7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Domuz Yağı Büyüsü Ne Demek?

  • Domuz Yağı Büyüsü Ne Demek? için yorumlar kapalı
Domuz Yağı Büyüsü Ne Demek?

Domuz yağı kullanılıp yapan büyü ne işe yarar? Domuz yağı büyüsü ne demek? Ne için yapılır, kim tarafından yapılmaktadır? Domuz yağı büyüsü hakkında öğrenmek istedikleriniz bu yazıda bulabilirsiniz.

Domuz Yağı Büyüsü Nedir Ne İçin Yapılır?

İsminden anlayabileceğimi gibi domuzun yağı kullanılıp yapılan bir büyüdür. Domuz yağı büyüsünün yapılışı istisnasız, karı ve kocayı ayırmak için yapılır. Karı kocayı ayırmak konusunda çok etkili bir büyü olan domuz yağı tılsımı, en etkili büyüler listesinde her zaman zirvede yer alıyor. Büyü yapıldıktan sonra etkilerini göstermeye başlayıp, karşıdakilerin ayrılmalarını sağlar.

Soğutma ve ayrılma büyüleri anlamında papaz büyüsüyle beraber, çok etkili olduğunu söyleyebileceğimi bu büyü, ülkemizde çok fazla tercih edilir. Yatak odalarında, kapı önlerinde, ev eşyalarında leke şeklinde görülen domuz yağı büyüsü, çiftleri anında ayrılmasını sağlar. 

Değerli kardeşlerin, domuz yağı büyüsünde sadece domuzdan elde edilmiş yağ kullanılmaz. Özel bitkiler, tütsüler, çeşitli eşyalar tercih edilir. Ayrılmak istenen özel eşyaları, çamaşırları kullanılabilir. Genellikle bu çamaşırlar tercih edilir. Domuz yağı büyüsü neden yapılır sorusuna şöyle cevap verebiliriz.

Büyü profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Büyünün kullanılmasının nedeni eşlerden birini sevme veya onları tamamen ayırma isteğidir. Etkisi yaklaşık 2 hafta sonrasında görülmeye başlanır. Tamamen etki göstermesi 2 ayı bulabilir. Eşler birbirlerine ne kadar bağlı olsalar da büyüyle ayrılırlar. 

Domuz Yağı Büyüsü Belirtileri Nasıl Görülür?

Kardeşlerim, domuz yağı büyüsü dikkatle gözlendiği vakit, belirtilerinden anlaşılabilir. Büyüde kullanılan malzeme olan domuz yağı, leke bıraktığı için ilk belirtisinin bu olduğunu söyleyebiliriz. Diğer domuz yağı belirtileri şöyle sıralanabilir.

 * Eşler arasında nedensiz kavgalar olur. Tartışmalar gittikçe büyür ve ev içerisinde huzursuzluklar çıkarmaya başlar. 

 * Büyü etki gösterdikten sonra, eşler birbirlerine nefret gözüyle bakarlar. Bu büyünün en belirgin göstergelerinden birisidir.

 * Eşler, 1 dakika aynı ortamdan durmaktan bile korkar hale gelirler. Cinsel yaşam tamamen bitme noktasına gelir.

 * Evlilikte çocuklar varsa, oldukça olumsuz etkilenirler. Nitekim ayrılıkla sonuçlanan evlilikte en çok etkilenen çocuklar olur.

 * Yuva dağılmanın eşiğine gelir. Koca genellikle eve gitmez. Başka kadınlarla vakit geçirebilir. Büyü kadına yapıldıysa, kocasına bağlı olmayı reddeder. 

Domuz yağıyla yapılmış bir büyü bu şekilde etkiler gösterir. Belirtiler görülür görülmez, ehil medyum hocaya gidilip bunlar aktarılmalıdır. Büyü bozulabilir ancak bozma işlemleri uzun sürer. Ehil medyum işini iyi yaptığı zaman sabırla büyü bozulabilir. Ancak sabır çok önemlidir.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevgili kardeşlerim, domuz yağı büyüsü nasıl yapılır hakkında gelen soruların çok fazla olması nedeniyle, bunu cevaplama ihtiyacı hissettik. Büyüde elbette domuz yağı kullanılır. Ancak bazı kardeşlerimiz, sadece domuz yağını bir yerlere sürerek, tılsımın gerçekleştiğini düşünürler. Hayır kardeşlerim, bu tamamen yanlış bir düşüncedir.

Büyülerin hiçbiri internet ortamında yer almaz. Olan tariflerin çoğunluğu yanlıştır. Ayrıca yapılış şekilleri sırdır. Bunu öğrenmek isteyenler, bilgi sahibi olup anlayabilirler. Medyumlar dışında büyüyü yapmaya kalkışmak, hem zarar verir hem de sonuç alınamaz. Domuz yağı büyüsünde kullanılan malzemeleri, kullanmak büyüyü yapmak anlamına gelmez.

Uzun süren işlemler, dualar, çalışmalar yapılmalıdır. Çünkü burada hüddam denilen varlık kullanılır. Hüddamı alt etmek, onu etkilemek çok güçtür. Hüddam etkilendikten sonra büyü yapılan kişiye gönderilir. Aslında büyüyü yapan direkt hüddam ve tayfasıdır. Yani cin kabileleri ve iblistir. Necis olarak kabul edilen domuz yağı, büyü şeklinde çok yüksek etkiler gösterir.

Kişilerin hastalanması olasıdır. Büyüde kullanılan malzemeleri tam öğrenmek, nasıl yapıldığıyla ilgili bilgi sahibi olmak için medyum hocamızla iletişim kurabilirsiniz. Değerli kardeşlerim, büyü asla hafife alınmamalı, mutlaka kaliteli medyumlara başvurulmalıdır. 

Domuz Yağı Büyüsü Gerçekten Etki Gösterir Mi?

Sevgili kardeşlerim, insanlar doğaları gereği bir şey yaptıklarında, hemen sonuç beklemeye başlarlar. Oysa sonuç beklenmeden önce ne yapıldığı, kimin yaptığı çok önemlidir. Ehil medyum domuz yağı büyüsünü yaptıysa, büyünün tutmama ihtimali yoktur. Fakat kendine medyum diyerek sahtekar olanlar büyüyü yapmışsa büyüden sonuç beklemenize gerek yok.

Bunun için ilk önceliğini büyüyü yapacak kişiye dikkat etmek olacak. Domuz yağı büyüsü etkileri nelerdir sorusuna daha önce yanıt vermiştir. İşte ehli medyumlar bunu yaparlarsa görülecek olan etki bu olur. Ancak işini bilmeyen kişiler yaptığında, tehlikeli olduğu kadar, sonuç vermeyecektir. Doğru yapıldığı zaman, eşler birbirlerinden ayrılırlar. Fakat dikkat etmelisiniz bu noktaya.

Ayrıca büyüyü yapanlar, etkileri ne zaman görülecek, hadi hemen olsun, demek yerine sabırlı olmayı bilmelidirler. Allah korusun, aceleci davranmak büyünün etkisiz olmasını sağlar. Büyü tutmayabilir. Ancak beklemek, etki sürelerini takip etmek ve büyüye hiçbir müdahalede bulunmamak, şarttır.

Sevgili kardeşlerim, eğer büyüyü yapmaya karar verdiyseniz, ağıda domuz yağı büyüsünü kim yapar konumuza bakabilirsiniz. Orada yapacak olan medyum hocanın özelliklerini görebilirsiniz. Değerli kardeşlerim kendinizden eminseniz bu büyüyü yapın. 

Domuz Yağı Büyüsünü Kim Yapar?

Sevgili kardeşlerim, domuz yağı büyüsünü ehil olan medyumlar gerçekleştirir. Bir kişinin ehil medyum olup olmadığını şu maddelere bakarak kolaylıkla anlayabilirsiniz.

  • Ehil medyum resmi belgeli olandır. Belgesinin olmasına dikkat edin. Merdiven altı medyumlara güvenmeyin.
  • Medyum hoca, sizinle ilgileniyor mu? Büyüyü neden yapmak istediğinizle ilgili sizlere sorular soruyor mu? İşine karşı olan ilgisini gösterir. Buna dikkat etmelisiniz.
  • Medyumun bilgisini dikkate alın. Bilgi insanın hüviyetidir. Onun gerçekten bilgili olup olmadığını anlamak istiyorsanız, çevreden kendisini araştırabilirsiniz. Yine internet ortamından, hocayı araştırabilirsiniz. 
  • Böyle bir medyumu nereden bulurum diyorsanız, sizlere hocamızı tavsiye edebiliriz. Kendisi hem resmi sertifikalı hem de ünlü bir medyum hocadır. 

Domuz Yağı Büyüsü Bozulabilir Mi?

Domuz yağı büyüsüne maruz kaldım, domuz yağı büyüsü bozmak istiyorum diyen kardeşlerim burada ne yapacağınız ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Sevgili kardeşlerim, büyünün tesiri altında kalıp kalmadığınız hakkında yukarıda yer alan belirtiler kısmından inceleyebilirsiniz. Eğer etkiler söz konusuysa, kendinizi iyi hissetmemeye başladıysanız, medyum hocaya gitmelisiniz.

Büyüde etkiler genellikle kendisini uykusuzluk, gittikçe artan depresyon, baş edilemeyen paranoyalar şeklinde kendisini gösterir. Bunları doktorla teşhis etmek gerçekten zordur. Eğer gerçekten etki altında olduğunuzdan şüphe ediyorsanız, iyi haber bunu kesinlikle bozabilirsiniz. Yani domuz yağı büyüsünü istediğiniz zaman medyumdan yardım alarak bozma şansına sahipsiniz. 

Büyüyü bozmak istemeniz halinde, hocamızla iletişim kurmanız gerekiyor. Hocamız, yaşadığınız tüm sorunlarınızı dinledikten sonra, izlenmesi gereken yolu belirliyor. Birkaç günlük çalışmalar neticesinde, domuz yağı büyüsü sizden ve ailenizden uzaklaştırılıyor. Sizde büyüden kökten kurtulmak istediğiniz anda medyum hocamızı arayabilir, randevu alabilirsiniz.

Evde Domuz Yağı Büyüsü Bozmak

Evde büyü bozmak isteyen kardeşlerimiz, bir kaç şeyin farkında olmalıdırlar. Domuz yağı büyüsü nasıl bozulur, Büyüyü kendiniz bozmak isteyebilirsiniz bu çok doğal. Yalnız kardeşlerim yeterli olmalısınız bu duruma. Çok okumalısınız en başta. Din, bilim, büyüler konusunda çok sayıda bilgi edinmiş olmalısınız. En önemlisi cesaret sahibi olmalısınız.

Domuz yağı büyüsü bozan hocalar bazı ehiller bile, hüddam gördükleri anda çok büyük korkular yaşarlar. Sizi temenni ederim ki kardeşlerim, bu özellikleriniz varsa, evde kendi başınıza büyüyü rahatça bozabilirsiniz. Bunlar yoksa, buna kalkışmayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ