7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Enokyan Aşk Büyüsü Nedir Ve Nasıl Yapılır?

 • Enokyan Aşk Büyüsü Nedir Ve Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
Enokyan Aşk Büyüsü Nedir Ve Nasıl Yapılır?

Sevmek, sevilmek, kendine aşık etmek isteyenler genellikle aşk büyülerine başvuruyorlar. Aşk büyüsünün birden fazla türü bulunuyor. Bunlardan birisi de enokyan aşk büyüsü çeşididir. Bu büyü de yabancı kaynaklı bir büyüdür. Kadim kitaplar ve geçmiş incelendiğinde Museviler tarafından uygulandığı görülüyor. Dilinin İbranice olması, özel formüllerinin bulunması özel yetenek ve ilim sahibi olmak gerektiriyor.

Enokyan Aşk Büyüsü Nedir?

Birçok insanın aşk büyüsü hakkında genel bilgileri bulunuyor. Fakat, iş detaya ve çeşitlerine geldiği zaman etkileri ve uygulanması hakkında sorular başlıyor. Özellikle enokyan aşk büyüsü nedir konusunda sorular sorulup, araştırmalar yapılıyor.

Enokyan, İbrani dilinde “melek” demektir. Meleklerin varlığı ve görevi hakkında bilgi sahibi olmayan insan yoktur. Nurdan ve sevgiden yaratılan bu varlıkların farklı görevleri bulunuyor. Kabala ilmi sayesinde, eski Mısırlılar ve Museviler, ruhani âlemi aralamışlar, meleklerin yardımıyla da problemlerini, sorunlarını çözmeye başlamışlardır.

Günümüze kadar gelen enokyan aşk büyüsü ve enokyan alfabesi sayesinde, insanların aşk sorunları çözülmektedir. Enokyan alfabesi içinde gizli bir enerji saklıdır. Bu enerji sayesinde büyü etkisini gösteriyor. Enokyan alfabesi ve görevli melekler yardımıyla istenilen amaca ulaşılıyor.

Enokyan alfabesini metafizik yeteneğe sahip medyumlar öğrenebilir ve okuyabilir. Nesilden nesile gelen bildiğimiz alfabeler gibi değildir. Başka bir dille veya alfabe ile bu büyü yapılamaz. Yapılmak istense bile, çağrıya melekler yanıt vermezler.

Yazılan büyünün kendine has bir okunuşu bulunuyor. Yani yazıldığı gibi okunmuyor. Büyünün hazırlanmasında, gökyüzündeki yıldızların konumu, gün, gece ve saatlerin önemi vardır. Büyünün etkisini göstermesi için bütün olguların yerlerine oturması gerekiyor.

Enokyan Aşk Büyüsü Neden Yapılır?

Platonik aşka düşenler, sevdiğinden ayrılanlar, ayrılma aşamasına gelenler ya da ayrılma korkusu yaşanlar aşk büyüsü yaptırıyorlar. Sevdiği kişinin güçlü duygularla kendine bağlanmasını ve sevmesini isteyenler güçlü ve çok etkili büyü yaptırmak istiyorlar. Enokyan aşk büyüsüneden yapılır güçlü tesirleri olan bir büyü olduğu için genellikle bu büyü ön plana çıkıyor.

Duygularınızın, çabalarınızın ve sözlerinizin yetersiz kaldığı durumlarda, ilişkiyi kurtarmak için büyüyü kurtarıcı olarak görüyorlar. İnsanlar genellikle; 

 • Evi terk eden eşi geri döndürmek için,
 • Nişanlısından veya sevgilisinden ayrılma noktasına geldiğinde,
 • Boşanma aşamasına gelen evliliklerde,
 • Platonik (karşılıksız aşk) aşka düştüğünde, 
 •  Medyumlar pek tasvip ve yapmak istemese de evli olan sevdiğini elde edebilmek için enokyan aşk büyüsünü yaptırıyorlar;

Enokyan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Enokyan aşk büyüsünü internetten veya çevresinden duyan kişiler enokyan aşk büyüsü nasıl yapılır diye soruyorlar. Aslında burada büyünün nasıl yapıldığından ziyade kim tarafından yapıldığı önemlidir. Bilinen aşk büyülerini bütün medyumlar rahatlıkla yapabilirler. Fakat özel yetenek ve ilim isteyen enokyan aşk büyüsünü az sayıda medyum yapabilir.

Enokyan Aşk Büyüsü Yapan Medyum Özellikleri; Medyumun önce İbranice diline hakim olması, Enokyan alfabesini bilmesi gerekiyor. Enokyan ilmini öğrenmesi ve pratikte tecrübeli olması önemlidir. İlim bilgisinin yanı sıra psişik ve metafizik alanında yeteneğini geliştirmelidir. Enokyan, melek dili olduğu ve içinde güçlü enerji barındırdığı için uzman ve deneyimli olmayan bir medyum, başarısız olacaktır. Başarısız olmakla kalmayıp, büyü yaptıran üzerinde olumsuz sonuçların da doğmasına yol açacaktır.

Enokyan ve metafizik alanında kendini yetiştiren gerçek medyum büyü ve sonuçları hakkında öncelikle sizi bilgilendiriyor. Eşiniz, nişanlınız ve sevgiliniz için yaptırdığınız büyüde herhangi bir olumsuz sonuç doğmuyor. Fakat platonik aşkınıza veya sizi sevmeyen birine bu büyüyü yaptırmak istediğinizde, doğacak olumsuz sonuçları size önceden söylüyor. Güvenilir medyumlar, olumsuz sonuç doğuracak veya kötü etkisi olacak büyüleri hiç yapmıyorlar.

Medyum sizin ve büyü yaptırmak istediğiniz kişinin adını, doğum tarihlerinizi ve annelerinizin isimlerini istiyor. Enokyan aşk büyüsü de vefk uygulaması yapılarak hazırlanıyor. Medyum vefki hazırladıktan sonra size veriyor. Bunu nasıl saklayacağınızı söylüyor. Büyü sürecinde uymanız ve yapmanız gereken talimatları belirtiyor. Siz bu talimatları yerine getirirken, medyum da ayine başlıyor. Enokyan dilini kullanarak, doğumunuzda görevli olan melekle irtibata geçiyor. Melek aracılığıyla hedef kişiye güçlü enerji gönderiyor.

Enokyan Aşk Büyüsü Kaç Günde Etkisini Gösterir?

Büyü ne kadar etkili ve güçlü olsa da, enokyan aşk büyüsü kaç günde etkisini gösterir sorusuna net bir yanıt verilemiyor. Çünkü, her insanın yapısı ve yaydığı enerji farklıdır. Büyünün etkisini en kısa sürede göstermesi büyü yaptıranın enerjisine ve büyü yapılanın his durumuna bağlıdır.

Büyüyü yaptırdıktan sonra yaydığınız enerjiye, olumlu davranış ve sözlerinize bağlı olarak en geç 1 ay içinde büyü etkisini tamamen göstermeye başlayacaktır.

Büyü yapılan kişinin üzerinde zaten bir büyü varsa, yapılan büyü tutmayacaktır. Öncelikle kişinin üzerindeki büyünün kaldırılması gerekiyor. Daha sonra istenilen büyüyü yaptırabilirsiniz. Durum böyle olunca da istenilen etkinin gösterilmesi zaman alacaktır.

Enokyan Aşk Büyüsü Etkileri

Enokyan aşk büyüsü etkileri nelerdir yapıldıktan sonra büyü yapılan kişiler üzerinde genellikle şu belirtiler görülüyor;

 • Büyü yapılan kişi, sadece büyü yaptıran kişiyi düşünmeye başlıyor. Kendisiyle ilgilenen başka birini/birilerini önemsemiyor.
 • Büyü yapılan kişi evliyse, evli olduğu kişiye kötü davranmaya başlıyor. Evliliğini bitirmek için çaba gösteriyor.
 • Bütün vaktini, büyü yaptıran kişiyle geçirmek istiyor.
 • Bulduğu her fırsatta büyü yaptıran kişinin yanına gidiyor.
 • En son aşamada büyü yaptırana sırılsıklam aşık oluyor. Onun için her şeyi yapmayı göze alıyor.
 • Büyü yapılan kişinin hayatında önemli bir yere sahip olursunuz. Sizinle birlikte olduğu anlar onun için değerli hale gelir. Bu şekildi ilişkinin kontrolü sizde olur.
 • Evi terk eden eşler için yapıldığında, eşiniz kısa sürede geri dönüyor. Evlilik bağınız kuvvetleniyor ve birbirinize olan sevginiz artıyor.

Enokyan Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Enokyan aşk büyüsü nasıl bozulur iyi niyetle yapılsa da bazen kötü amaçlar için de yapılabiliyor. Aşk büyüsü, seveni geri getirme büyüsü olarak kabul edilse de, bazen seven insanları ayırmak için de üçüncü kişiler tarafından kullanılıyor. Aşk büyüsünü “ayırma büyüsü” olarak da kullananlar bulunuyor.

Gerçek ve güvenilir medyumlar kötü amaç besleyen büyüleri yapmıyorlar, yaptırmak isteyenleri de kabul etmiyorlar. Buna rağmen bu büyüyü yapanlar ve yaptıranlar oluyor. Sizin, ailenizden veya çevrenizden birinin bu büyüye maruz kaldığından şüphelenirseniz, en kısa sürede deneyimli ve uzman bir medyuma görünmelisiniz.

Enokyan aşk büyüsüne maruz kalan kişiler, yaptıkları davranış ve hareketleri normal gördükleri için büyü yapıldıklarından haberleri olmuyor. Büyüye maruz kaldıklarını en yakınındaki ve onu seven kişiler anlıyor.

Medyuma, düştüğünüz durumu en açık ve net şekilde anlatmalısınız. Medyum sizden kişisel bilgiler isteyecektir. Bu bilgileri kullanarak sizin enerji yoğunluğunuzu tespit edecektir. Büyüye maruz kalıp kalmadığınızı tespit edecektir. Üzerinizde bir büyü olduğunu tespit ettikten sonra, bu büyüyü kaldırma seanslarına başlayacaktır. Büyüyü tespit etmek, kimin yaptığını ortaya çıkarmaz. Sadece sizinle birlikte kimin yapmış olabileceği üzerine tahminler yürütülür.

Enokyan aşk büyüsü de güçlü ve kadim büyülerden olduğu için öyle bir günde ve kolaylıkla kaldırılamıyor. Medyumun enokyan ve İbrani dillerine vakıf olması gerekiyor. Evinizin belirli noktalarını araştırmanızı isteyecektir. Hazırlanan muskanın evinize veya bahçenize gömülme ihtimalini değerlendirecektir. Yapılan büyünün bulunması, çözüm yolunu hızlandıracaktır.

Medyum çözüm yolunu bulana kadar, size koruma büyüsü yapacaktır. Üstünüzdeki büyü kaldırılana kadar bu koruma büyüsü sürekli yenilecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ