7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Eski Kız Arkadaşı Geri Kazanmak

Eski Kız Arkadaşı Geri Kazanmak

Eski kız arkadaşı geri kazanmak için izlenecek belli yollar vardır. Bir anda üzüntü, hayal kırıklığı ve öfke ile kaş yaparken göz çıkarmayın. Serinkanlı olmak, mantıklı hareket etmeyi getirir. Dolayısıyla sakin olarak burada yazılan bir kızı geri kazanma yolları konusunu adım adım uygulayınız.

Sevdiğin Kızı Geri Kazanmanın Adımları

Sevmek ve sevilmek dünyanın en kıymetli duygusudur. İnsan sevdiği ölçüde hayatı anlamlı bulur. Sevgi kişinin ruhuna iyi gelir. Hastalar bile sevip sevildikçe iyileşir. Birbirini seven iki ruh yeryüzünde istediği her şeyi yapabilir, bolluk ve bereketi çeker. Eski sevgili geri döner mi, aşağıdaki metotları adım adım ve sabırla izlerseniz tabi ki döner.

Zaman zaman elde olmayan nedenlerde bazen de bir dargınlık, bir küskünlük sonucu ayrılık olur. Kişi çok fazla sevgi beslediği kişi ile bir anlık gaflet sonucu istemeden tartışır. Daha sonra iki egonun çatışması ile tartışma büyür. Bu sefer kişiler istemedikleri ve pişman olacakları sözler sarf eder ve işin sonu ayrılmaya kadar gider. Ayrılan kız, çok özlese ve sevse bile, bunun tam tersini söyler. Sanki ruhu ele geçirilmiş gibi, sizin aramanızı ve mesaj atmasını beklemesine rağmen, siz arayınca açmaz veya mesaja ters yanıtlar verir.Bu durumda dualardan faydalanılır. Eski sevgiliyi geri getirme duası okunur. Bu dua herhangi bir duanın başına bu amacın niyet edildiği belirtilerek kilitlenir.

Eski kız arkadaşınız, aslında aradığınıza ve mesajlarına çok sevinmektedir. Fakat bir güç onu alıkoymaktadır. Bu durumda çevresinden gelecek sizin hakkınızda en ufak bir yorum bile sizi seviyorken sizden soğumasına neden olabilir. 3 gün bir mola ve yıpranan ruhların tamiri gerekir. Ardından kısa net mesajlar atılmalı, onu sevdiğinizi söylemeniz, varsa pişman olduğunuzu anlatmanız yeterlidir.

Eski Sevgiliyi Geri Getirme Ritüeli

Bu ritüellerde kullanılan nesnelerin her birinin sembolik bir anlamı vardır. Eski sevgiliyi geri döndürme ritüeli kız veya erkek için temelde aynı mantık işlese de kullanılan malzemeler farklılık gösterir. Aşağıdaki malzemeler bir yönüyle dişiliği, saflığı temsil eder. Altın, elmas gibi madenler de örneğin yüzük gibi nesneler birlikteliği bağlılığı simgeler. Örneğin yumurta; yumurtlama özelliği ile kadını simgeler. Dolayısıyla bu ritüelde kadını, bereketi, üretkenliği simgeleyen bitki, hayvan ve nesneler kullanılır.

 • Tavuk
 • Altın
 • Elmas
 • Ayçiçeği
 • Fasulye
 • Yumurta
 • İncir
 • Portakal
 • Süt
 • Su
 • Sirke
 • Tuz
 • Sarımsak

Yukarıdaki malzemeler eski sevgiliyi geri getirme ritüelinde kullanılır.

Eski Sevgili Barışma Taktikleri

Günümüzde bir ilişkiyi sürdürmek eski zamanlara göre daha zordur. Kızı geri kazanmanın yolları maddelenmiştir.

 1. Aşırı sık arayıp mesaj atmayın.
 2. Her gün 1-2 kez az ve öz mesaj atın. Kısa ve anlamlı olsun.
 3. Sinirli veya olumsuz mesaj alırsanız, alttan alın. Muhtemelen içindeki üzüntüyü dışarı atmak istiyordur.
 4. Kavga edildiyse 3 gün iletişim kurmadan sakinleşmeyi bekleyin. Konuşmayın ve iletişim için madde 2’yi uygulayın.
 5. Her iki taraf da sakinken iletişim kurun.
 6. Onun hala sizin aklınızda ve gönlümüzde olduğunu bildirin.
 7. Eski defterleri açmayın. Açmaya çalışacaktır, dinleyin ve birkaç kelime ile konuyu kapatıp konuyu onu hala sevdiğinize getirin.
 8. Tüm bunlar işe yaramıyorsa, altta yatan farklı ruhsal sebepler olabilir. Bunu keşfetmek ve tekrardan karşılıklı sevgiyi geri getirmek için büyüsel işlemler yapan bir uzmana danışılması faydalı olur.

Kaybedilen kızı geri kazanmak için tüm yolları deneyip başarısız olduysanız, umutsuzluğa asla kapılmayın; bir medyuma danışın.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz