7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Erkeklik Bağlama Büyüsü Kimler İçin Yaptırılır?

  • Erkeklik Bağlama Büyüsü Kimler İçin Yaptırılır? için yorumlar kapalı
Erkeklik Bağlama Büyüsü Kimler İçin Yaptırılır?

Erkeklik Bağlama Büyüsü Kimler İçin Yaptırılır?, genel olarak bir erkeğin hormonlarına yoğunlaşarak cinsel gücünü etkilemek için yapılır. Günümüzde bu büyüyü yaptıran kadın sayısı katbekat artmaktadır. Bunun en büyük nedeni, aile birlikteliğini korumak olduğu gibi, kıskançlık, öfke, kızgınlık duygusu beslemek de olabilir. Erkeklik bağlama büyüsü nedir, nasıl yapılır, nasıl bozulur, kimler için yapılır; hep birlikte göz atalım.

Erkeklik Bağlama Büyüsü Nedir?

Erkeklik Bağlama Büyüsü Kimler İçin Yaptırılır? Erkeklik bağlama büyüsü bir erkeğin erkekliğini bağlayan büyüdür. Büyüye maruz kalan erkekte cinsel istek azalır. İktidarsızlık yaşamaya başlar. Genellikle evli kadınlar, kocası başka kadınlara ilgi duymasın diye yaptırır. Kocanın erkekliği bağlanarak diğer kadınlara olan ilgisi sonlanır. Kendisi helali ise kendisine olan ilgi azalmaz. Erkeklik bağlama büyüsü nasıl çözülür, büyünün hangi metotla yaptırıldığı tespit edilerek geri çevirme tersine getirme şeklinde erkeklik bağlama büyüsü çözülebilir.

Erkeklik bağlanması büyüsü bozma, havas ve fülfül gibi uygulamalar sonucunda bozulur. Büyüyü tersine çevirmek için büyü yaptırmak için geçen sürenin en az iki katı kadar süre ve zaman geçmesi gerekir. 7, 21 ve 41. günlerde olmak üzere belli dualar belli sırayla okunur ve ritüeller yapılır.

Erkeklik Bağlama Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Evli bir kadın, kocası başka kadınlarla aldatmaması için erkeklik bağlama büyüsü yaptırır. Başka kadınlara olan arzusu ve cinsel isteği azalır. Zamanla yok olur. Ancak karısı ile olan cinsel münasebeti bozulmaz. Çünkü nikahlı karısı adamın helalidir. Ancak evlilik dışı ilişkiler sonlanır. Erkeğin hormonları duraklatılır. Erkeğin cinsel arzusu azalır ve zamanla yok olur. Büyüye maruz kalan kişi psikolojik buhrana kapılır.

Erkekliği bağlamak ileriki hayat için geri dönülemez sonuçlar doğuracağı için etkilerinden kurtulmak için izlenmesi gereken bazı yöntemler vardır. Eğer kocanıza erkeklik bağlama büyüsünü yaptırmayı düşünüyorsanız, kendinize olan erkeklik duygusunu da yok olması ihtimali vardır. Bunu engellemek için iki kişinin resmi nikahlı olması ve birbirinin helali olması, büyü yasalarına tanıtılarak çift olarak büyünün etkisi devre dışı bırakılması istenebilir. Bu durumda kocanızın size karşı olan erkekliği bağlanmaz sadece diğer kadınlara olan erkekliği bağlanır. Ancak belirlenmiş birtakım işlemler yapılmazsa size karşı olan erkeklik duygusu yok olma tehlikesi vardır. Yaptırmadan önce iyice düşünüp net bir şekilde karar verilmelidir. Büyü yaptırdıktan sonra büyü değiştirilemez farklı kişileri yönlendirilemez, sadece bozulması ve iptal edilmesi istenebilir.

Erkeklik Bağlama Büyüsü Kimler İçin Yaptırılır?

Erkeklik bağlama büyüsünü, genel olarak bir kadın, kocası başka kadınlara ilgi duymasın diye yaptırmaktadır. Bunun dışında boşanmış olanlar için kocası başka bir yuva kuramasın veya kurduğu yuvada da mutluluğa erişmesin diye yaptırılır. Nişanlı çiftlerden erkek için veya sevgili için de yapıldığı görülmüştür. Erkeklik bağlama büyüsünün kimler için yapıldığı aşağıda listelenmiştir.

  1. Eşler için
  2. Sevgili için
  3. Nişanlı için
  4. Eski eş veya sevgili için
  5. 21 yaşının üstündeki her erkek için yaptırılması mümkündür.

Erkeklik bağlama büyüsü, erkeklik hormonlarına etki etmeyi hedef alır. Etkisi güçlü bir büyü olduğu için dikkatli olarak kullanılmalıdır. Bazı durumlarda ise geri dönülmez sonuçlar doğurabilir. Bütün bunların yaşanmaması için niyetin açık olarak medyuma iletilmesi gerekir ve uzman bir medyum tarafından yapılması faydalı olacaktır.

Erkekliği bağlama duası, 2 hafta boyunca Cuma dışında her günde besmele tam olarak okunmadan sadece bismillah diyerek dualar edilir.

Bazı kadınlar erkeğin kendisi de dahil olmak üzere hiçbir kadına ilgi duymamasını istemektedir, bu tip yapılan erkeklik bağlama büyüsü farklıdır. Bazı kadınlar kocasının sadece kendisine olan erkeklik duygusunun fazlalaşmasını ancak başka kadınlara olan arzusunun bitmesini istemektedir. Bu durumda ise yapılacak bağlama büyüsü farklı olmaktadır. Bundan dolayıdır ki kadının evli mi bekar mı olduğuna göre veya hangi amaçla büyüyü yaptırdığına göre büyünün şekli metodu ve işleyiş tarzı değişmektedir. Etki alanı istenildiği gibi daraltılabilir veya genişletilebilir.

Erkeklik bağlanması büyüsü nasıl bozulur, erkeklik bağlama büyüsünün bozulması için izlenecek belli ritüeller ve okunması gereken bazı dualar vardır. bunun için medyuma başvurunuz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ