7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Düşmanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin Büyüsü

  • Düşmanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin Büyüsü için yorumlar kapalı
Düşmanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin Büyüsü

Dil bağlama büyüsü, düşmanların ağızlarını kapatmak için yapılır. Kişinin sevmediği, haz etmediği insanlara yapabildiği büyüdür. Ağız kapatma veya dil bağlama büyüsü olarak bilinir. Büyü yapıldıktan sonra, karşıdaki kişi konuşamaz hale gelir. Düşmanın ağzını ve dilini bağlama büyüsü hakkında tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Düşmanın Ağzını ve Dilini Bağlama Büyüsü?

Değeri kardeşlerim, düşmanın ağzını ve dilini bağlama büyüsü haz edilmeyen kişilerin, konuşmasını engellemek için tercih edilir. Bu tılsımda genellikle, düşman kişi, büyü yapmak isteyen kişinin hakkında sürekli olumsuz konuşur.

Konuşmalar, iftira boyutlarına kadar ulaşabilir. Ağız kapatma büyüsü o kişinin artık konuşamaması, yorum yapmaması için tercih edilir. Kardeşlerim, bu büyüyü yapmak yerine, medyum Seyfullah hocadan dualarla ilgili destek alabilirsiniz.

Düşmanın Ağzını ve Dilini Bağlama Büyüsü Neden Yapılır?

Sevgili kardeşlerim, insanlar hata yapmak konusunda oldukça gelişkin varlıklardır. Sizin hakkınızda ileri geri konuşan, durmadan iftira atan kişiler varsa, ona dualarla karşılık verebilirsiniz. Dualar, sizin ondan korunmanız için en iyi yoldur. Dil ve ağız kapatma büyüsü yapmak yerine, hocamızdan dualarla ilgili destek alabilirsiniz. Kendisi, dua yapma konusunda önemli işlemler yapabilen, yegane kişilerin başında yer alır.

Düşmanın Ağzını ve Dilini Bağlama Büyüsü Etkileri Neler?

Düşmanınızın ağzını kapatma düşünceniz varsa, etkilerini mutlaka bilmelisiniz. Etkilerinin size karşı gelmesi muhtemeldir. Bu yüzden kardeşlerim, dualara sığınmak sizin için en iyi yol olacaktır. 

– Kişinin bünyesinde değişimler yaşanmaya başlar. Büyü yapılan kişinin ağzı ve dili her açıdan kapanır. 

– Kişi, özellikle sorunlar yaşar. Sorunlar, sosyal yaşam içerisinde veya iş hayatında olabilir. Hatta her ikisinde de sorunlar çıkar. 

– Kişinin hata yapma olasılığı yükselir. Çok farklı davranışlar gösterebilir. 

– Uyku sorunu, psikolojik bazı rahatsızlıklar, sürekli kafa karışıklıkları bu dönemde sıklıkla görülen durumlardır.

Dil bağlama büyüsü yan etkileri bu şekildedir kardeşlerim. Büyü yapan kişi için musallat olma söz konusudur. Başkasına bu yolla zarar vermek yerinde dua edebilirsiniz. Düşmanlar için yapılan duayı aşağı kısımda bulabilirsiniz.

Düşmanın Ağzını Kapatan Büyünün Özellikleri?

Sevgili kardeşlerim, düşmanının ağız ve dilini bağlama büyüsü, özellikleriyle dikkat çekiyor. İsterseniz düşmanın ağzını ve dilini bağlama büyüsü özellikleri neler hemen inceleyelim.

– Sorunlara yol açabilecek bir tılsımdır. Etkili olmasına rağmen, karşıdakine zarar verir. 

– Sadece karşıdaki kişiye değil, büyüyü yapmak isteyen kişinin büyüden etkilenmesi söz konusudur. 

Düşmanın Ağzını Kapatan Dualar?

Düşmanın ağzını kapatmak için büyü yerine, dua çalışmaları daha makbuldür. Sevgili kardeşlerim, yapacağınız duada Allah’a sığınırsınız. Onun emriyle inşallah sizlere iftira ve kötü söz söyleyen kişinin bu yönde ağzı ve dili kilitlenecektir. Düşmanın ağzını dilini kapatan dua şu şekildedir. Her gün en az 7 sefer tekrar etmeniz halinde, karşılığını bulabilirsiniz.

Allah’ım. Senin yüceliğin karşısında her zaman sabır edip sustum. Sen, benim ve kullarının neler yaptıklarını en iyi bilensin. Ya Rabbi! Beni ve yakınımdakileri, iftira ve beladan koru. Bize karşı kötü niyetli olanlara fırsat verme. Allah’ım, sen en iyi bilen ve işitensin. Senin büyüklüğün karşısında, kimsenin gücünün yeri yoktur. Amin.’

Duayı, 7 sefer tekrar ederek, 7 gün okumanız, düşmanlarınızın size karşı dili bağlanır hale gelecektir. Allah’a sığındıkça ferahlayacak, huzur bulacaksınız. 

Medyum Hoca

Sevgili kardeşlerim, düşmanın dilini bağlayabilen dua çalışması yapan medyum hocalar sizlere yardımcı olabilirler. Dua yapan hocalar konusunda kapısını dilediğiniz zaman çalabileceğiniz medyum Seyfullah hoca size her açıdan yardımcı olabilir. Dilerseniz, dualarla yaptığı çalışmalar için kendisini arayarak bilgi alabilirsiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ