7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Ebced İlmi Nedir?

  • Ebced İlmi Nedir? için yorumlar kapalı
Ebced İlmi Nedir?

Ebced İlmi Nedir? Ebced İlmi Nasıl Hesaplanır?

Ebced ilmi nedir ebced ilmi nasıl hesaplanır sorusu son dönemlerde oldukça merak edilen soruların başında gelmektedir. Ebced ilminin temelinde hesaplamalar yatmaktadır. Arapça harfler için tanımlanan sayılar bulunmaktadır. Bu sayıların toplanarak hesaplanması ile birlikte ebced sayısı ortaya çıkmaktadır. Ebced hesabı yapılması ve sonucu Allah’ın isimlerine denk gelen rakam bulunarak açıklama yapılmaktadır. Bu hesabın yapılması ile özellikle evlenmeden önce çiftlerin uyumuna bakılabilmektedir.

Çok uzun yıllardan beri süregelen ve birçok ilim insanı tarafından kullanılan bir hesaplama yöntemi olarak dikkat çekmektedir. Büyü yapımlarında ilimlerden yararlanıldığı bilinmektedir. Bu ilimler arasında ebced ilmi de yer almaktadır. Ebced ilmi nedir ebced ilmi nasıl hesaplanır konusunda bir araştırma yapıldığında birçok şekli ortaya çıksa da asıl olan Arapça harflere rakamların verilmesi ile yapılan şeklidir. Ebced hesabına dayanarak yapılacak olan büyülerin çok daha kısa sürede etkisini gösterdiği bilinmektedir.

Ebced İlmi Nedir?

Ebced ilmi nedir ebced ilmi nasıl hesaplanır sorularının gündeme gelmesi ile birlikte ne olduğu ve nasıl hesaplandığı konusu çeşitli anlamlar kazanmaktadır. Geçmişten günümüze kadar farklı amaçlarla ebced hesaplaması yapıldığı görülmektedir. Bu hesaplamalara bakılarak birçok konu hakkında bilgi sahibi olunmaktadır. Günümüzde farklı değişikliklere uğramış olsa da etkinliğini yitirmemiştir. Büyü yapımında bazı ilimlere başvurulduğu bilinmektedir. Her ne kadar her seferinde havas ve ledün ilminden bahsediliyor olsa da ebced ilmi de önemli bir yere sahiptir.

Ebced hesabının yapılabilmesi için hesaplama yapılacak olan kişilerin isimlerinin Arapça harflerle yazılması gerekmektedir. Arapça olarak yazılan isimlerde her Arapça harf için belirlenen rakamlar toplanmalıdır. Böylelikle adınıza ait ebced hesabı ortaya çıkmış olacaktır. Genel olarak büyü yapılmadan önce ebced ilminin uygulanması öngörülmektedir. Bu büyü yapılacak olan kişinin karakterini ortaya çıkarması amaçlanmaktadır. Bakıldığında ebced ilminin kutsal ilimlerden olduğu bilinmektedir. Kuran-ı Kerim ile ilgili çok detaylı bilgiler vermesinden dolayı kutsal olduğu düşünülmektedir.

Vefk Yapımında Ebced İlminden Nasıl Yararlanılır?

Ebced ilmi çok eski zamanlardan beri var olan bir ilim olarak bilinmektedir. Ebced ilmi nedir ebced ilmi nasıl hesaplanır konusunda bilgi sahibi olunmak istendiğinde iyi bir araştırma yapılmalıdır. Fakat burada bilinmesi gereken herkes ebced ilmine hakim değildir. Bu konuda destek almak isteyenler mutlaka konusunda uzman olan medyum hocalardan destek almalıdır. Yapılacak olan hesaplamada yanlış bir uygulama yapılması farklı sonuçlar doğurmaktadır. Bu nedenle deneyim bu ilimde önem arz etmektedir. Günümüzde bu ilimle yapılan vefkler ilgi çekmektedir. Vefkler çeşitli amaçlar için uygulanabilmektedir. Hangi amaçla uygulanıyor olursa olsun vefk uygulamasının hazırlanmasında ebced hesabının yapılması vefkin etkinliğini arttırmaktadır.

Vefk Yapımında Okunması Gereken Ebced Duası Nedir?

Ebced İlmi Nedir?

Ebced İlmi Nedir?

Ebced ilmi nedir ebced ilmi nasıl hesaplanır sorusundan ziyade bu ilim kullanılarak yapılan vefklerde okunması gereken dualar nelerdir sorusu ortaya çıkmaktadır. Vefk yapımı konusunda tecrübeli olan medyum hocalar tarafından belli ilimler uygulanmaktadır. Ebced ilmi de bu ilimler arasında üst sıralarda yer almaktadır. Yapılacak olan ebced ilmi ile vefkler hazırlanmakta ve etkisi çok daha fazla olmaktadır. Medyum hocalar bu konuda uygulama yaptıkları esnada sizlerden de dua okunmasını istemektedir. Bu hem büyülerin hem de vefklerin tutması için faydalı olacaktır.

Vefklerin hazırlanmasında ya da büyülerin yapılması esansında ebced ilmi kullanılmışsa;

‘Alemlere rahmet kılınan Hz. Muhammed S.A.V gönderdiğin kitap Kur’ân-ı Kerim’e iman ettik. Bizi yüceltici bu inanç üzerinde yaşat. Bu inanç üzerinde öldür. Bizi Kur’â’nı, hayat düzeni edinmek için öğrenen ve öğretenlerden kıl. Bütün yeryüzü varlıklarını insanlar için, biz insanları da kendi zatına ibadet etmemiz için yarattın. Bizi sevdiğin, sana seni görür gibi ibadet eden, yaptığı her işi Kuran çizgisinde güzel yapmaya çalışan kullarından kıl.

Yukarıda belirtilen duanın okunmasıyla birlikte istenilen sonuç çok çabuk sizinle olacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ