7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Düşmanı Bağlama Büyüsü

Düşmanı Bağlama Büyüsü

Düşmanı bağlama büyüsü özellikle kötü insanlar hedef alınarak yapılır. Her insanın etrafında hasmı bulunmaktadır. İster iş yeri olsun ister ev ortamı ister konu komşu olsun mutlaka çekemeyen ve hasretlik yapan biri bulunur. Sizi kötü sözleri ile ve davranışları ile etkiler. Düşmanı bağlama büyüsü bu açıdan kullanılabilen bir büyü çeşidi olmaktadır.

Kendinizi güvende hissetmeniz, içinizin her zaman ferah olması ve her işinizin yolunda gitmesi için bu tür yollara başvurabilirsiniz. Kimseye zarar vermeden dua ile de bunu sağlayabilirsiniz. Bu hem dinen bir sakınca içermemekte hem de sizi de rahatlatan bir uygulama olmaktadır.

Bu büyü nasıl uygulanmakta, ne tür türleri bulunmakta, ne kadar sürmekte, evde yapılabilir mi, etkisi var mı gibi sorular aklınıza takılabilir. Bunları okuyarak karar vermenizde yarar vardır. Hem sizi hem de karşınızdaki kişiyi etkileyecek olan bir uygulamadır.

Düşmanı Bağlama Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır?

En çok yapılan büyülerden biri de kötü insanlara karşı yapılan büyüler olmaktadır. Bunlar karşıdaki insanın sizi etkilemesini, yolunuza taş koymasını önleyecektir. Düşmanı bağlama büyüsü nedir ve nasıl yapılır soruları kafanıza takıldı ise aşağıda cevaplarını bulabilirsiniz.

Düşmanı bağlama  büyüsü başka insana zarar verme amacı ile yapılmamalıdır. Unutulmamalıdır ki kötü amaç ile yapılan büyüklerin dinimizde yeri bulunmaz. Bunları düşünerek sadece kendinizi korumak amacı ile yapmanız gerekir.

Nasıl yapılır sorusuna gelince ise iki aşaması vardır. İlk aşamada duası okunur. Bundan sonrası ise amaca göre farklılık gösterir. Zarar vermeden yapılması kaydı ile her bir amaçta uygulanan bir ritüel bulunur. Haksız yere yapılan ve birine zarar verme amacı güdülen büyüklerin tutamayacağı söylenmektedir.

Düşmanı Bağlama Büyüsü

Bu aşamada söylenecek ve okunacak dualar ve sözler bulunur. Yapılacak işlemlerin de bir sırası bulunabilir. Her uygulamada farklı olmakla beraber düşmandan bazı parçalar da temin etmek gerekebilir. Bunlar tırnak, saç ve tüy gibi şeyler olabilir. Tüm bunlar her bir büyüme ve ritüel farklılık gösterir.

Düşmanı Bağlama Büyüsünün Bir Zararı Var Mıdır?

Yapılan her büyünün bir zararı, etkisi ve görülen faydası olmaktadır. Öncelikle büyüyü yaparken bazı hususlara dikkat etmek gerekir. Bunlar bu büyüye kalpten inanmak, yarıda bırakmamak, ışıksız ve kimsenin olmadığı bir yerde uygulamak, bir bilene danışmak ve duaların kökenini bilmek şeklinde sıralanabilir.

Düşmanı bağlama büyüsünün bir zararı var mıdır sorusunu sorduysanız öncelikle düzgün bir şekilde uyguladığınızdan emin olmalısınız. Sonrasında ise kişinin sağlığında bir problem ortaya çıkabilir. Yapılırken kötü amaç ile zarar verme gibi bir durum güdülmemelidir.

Her büyünün bir zararı olduğu bilinmelidir. Hem yapana hem de yapılan kişiye bazı etkileri söz konusu olabilir. Bu hem uygulamadan kaynaklanan hem de sonrasında kişi ile ilgili olan bir durum olabilir.

Düşmanı Bağlama Büyüsü Kaç Günde Etki Eder ve Nasıl Anlaşılır?

Düşmanı bağlama büyüsü kaç günde etki eder ve nasıl anlaşılır sorusunun cevabı ise yine yapılan büyüye ve kişiye göre değişiklik gösterir. Tercih edilen uygulama 3 günde de etkisini gösterebilir 15 günde de etkisini gösterebilir.

Bu uygulamalarda sabırlı olmak önemli olmaktadır. İşe yarayıp yaramadığını nasıl anlarım diyorsanız bazı belirtiler söz konusu olacaktır. Örneğin yapılan kişi sizden uzaklaşacak, sizin ile ilgili konularda yorum yapmayacaktır.

Düşmanı bağlama büyüsü doğru yapıldığında işe yaramaktadır. Bunun bir kanıtı olmaktadır.  Kişide fiziksel ve ruhsal değişiklikler  gözlemlenir. Bu değişimler iştahsızlık, uyku düzensizliği, aşırı yemek yeme, aşırı uyuma,  halsizlik şeklinde kendini gösterir. Daha önce davrandığının tam tersi davranma gibi bir durum da söz konusu olmaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz