7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Dua ile Bağlama Büyüsü

Dua ile Bağlama Büyüsü

Dua ile bağlama büyüsü bütün medyum hocalar tarafından uygulanmaktadır. Hayatımızın her alanında ve her zaman duanın yeri büyüktür. Bireysel olarak hayatta istediğimiz her türlü konuda dualar ederiz. Çünkü hayatımıza dair istenilen her türlü güzellik yalnız Allah’tan dilenmektedir. Allah hakkımızda hayırlı olanı verendir. Günümüzde oldukça fazla tercih edilen bağlama büyülerinde birçok dualar okunmakta ve kağıda yazılmaktadır. Büyünün tutması ve istenilen sonucu vermesi ancak öyle mümkün olmaktadır. Bağlama büyüsü duaları da çoğu kişi tarafından merak edilmektedir.

Bağlama büyüsünü sevgilinize, nişanlınıza ya da eşinize yaptırabilirsiniz. Hatta birine aşık olup da ona açılamadıysanız ve onun da size aşık olmasını istiyorsanız bu durumda da bağlama büyüsü yaptırmanız mümkündür. Duasız hiçbir büyü yapılmamaktadır. Dua ile bağlama büyüsü yapmak isteyenler hangi duaları okuyacağını bilmediği için bu konuda medyuma danışmaları yerinde bir karar olacaktır. Birçok aşk büyüsü yapan medyumlar sizler için de bağlama duaları okuyarak, istediğiniz kişinin sizi sevmesini ve bağlanmasını sağlayabilirler.

Bağlama Büyüsünde Duanın Yeri

Bağlama büyüsü yapılması için sizden bazı nesneler istenecektir. Bu nesnelere birçok dua okunmaktadır. Büyüde kullanılan malzemeler ip, mum, kaşık, büyü yapılacak kişinin resmi ya da özel eşyaları olabilir. Her büyünün yapılış şekli ve izlenen yolu farklıdır. Ama ortak olan tek yön dua okunmasıdır. Bazı gıdalara da dualar okunur. Bu gıdalar büyü yapılacak kişiye yedirilir ya da içirilir. Ayrıca büyünün tutması için sizin evde okumanız gereken dualar da bulunmaktadır.

Bunların bilincinde olan büyü yaptıracak kişiler kendilerine yol göstersinler ve yapılması gerekeni uygulasınlar diye medyum hocalara başvururlar. Medyumlar kişilerin taleplerine göre dua ile bağlama büyüsü yapmaktadırlar. Kendinde olan yetenekleri ve iletişim kurdukları ruhani varlıklarla birlikte büyünün yapımında izlenecek olan yol medyumlar tarafından belirlenmektedir. Sizin yapmanız gereken sadece size söylenenleri uygulamanız ve büyünün tutmasını birkaç hafta beklemeniz olacaktır.

Dua ile Bağlama Büyüsü ve Okunan Dualar

Dua ile bağlama büyüsü yapımı ve sizin ihtiyacınız olan bağlama büyüsü çeşidi hakkında ayrıntılı bilgiyi medyumlardan alabilirsiniz. Evli olan bayanlar eşlerinin kendileri ile ilgilenmediklerini ve gözünün dışarıda olduğunu söyleyerek bu durumdan oldukça şikâyetçidirler. Bu bayanlar bağlama büyüsü ile eşlerini ellerinde tutabilirler. Onların başka kadınlara gitmesini ve evden uzaklaşmalarını böylelikle engelleyebilirler. Aynı zamanda üzerinize titreyen ve sizi seven bir eşe sahip olmak da mümkündür.

Dua İle Bağlama Büyüsü

Karşılıksız aşk içerisinde olan gençler bağlama büyüsü ile istedikleri kişiyi kendilerine aşık ederek onları bağlayabilirler. Böylelikle sizden başka birini düşünmeyen bir sevgili adayı ile karşılaşabilirsiniz. Bunlardan başka, dedikodu yaparak size kötülük yapmak isteyen kişilerin ağızlarını bağlamanız da bağlama büyüleri ile mümkündür. Ayrıca başka kadınlarla ilgilenen kocalara erkeklik bağlama büyüsü de yapılmaktadır. Gördüğünüz üzere bağlama büyüsünün birçok çeşidi bulunmaktadır. Dua ile bağlama büyüsü sonucunda hayatınızda olduramadıklarınızı medyumların yardımı ile gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Dua İle Bağlama Büyüsünde Sizler Hangi Duaları Okumalısınız?

Medyumların büyü yaparken okudukları dualar haricinde sizler de bazı duaları ya da sureleri kendiniz okuyarak sevdiğiniz insanın kendinize bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Bunların arasında oldukça etkili bir yere sahip olan Yasin suresi bulunmaktadır. 83 ayetten oluşan bu duayı geceleri ve sabah namazı vaktinde okuyor olmanız oldukça makbuldür.

Dua ile bağlama büyüsü yaptıracak olan kişiler evde İhlas, Nas, Felak ve Ayetel Kürsi dualarını da okuyabilirler. Her okunan ayet ya da sureden sonra kendinizin de iyi niyetlerle dua etmeniz oldukça önemlidir. “ Sevdiğim kişinin bana bağlanması ve mutlu olmamız için sana sığınıyorum Allah’ım. Sen bizim birlikteliğimizi hayırlı kıl. Bizi birbirimize eş yap. Benim onu sevdiğim kadar o da beni sevsin. Bana ve ilişkimize bağlı bir sevgili olsun. Bunu senden diliyorum. Sen benim dualarımı kabul et. Amin. Gibi içinizdeki duygularla Allah’a yakarmanız oldukça önemli bir unsurdur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz