7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Eski Sevgilinizi Kendinizden Soğutmak İçin Büyü

  • Eski Sevgilinizi Kendinizden Soğutmak İçin Büyü için yorumlar kapalı
Eski Sevgilinizi Kendinizden Soğutmak İçin Büyü

Eski Sevgilinizi Kendinizden Soğutmak İçin Büyü

Eski sevgilinizi kendinizden soğutmak için büyü, eski zamanlardan beri sıklıkla kullanılan bir büyüdür. Bahsi geçen büyü belalı aşıklardan kurtulmak için birçok insan tarafından sık sık merak edilmiştir.  Eğer siz de bu konu hakkında en ufak bir sorun yaşıyorsanız, mutlaka hazırladığımız bu yazıyı okumalısınız. Yazımızın içerisinde bu can sıkıcı sorun için en kesin ve güvenilir olan yöntemi detaylı bir şekilde anlatacağız.

Eski Sevgilinizi Kendinizden Soğutmak İçin Hangi Büyü Yapılır?

Eski sevgiler zaman zaman kişilerin başına dert olabilir. Özellikle ayrılığını kabul edemeyip, takıntı yaptıkları zaman. En başta birkaç göz yaşı, lütfen bana geri dön yalvarışları ve asla tutulmayacak sözler verilmesiyle başlanır. Kendini bu kadar masum ve hüzünlü gösteren kişi zaman ilerledikçe gerçek yüzünü göstermeye başlayacaktır. Yavaş yavaş ses tonunu yükseltecek ve emir kipleri kullanmaya başlayacaktır. Sevgilisi olmadığınızı kabul edemeyen kişi hayatınızı kısıtlama çalışacaktır. “O kim, onunla neden görüşüyorsun, beni onun için mi terk ettin” gibi oldukça pis ve can sıkıcı iftiralarda bulunacaktır. Ne kadar engellerseniz engelleyin bir şekilde size ulaşmanın yollarını bulacaktır.  Bu ısrarcı hali sayesinde hem sizi hem çevrenizi rahatsız etmeye başlayacak, sizi eşinize dostunuza karşı mahcup edecektir. Bu işin ilerleyen boyutlarında sizi takip etmeye, fiziksel şiddet uygulamaya ya da en kötüsü öldürmeye bile teşebbüs edebilir.

Bu sayılanların hepsi şiddetin bir türüdür. Kimi psikolojik kimi de fizikseldir. Her ikisi de oldukça rahatsız edici ve insan hayatı için sağlıksızdır. Bu durumlar yaşandığında, bu kişiden kurtulmak için çeşitli yollar aranır. Öncelikle hukuki yollara başvurulsa da çoğu zaman pek işe yaramaz. Çünkü rahatsızlık veren kişinin, yüksek mevkilerde tanıdıkları olabilir ve onu kurtarabilirler. Bir diğer çözüm olarak ise kişiyi, ailenizden herhangi birine şikâyet ederek işi kötü noktalara sürükleyerek can yakıcı sonuçlardır. İşte bu en çaresiz anlarda kişinin karşısına büyü çıkar. Verdiği kesin sonuçlar ve kimseye zarar vermemesi nedeniyle adeta bir ilaç işlevi görür. Bu büyünün adı soğutma büyüsü olarak bilinmektedir.

Bu büyüyü yaptırdığınız takdirde kişiden hızlı bir şekilde kopabilirsiniz. Kişinin size karşı oluşturduğu bu saplantıdan kurtulursunuz. Tüm o rahatsız edici olayları tatsız bir anı olarak arkanızda bırakırsınız.  Ayrıca, büyüyü hakiki bir medyuma yaptırdığınız takdirde kimse en ufak bir zarar bile görmeyecek ve herkesin hayatı güzelleşmiş olacaktır.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Eski sevgilinizi kendinizden soğutmak için büyü yani soğutma büyüsünün yapımı bir hayli karmaşıktır. Bu nedenle büyüyü yapmaya başlamadan önce, muhakkak bu konuda bilgili bir kişiden yardım alınması gerekir. Büyünün tam malzemeleri ve ritüellerin uygulanış şekilleri bilinmemektedir. Halk tarafından en bilinen şey ise bu büyünün mutlaka bir sunakta yapılması ve ortamdaki havanın tütsüler yakılarak temizlenmesi gerektiğidir. Tütsü kısmı başta çok önemsiz gibi dursa da aslında büyünün en önemli kısmıdır. Çünkü tütsülerle temizlenen hava enerjiyi ortaya çıkaracaktır. Bu sayede büyünün başarılı olması sağlanacaktır.

Soğutma Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Eski Sevgilinizi Kendinizden Soğutmak İçin Büyü

Eski Sevgilinizi Kendinizden Soğutmak İçin Büyü

Eski sevgilinizi kendinizden soğutmak için büyü, bu büyüden haberdar olan herkes, hemen büyünün etkilerini araştırmaya başlayacaktır. Çoğu kişinin, derdinin dermanı olmasıyla bilinen bu büyünün birçok güzel etkisi vardır.

  • Büyü yapıldıktan sonra, yapılan kişi yaptıranı rahatsız etmeyi bırakacaktır. İçerisinde bulunduğu takıntılı durum hızlı bir şekilde kaybolacak ve yaptığının ne kadar saçma olduğunu anlayacaktır.
  • Kişinin verdiği rahatsızlıklardan vazgeçmesi sonucunda, büyü yaptıran kişi daha sağlıklı ve özgür bir hayat sürecek, hayatında olacak yeni güzelliklere daha açık olacaktır.

Soğutma Büyüsü Evde Yapılır mı?

Bu büyü kesinlikle evde yapılmaz. Zaten nasıl yapıldığının bilgisini tam olarak bulmak mümkün değildir. Bu nedenle soğutma büyüsü yaptırmaya karar veren kişilerin, bir medyumla çalışmaları şarttır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ