7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Domuz Yağı Büyüsü Nedir?

  • Domuz Yağı Büyüsü Nedir? için yorumlar kapalı
Domuz Yağı Büyüsü Nedir?

Kısmet kapatma, eşleri birbirlerinden ayırma, iki kişinin arasını bozma ve birilerinin bir ortamdaki yükselişini bozmak için yapılan domuz yağı büyüsü nedir? Nasıl yapılır? Domuz yağı büyüsü hangi büyü gurubunda yer alır? Soruların cevabını buradan bulabilirsiniz.

Domuz Yağı Büyüsü Nedir?

Kara büyüler denildiğinde akla gelen ilk büyülerden birisi de domuz yağı büyüsüdür. İçerisinde ‘haram’ olarak kabul gören, domuz yağı bulunduğundan oldukça etkili sonuçlar verir. Şeytani varlıkların kullanılmakta olduğu bu büyünün sonuçlar, papaz büyüsünde olduğu gibi çok ağır olur. Her ne amaçla yapılırsa yapılsın, etkisini kısa sürede ve ağır bir şekilde gösterir. Bu büyüyü bozmak oldukça zor olduğundan, ehli medyumlar bile oldukça uğraşabilirler. Büyünün yapılışını anlamak lekelerden haberdar olunabilir. Bu lekeler genellikle, ayırmak istenilen eşlerin veya sevgililerin elbiselerinde, itibarsız hale getirilmek istenen kişinin kullandığı iç çamaşırlarda görülebilir.

Sadece çamaşırlara değil, ev kapılarına, giriş çıkışına da bu büyünün yapılması olasıdır. Büyünün genel anlamda ülkemizde yapılma nedenler, birbirlerinden farklıdır. Özellikle eşlerin boşanması, bir kişinin kısmetini kapatma, bir kişinin mertebe olarak yükselişini önleme adına bu büyüye başvurulur. Kara büyü gurubunun bir üyesi olan domuz yağı tılsımı, çok şiddetli bir şekilde etki eder. Yapılan kişinin hayat akışı bozulur. Yapılış amacına göre hareket eden iblis ve cinler kolay kolay bu büyünün geçmesine izin vermezler. 

Domuz Yağı Büyüsü Neden Yapılır?

Tarihi Orta Çağa kadar dayanan bu büyünün yapılış nedeni o dönemlerden beri, insanları birbirlerinden soğutmak ve kısmet kapatmaktır. O günden bu zaman çok aktif olarak tercih edilen bu büyü, çok etkili olabildiği için insanları etkilemiştir. Yapıldığında karşıdaki kişiyi adeta köle haline getiren domuz yağı büyüsü, uzun uğraşlarla yapılıp, yoğun çalışmayla bozulabilmektedir. Büyünün bu kadar büyük bir etkiye sahip olması nedeniyle, herhangi birinin bu büyüyü yapması mümkün değildir. Sadece ehilleri tarafından yapılabilen bu büyü, yine ehilleri tarafından bozulabilmektedir.

Söz konusu bu ehiller de kozmoloji, gen ilimleri alanında bilgi sahibi olan medyum hocalardır. Eğer sizde büyüyü bozmak isterseniz, hocamızla iletişime geçerek, bilgi verebilirsiniz. Medyum hocamız kısa sürede sizlere yardımcı olarak, tüm sorunlarınıza çözüm üretir. Domuz yağı büyüsüyle yapılan büyüleri sıradan bir insan tarafından yapılamayacak kadar ağır olduğunu hatırlatır, yapmamanızı tavsiye ederiz. Yine büyüyü bozmak isterken, varlıklarla ters düşebilirsiniz. Domuz yağı büyüsü neden yapılır şeklinde soruya böylece cevap verebiliriz.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kadim büyü kitaplarında bu tılsım hakkında çok sayıda bilgi vardır. Ancak büyüyü yapabilen kişiler medyumlardır. Medyumlar bu büyüyü domuz yağı kullanarak yaparlar. Domuz ve yağı İslam dininde yasaklı görülen maddelerdir. Şuan bilim tarafından zararları tespit edilen bu iki ürün, şeytani cinlerin ve iblisin cazibe noktası olur. Dolayısıyla bu yağla yapılan büyüler çok fazla etkili olabiliyor. Büyü işleminde sadece domuza ait olan yağ kullanılmaz. Aynı zamanda farklı bitkiler de tılsımın diğer içerikleridir. Burada amaç şeytani varlıkları harekete geçirip, karşı tarafa göndermektir. 

Büyünün yapılışı konusunda yazılan çizilen tariflerin doğru olduğunu söylemek mümkün değildir. Sadece buna ait birkaç bilgi mevcuttur. Bunları da zaten bizler yukarıda verdik kardeşlerim. Yapılışını sadece kendi alanında uzman olan medyumlar tarafından gerçekleştirilir. Medyumlar dışında bu büyüyü yapmak pek mümkün değildir. Domuz yağı büyüsü nasıl yapılır sorusuna cevaplarımı bu şekildeydi.

Domuz Yağı Büyüsü Yapılış Amaçları

Domuz yağı ve farklı bitkiler kullanılıp yapılan tılsım, pek çok farklı amaçla yapılıyor. Bu amaçları şu şekilde sıralayabiliriz.

Eşleri/Sevgilileri Ayırmak İçin Domuz Yağı Büyüsü: Domuz yağıyla yapılan bu büyü en çok eş veya sevgilileri ayırmaktır. Hedefteki eşler kısa sürede ayrılarak, hedefe ulaşılır.

Kısmet Kapatmak İçin Domuz Yağı Büyüsü: Bir kişinin kısmeti kapanmak isteniyorsa, tılsım oldukça etkili bir itici enerji güç olabiliyor.

Yükselişi Önleme: En yakın rakibinin maddi anlamda yükselişini engellemek için domuz yağı büyüsü yapılır. Büyüde amaç, kişinin daha fazla zengin olmaması/mevki olarak yükselmemesidir.

Domuz yağı büyüsü ne işe yarar sorusu genellikle bu şekilde cevaplandırılabilir. Ancak hangi amaçla yapılacağı konusunda karar kişinin kendisine aittir. 

Domuz Yağı Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Domuz yağı büyüsü yapılma nedeni olarak farklılık gösterir. Sevgilileri birbirlerinden ayırmak için yapılabildiği gibi başkalarının kısmetini kapatmak için yapılabilir. Belirtiler de bunlara göre daha farklı olabilmektedir. Peki domuz yağı büyüsü belirtileri nelerdir? 

* Domuz yağı büyüsü eğer eşlere yapılmışsa, çiftler arasında çok büyük anlaşmazlıklar yaşanmaya başlayacaktır. Anlaşmazlıklar sonunda tartışmalara, şiddetli tartışmalar da ayrılığa neden olacaktır. Eşlerin birbirlerine karşı saygılarını kaybetmesi için yapılır. 

* Tılsım eğer bir kişinin kısmetini kapatmak için yapıldıysa, o şahsın işleri ters gitmeye başlayacaktır. Etrafında sevilen bir kişi bile bu büyüden sonra nefret edilir hale gelmektedir. Kişi mal varlıklarını kaybetmeye başlayacak, yapacağı tüm işlerde zararlı çıkmaya başlayacaktır. 

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Domuz yağı büyüsü bozmak için ilk olarak büyünün tespit edilmiş olması gereklidir. Bu tespitin yapılmasından sonra domuz yağı büyüsü bozan medyum ile irtibata geçilmelidir. Medyum hocalar için bozulması en zor büyüler arasında yer alan bu tılsım, erken müdahale edilmediğinde tahribi yüksek problemlere neden olur. Büyü bozma işlemleri, tamamen şeytani varlıkların kontrol altına alınabilmesiyle alakalıdır. Çünkü bu manevi varlıklar, çok kolay kontrol edilemeyecek kadar, şeytani yöne kayan cinlerdir. Büyünün bozulması için malzemelerin yeterli olması ve nasıl yapılması gerektiğiyle kuralların tümünün bilinmesi gerekir.

Bilmeyen kişiler tarafından büyü bozma işlemi yapılırsa, muhtemelen varlıklar yapacak kişiye sorun yaşatırlar. Bunun için domuz yağı büyüsü yapan medyum hoca ile görüşülmelidir. Durum anlatılmalı ve büyünün bozulmak istendiği söylenmelidir. Büyü hemen bozulmadığı takdirde, büyük bir tahribe neden olur. 

Domuz Yağı Büyüsünü Kimler Bozabilir?

Domuz yağı tılsımının etki alanları oldukça geniştir. Zamanla geçebilecek bir büyü olmadığından müdahale edilmedikçe, çok büyük tahripler gösterir. Tahriplere örnekleme yapmak gerekirse, şöyle denilebilir. Örneğin; büyü sevgili ya da eşleri birbirinden ayrılmalarında neden olur. Kısmet kapalılığı için yapıldığında, kişinin kendi malını bir daha kazanamayacağı kadar çok kaybedebilir. Telafisi pek mümkün olmayan bu durumlarda, medyum hocalara başvurulmalıdır.

Domuz yağı büyüsü medyumlar tarafından bozulabilir. Ancak bozacak olan medyum her kimse kendisini kanıtlamış olmalı ve bu işin uzmanı olmalıdır. Yani kısacası gerçek ve ehil olan medyum olması şarttır. Büyü bozma alanında dünya çapında üne sahip olan medyum hocamızla iletişim kurarak, domuz yağı büyüsü yapabilirsiniz. Kısacası domuz yağı büyüsünü medyum hocamızın en sağlıklı şekilde bozabildiğini söyleyebiliriz.

Domuz Yağı Bozulduktan Sonra

Domuz yağı büyüleri, kısmet kapatma, iş kaybettirme, kavga çıkarma şeklinde nedenlerden dolayı yapılabiliyor. Büyü etkisini gösterir göstermez, yapılan kişiler birbirlerine tıpkı büyünün etkilerinde olduğu gibi düşerler. Bunun engellenebilmesi için tek seçenek büyüyü bozmaktır. Büyü bozulduktan sonra tılsım yapılan kişi veya kişiler eski hallerine tekrar geri dönebilirler. Eğer kişi mertebesinde yükselmekte durmuşsa, büyü bozulduktan sonra bu tekrar devam edebilir. Kişiler boşanmışsa bir araya gelebilirler. Kişinin kısmeti kapatılmışsa, bozma işleminden sonra kısmeti açılır ve yapacağı tüm ticaretlerde tekrar eskisi gibi başarılı olmaya başlayacaktır. 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ