7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

En Ağır Aşk Duaları Nelerdir?

En Ağır Aşk Duaları Nelerdir?

En ağır aşk duaları nelerdir araştırması içinde olanlar birine aşık olup da karşılık göremeyenler ya da içinde bulunduğu aşkın daha da kuvvetli olmasını isteyenler tarafından öğrenilmek istenmektedir. Bu dualarla karşınızdaki insanı kendinize daha fazla aşık etmeniz mümkündür. Aşk öyle bir duygudur ki tek başınıza yaşanırsa bir anlamı olmaz. Karşılıksız yaşanan aşklar da insanlarda karamsarlığa yol açar. O yüzden sizler için hazırladığımız bu yazıda bulunan duaları okuyarak aşkınızı bir ömür boyu yaşayabilirsiniz.

En ağır aşk duaları ile sevdiğiniz bir erkeği ya da kadını kendinize aşık etmeniz mümkündür. Erkekler ya da kadınlar için okunması gereken farklı dualar bulunmaktadır. Bunları kendiniz okuyabileceği gibi bir medyumdan yardım alarak ona okutmanız da mümkündür. Medyumlar aşk ritüellerinde oldukça fazla deneyim sahibidirler. Amacınıza ulaşmak için olan süreyi hızlandırırlar. Ama yine de kendiniz bazı duaları okumak istiyorsanız bunların neler olduğu hakkındaki bilgileri de sizlere sunacağız.

En Ağır Aşk Duaları ile Sevdiğiniz Kişiyi Kendinize Aşık Etmek

En ağır aşk duaları nelerdir? Bunları okuyarak sevdiğiniz kişiyi kendinize nasıl aşık edeceksiniz? Öncelikle dualara başlamadan önce abdest almalı ve niyet etmelisiniz. Niyet dualardan önce yapılması gereken bir durumdur. İnsanlar istek ve dileklerini Allah’a söylerken sessiz bir ortamda bulunmalı, ellerini açmalı ve içinde bulunduğu durumu ya da isteğini belirtmelidir. “Allah’ım sana edeceğim dualarla birlikte sevdiğim kişinin de bana aşık olmasını istiyorum. Birlikte güzel bir ömür geçirmek istiyorum. Sen onun da bana aşık olmasını nasip eyle. Sana edeceğim duaları kabul et” gibi içten gelen duyguları söyledikten sonra dualar okunmaya başlanmalıdır.

Sevdiğiniz insanın sizin varlığınızdan haberi olmaya bilir. Kendinizi ona göstermeniz ve ilginizin olduğunu fark ettirmeniz gereklidir. Ne yaptıysanız dikkatini çekmediyseniz ve onun aşkını kazanamadıysanız dualara yönelmek amacınıza ulaşmanızı sağlayacaktır. Talep edilenin Allah’tan dilenmesi en güzelidir. Yasin suresini okumak oldukça makbuldür ayrıca sevdiğinizi kendinize aşık etmede Kevser suresinin de büyük önemi bulunmaktadır. Pazartesi’den cuma gününe kadar günde 70 defa Kevser suresi okumanız makbuldür. Bundan başka okunması gereken dualara hemen göz atabilirsiniz.

En ağır aşk duaları nelerdir

En Ağır Aşk Dualarına Örnek

Abdest alıp niyet ettikten sonra Kevser duası ve aşağıda bulunan duayı 1 defa okuyun. Mutlu bir aşk ve mutlu bir hayat geçirmeyi hayal ettiğiniz kişiyi düşünerek okumanız daha hayırlı olacaktır.

  • Bismillâhirrahmânirrahîm. İnnâ fetehnâ leke fethan mübînâ. Li yağfira lekel âhü mâ tekaddeme min zenbike ve mâ teahhara ve yütimme ni’metehü aleyke ve yehdiyeke sırâtan müstekîmâ. Ve yensurakallâhü narsan azîzâ ve esâbehüm fethan karîbâ. Fe ceale min dûni zâlike fethan karîbâ. Fefetahnâ ebvâbes semâi bi mâin münhemir. Ve lillâhi mîrâsüs semâvâti vel ardı lâ yestevî minküm men enfeka min kablil feth. Nasrun minallâhi ve fethun karîbün ve beşşiril mü’minîn. Ve fütihatis semâü fekânet ebvâbâ.
  • Bismillâhir- rahmânirrahîm. İzâ câe nasrullâhi vel feth. Ve ra eytan nâse yedhulûne fî dînillâhi efvâcâ. Fer sebbih bi Hamdi rabbike vestağfirhü innehü kâne tevvâbâ. Allâhümme innî eselüke bismike yâ Hayyü yâ Kayyûmü yâ Zel celâli vel ikrâm. Yâ Allâhü yâ Rahmânü yâ Rahîmü yâ ilâhünâ ve âlihi külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente. Ve eselüke bismikel ma’rûfil mukaddesil meymûnetil mübâraketi en tağfirali zünûbî ve takdî hâcetî ve tensuranî a’dâî ve teftehu lî ebvâbe hayrâtike ve in tecal l îmin külli hemmin Ferhan ve min külli dîkın mahracan ve min külli usrin yüsran ve ilâ külli hayrin sebîlen yâRabbel âlemîn.ve sallalâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve âlihi ve sahbihi ecmeîne bi rahmetike yâ erhamer râhimîne bi hürmeti seyyidil mürselîne vel hamdü lillâhi rabbil âlemîn. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed

En Ağır Aşk Dualarının Sonuçları

En ağır aşk duaları nelerdir? En hızlı bir şekilde karşınızdaki insan size aşık olsun istiyorsanız duaları içten ediyor olmanız önemlidir. Duaların sonucunda karşınızdaki insanın sevgisinin arttığını, size daha yakınlaştığını hissedebilirsiniz. Birlikte mutlu bir ömür geçirmek için bu dualar oldukça önemlidir. Sevdiğiniz kişi edeceğiniz dualarla size yakın davrandığında bir ömür boyu mutluluk içerisinde olabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz