin şoförleri niteliğinde olan medyumlara bu sebeple ilgi duyarız. Fiziki dünyamızda yapamadıklarımızı, onlar sayesinde gerçekleştirmek isteriz. İşte burada karşımıza sahte medyum ve doğru medyum kavramı çıkar.

Biz dertlerimize, problemlerimize çare ararken, gerçek olmayan medyumlar hayallerimizi alt üst eder. Bu yüzden, doğru medyum bulmanın çok önemli olduğunu iddia ediyorum. Kardeşlerim, selamet için konuya odaklanmanızı istiyorum. Doğru medyum kim olduğunu, nasıl anlaşılabildiğini yaptığımız titiz araştırmalar sonucunda gözlemledik. Sizde manevi alemdeki sırlarınız için aradığınız medyum hocayı, belirttiğimiz kriterlerle bulabilirsiniz.

Doğru Medyum Nasıl Anlaşılır?

Doğru medyum nasıl anlaşılır, Medyum denildiğinde akla hemencecik, fokur fokur kaynayan kazanlar, sis kaplı odalar gelir. Kardeşlerim, bu bize başkaları tarafından yansıtıldığı için böyle biliyoruz. Elbette gizemli şeyler olmalı ama daha çok manevi anlamda. Şimdi sizlere doğru medyum anlama yolu neymiş onu anlatmaya çalışacağım.

Sevgili kardeşlerim, gerçek medyum hocaların bir takım özellikleri vardır. Kendileri bu özelliklere sahip olmalarının yanında, yaptıkları işin farkındadırlar. Bizler olayı sadece ‘Gizemli Olaylar’ şeklinde tanımlasak bile, aslında içine girdiğiniz anda anlayabiliyorsunuz ağırlığını.

Sevgili kardeşlerim, insanüstü olgularla uğraşmak basit değildir. Her şeyden öte, o alanın, manevi enerjinin, uydurulmuş bir şaka olmadığını bilmeliyiz. Peki, şimdi medyumluğun özellikleri neler onları inceleyelim.

 * Doğru veya gerçek şeklinde tanımladığımız medyum, safi olmak zorundadır. Safi derken kardeşlerim, kalben temiz, mahlukata zarar verme düşüncesi olmayan demek istiyorum. Olmazsa olmazdır. Kalbi merhametle kaplı olmayan medyum, başkalarına istese bile yardım edemez.

 * Zamanın kıymetini bilmelidir. Zaman kavramının dünyanın en önemli birkaç şeyinden birisi olduğunun farkında olmalıdır.

 * Kendisi dertlerinizi sonuna kadar dinlemelidir. Muhabbeti hoş olmalı, çareye odaklı çalışmaları olmalıdır. İlk düşüncesi insanı, kazanma, yardım etme olmalıdır.

 * Kafasında tilkiler dolaşmamalı. Planlar yapmamalı, insan olduğunu bilmelidir. Size gerçek olan bilgileri vermeli, kesinlikle olmayan şeyi olmuş gibi göstermemelidir.

 * Sertifika sahibi olmalıdır. Resmi çalışmalı ve geçmişi belli olan bir kişi olmalıdır. Uydurma birkaç bilgiyle değil, gerçek yaşamını araştırarak bunu öğrenebilirsiniz.

 * Gerçek medyum hoca sahip olduğu ilmi, insan faydasına kullanandır. İlmini başka şeyler düşünerek değerlendirmek yerine, insana fayda sağlamayı amaç edinmelidir.

 * Böbürlenmemeli, ölümlü olduğunu bilmelidir. Evet, medyum doğuştan yeteneklidir, bu yeteneğini insanın hizmetinde kullanmalıdır. Ama etten ve kemikten olduğunu kulağından çıkarmamalıdır.

 * Sevecen yüzlü değil, sevecen ruhlu olmalıdır. İlmi yönden zengin olmalı, kendini bu yönden hemen fark ettirmelidir. 

Doğru medyumu anlamanın birkaç yolu bunlar. Değerli kardeşlerim doğru medyumu anlamanın yolu sandığınız kadar zor değil. Ama doğru medyumu bilmenin diğer yolu, kesinlikle sahtelerini öğrenmekten geçer. İsterseniz, sahte medyumlara göz atalım ki konu kafamızda daha çok pekişsin. 

Sahte Medyumları Nasıl Anlayabiliriz?

Medyumluk, zorlu bir meslektir. Büyülerle ulaşmak, ilmi konularda zengin olmak, her insanın yapacağı şeyler değildir. Dikkat edin kardeşlerim, ‘Her’ insan dedim. Her insan demek, normal kişi, standart şahıs anlamına gelir. Oysa medyum, her değil, er kişidir. Demek istiyorum ki kardeşler, medyum hoca standart insanın üzerindedir. Tabi ki takva anlamında değil.

Dünyada edinilecek ilim manasında bahsediyorum. Ortalama veya düşük zekalı bir insan, zekası yüksek insanı kolaylıkla tanıyabilir. Onun kendisinden üstün olduğunu anlayabilir. Eğer medyum hocaya gittiğinizde söz konusu ilmi üstünlük fark etmiyorsanız, sahte medyumla karşı karşıya kalmış olabilirsiniz. Konuyu biraz açalım ki anlamayan kardeşler kavrama fırsatı bulsunlar.

 * Sahte medyum olan kişi normaldir. Ekstra bir özelliği yoktur. Büyüden, anlamış gibi yapar. Tek derdi, kendisini ilmi yönden zengin göstermektir. Tabi başka derdi daha vardır. O da pantolon veya cübbesinin cebidir. 

 * Yapmacık olur. Sizinle konuştuğunda üstten hitap etmeye çalışır. Kafasında tilkilikler döndüğünden, kendisini anlattığınız olaya tam veremez. 

 * Geçmişi bilinmezdir. Kimin yanında eğitim aldığı belli değildir. İlmi yönden zengin olmadığından, yapacağı işlerde zarar verir, yarar sağlamaz. 

 * Keyfi her zaman yerindedir. Çünkü derdinizle yıpranmaz. Oysa gerçek medyum dertleri dinlediğinde yüreği parçalanır gibi olur. Buna çok dikkat edin kardeşlerim.

 * Resmi çalışmaz. Vergilerini ödemez. Belgesi yoktur. Medyumluk mesleğiyle ilgili bilgisi kısıtlıdır. Sizi genellikle oyalama taktiğine girişir. Başarısız olacağını bileceğinden, yüz yüze görüşmeyi reddeder. 

Bu kısmı anladıysak kardeşlerim, artık aradaki farkı anlayabildik demektir. Sevgili kardeşlerim, bunları mümkünse birkaç sefer okuyun ki oltaya gelmeyin. Sonra derdiniz çoğalırsa, üzülmeyin.

Dürüst Medyum 

Güvenilir medyum hoca, İnsanoğlu bencil varlıkların en başındadır. İnsandan daha fazla bencil, egolu varlık yer yüzünde bulunmaz. Zarar vericidir. Başkalarının işlerini karıştırmaktan, zevk alır. Öleceğini ve toprağa gömüleceğini asla düşünmez.

Düşünmüş gibi yapar. Dürüstlük kardeşlerim, ne sözle söylenebilecek kadar hafifti. Ne parayla satın alınabilecek kadar bedbahttır. Onu elde etmek, sonradan çalışılıp elde edilemez. İnsan sonradan iyiye dönüşebilir anca sonradan, dürüst kişiye dönüşmez. 

Dürüst medyum kavramını şu anlamda anlatmak istiyorum kardeşlerim. Ne yazık ki günümüzde insanları kandırma yoluna giden, bu alanı kötüye kullanan kişi sayısı arttır. Artık derdi çözmek yerine, maddiyata yönelmeler çok fazla önemli olmaya başladı. Kazançlar, manevi boyutların üzerine çıkmaya başladı. Akıl yerini paraya bıraktı.

Paranın kölesine dönüştü. Dürüst medyum bu bakımdan önemli kardeşlerim. Çünkü dürüst medyum, siz istemeseniz dahi sizin iyiliğinizi ister. Hayattan lezzet almanız için çalışır. Size daima doğruları anlatmaz. Abartmaz, yapamadıkları olursa belirtir. 

En İyi Medyum Nasıl Bulunur?

Kardeşlerim, en iyi medyum bulma yöntemleri, yukarıda belirttiğimiz adımları takip etmektir. Adımları takip ettiğiniz zaman, gerçek, dürüst, güvenilir hocalara rastlarsınız. Ama hiç araştırmadan, sadece kulaktan dolma bilgilerle, kandırılırsınız.

Hoca araştırması yaparken, titiz davranmalısınız. Hoca medyum size maneviyatın kapılarını açan kişidir. Onun sahte olması, sizi kandırması hoşunuza gitmeyecektir herhalde. Bunu dikkate alın kardeşlerim.

İster büyü yapma, ister dua gerçekleştirme, isterse büyü bozma işlemi olsun, doğru medyumla çalışmanız, hayati öneme sahiptir. Size yön verecek olan medyum hocanın direktifleri çok mühimdir. Dikkate almanızı tavsiye ederiz.

Doğru ve Güvenilir Hoca

Sevgili kardeşlerim, şimdiye kadar doğru medyumu anlatabildiysek ne mutlu. Bu özelliklerin gerçekten gözlemlerle anlaşılabileceğini belirtmek isteriz. Medyum arayışınızda sizlere anlattığımız için mutluyuz.

Kardeşlerim, kadim büyü tarihinin tümünü bilen, kendisini taşıyan hocamızla bu anlamda çalışabilirsiniz. Hocamız, sizin her türlü derdinizi dinlemeye ve çözüm aramaya hazırdır. Kendisiyle sitemiz üzerinden görüşebilir, derdinizi anlatıp çareyi kısa sürede bulabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ