7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Eşinizi Kendinize Nasıl Aşık Edebilirsiniz?

  • Eşinizi Kendinize Nasıl Aşık Edebilirsiniz? için yorumlar kapalı
Eşinizi Kendinize Nasıl Aşık Edebilirsiniz?

Eşinizi Kendinize Nasıl Aşık Edebilirsiniz?

Eşinizi kendinize nasıl aşık edebilirsiniz? Bu soru geçmişten günümüze birçok kişi tarafından sıklıkla sorulmuştur. Bu yazımızda size bunun en garanti çözümü olan aşk büyülerinden bahsedeceğiz. Eğer siz de eşinizin size sırılsıklam âşık olması için çözüm yolları arıyorsanız bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Eşinizi Kendinize Aşık Edecek Olan Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk büyüsü, yaptıran kişinin mutlu ve uzun ömürlü bir ilişki kurması için bir araçtır. Genelde platonik aşıklar ya da ilişkilerinde yeterli sevgiyi görmediklerini düşünen kişiler tarafından yaptırılır. Amacı aşık etmek olsa bile birçok farklı çeşidi bulunur. Bu çeşitler tesir süreleri, kalıcılıkları ve büyü yapımında oluşan değişikliklere göre farklılık gösterirler. Lakin yapılan tüm aşk büyüleri sonucunda kişilerin mutluluğunu hedef alır.

Aşk Büyüsü Çeşitleri Nelerdir? Nasıl Yapılır?

Eşinizi kendinize nasıl aşık edebilirsiniz? Sorusunun en kesin çözümü aşk büyüleridir. Bu nedenle yapılan aşk büyüsü çeşitlerini ve nasıl yapıldıklarını bilmek gerekir. Özellikle yapım sürelerine ve kullanılan malzemelere göre çeşitlilik gösterirler. Örneğin: 1 günde yapılan aşk büyüsü, mum ile yapılan aşk büyüsü, yaprak ile yapılan aşk büyüsü, gömerek yapılan aşk büyüsü vs. tüm bu büyüler aynı amaca hizmet etse bile tesir süreleri ve etkileri büyük farklar gösterebilir.  Günümüzde en sık yaprak ile yapılan aşk büyüsü kullanılır. Bu büyünün yapım aşamaları şöyledir:

  • Öncelikle deneyimli bir medyumla anlaşılır. Daha sonra medyuma niyet anlatılarak yapılması gereken büyünün bu olup olmadığına karar verilir. Bu büyüye başlanmadan önce büyü yapanında büyü yaptıranında abdestli olması ve temiz kıyafetler giymesi gerekir.
  • Büyünün yapımı için gerekli olan malzemeler: damarlı bir yaprak, gümüş bir kap ve temiz bir sudur.
  • Büyünün ilk adımı suyu kaba koymaktır daha sonra yaprak minik parçalara ayrılmaya başlanır. Bu esnada medyum âşık olması istenen ve isteyen kişinin adlarının da geçtiği tılsımlı sözler söyleyecektir.
  • Tüm yaprak parçalandıktan sonra su dolu kaba atılır. Ve bu kap sıkı bir şekilde kapatılır. Büyünün gerçekleşmesi için kabın sıcak bir ortamda 19 gün bekletilmesi gerekir. Bu sürenin sonunda bir ağacın dibi kazılarak yapraklar gömülür. Böylelikle büyü tamamlanmış olur.
  • Bu büyü tamamlandıktan sonra 5 ila 10 gün arasında etkisini göstermeye başlayacaktır. Oldukça kolay görünen bu büyünün ritüel sırasında ortaya çıkan enerjinin yönlendirilmesiyle tuttuğunu unutmayın. Basit ve evde kolayca yapılabilirmiş gibi dursa da ciddi bir yetenek ister. Özellikle cinleri kızdırmamak adına deneyimsiz kişilerin büyü yapmaması şiddetle tavsiye edilir.

Eşinizi Kendinize aşık Etmek İçin Yapılan Aşk Büyüsü Etkileri

Eşinizi Kendinize Nasıl Aşık Edebilirsiniz?

Eşinizi Kendinize Nasıl Aşık Edebilirsiniz?

Bu büyüler yapıldıktan kısa zaman sonra olumlu etkilerini göstermeye başlar. Sevenler, sevdiğine kavuşur. Heyecanını kaybeden ilişkiler yeniden büyük bir tutkuyla alevlenir. Mutluluğu dışarıda arayan partner eşine bağlanır. Küçük, büyük fark etmeksizin yaşanan anlaşmazlıklar çözülür. Kişiler eskiye oranla daha sadık, mutlu ve âşık olurlar. Bu nedenlerle hayatında güzellikler isteyen çoğu kişi bu büyüyü yaptırır. En sık tercih edilen büyü çeşidinin aşk büyüleri olması da bu yüzdendir.

Aşk Büyüsü Zararlı mıdır?

Eşinizi kendinize nasıl aşık edebilirsiniz?  Sorusunun cevabının aşk büyüleri olduğunu öğrenenler hemen bu büyüleri araştırmaya başlar. Tamamen iyi niyetlerle yapılan bu büyünün kişiye zarar vermesi ise istenilecek en son şeydir. Bu nedenle aşk büyüsü zararları da sıklıkla araştırma konusuna dahil edilir. Bu büyünün, geçmişten günümüze kadar sıklıkla yapılmasına rağmen zararlarının olduğunu belirten bir kanıt yoktur. Bu nedenle de kişiler tarafından rahatlıkla tercih edilirler. Büyünün tabi ki en püf noktası yapan kişidir. Deneyimli bir medyum tarafından yapılan büyü istenilen sonuca ulaşır. Aksi durumlarda büyünüzde yaşanan karışıklıklar size fiziksel zarar vermese bile istemediğiniz sonuçlar sizi üzebilir.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ