7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak İçin Yapılması Gerekenler

  • Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak İçin Yapılması Gerekenler için yorumlar kapalı
Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak İçin Yapılması Gerekenler

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak İçin Yapılması Gerekenler

Eski sevgiliyi geri kazanmak için yapılması gerekenler, ayrılanlar tarafından araştırılan bir konudur. Sevgiliden ayrılmak seven kişiler için oldukça zordur. Onu geri kazanabilmek için neler yapmanız gerektiğini düşünür durursunuz. İçinizde ona olan aşk bitmediyse ve devamlı onu düşünerek ıstırap çekiyorsanız belki o da aynı durumdadır. Size yaklaşmayı ve tekrar birlikte olmayı istiyordur ama adım atamıyordur. İlk adımı siz atmak ister misiniz?

Öncelikle onun sizi sevip sevmediğinden emin olmalısınız. Eski sevgilinizi aradığınızda sizinle konuşuyor mu yoksa telefonlarınızı açmıyor mu? Sizin hakkınızda başkalarına kötü şeyler söylüyor mu ya da söylemiyor mu? Gibi izleri takip ederek onun hala sizde gönlü var mı diye anlayabilirsiniz. Ondan sonrasında eski sevgiliyi geri kazanmak için yapılması gerekenler nelerdir seçeneklerini denemeye başlayabilirsiniz.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak İçin Neler Yapılır?

Bu konuda sizin kendinizin yapacakları bulunurken çevrenizdeki insanların da size yardımı olabilir. Siz neler yapabilirsiniz kısmını incelemeye başlayalım:

  • Belirli bir süre bekleyin ve sonra harekete geçin.
  • Onun hakkında başkalarına kötü şeyler anlatmayın. Yani onu kötülemeyin. Eğer bunları duyarsa sizden daha çok uzaklaşır.
  • Ona telefon ederek konuşmak ve buluşmak istediğinizi söyleyebilirsiniz.
  • Ona sürpriz hediyeler göndererek yanına küçük bir not iliştirebilirsiniz.
  • Eski sevgilinizin gittiği yerlere giderek tesadüfen karşılaşmış izlenimi yaratabilir ve ona selam vererek konuşmak için fırsat yaratabilirsiniz.
  • Başkaları ile haber göndererek onu hala sevdiğinizi iletebilirsiniz.
  • Onu geri kazanmak için geri döndürme duaları edebilirsiniz.
  • Medyum hocalara bu konuyu danışarak geri getirme büyüsü ya da geri getirme tılsımı konularında yardım alabilirsiniz.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak İçin Başkaları Sizin Adınıza Neler Yapabilir?

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak İçin Yapılması Gerekenler

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak İçin Yapılması Gerekenler

Eski sevgiliyi geri kazanmak için yapılması gerekenler arasında yakınlarınızdan da yardım alabilirsiniz. Eğer çok kızgın bir şekilde sevgiliniz sizi terk edip gittiyse belli bir süre ona zaman vermelisiniz. Kızgınlığının geçmesini ve sizi özlemesini beklemelisiniz. Eğer içinde bazı duygular kaybolmadıysa sizi özleyecektir. Bundan sonra atacağınız adımlara da karşı koymakta zorlanacaktır. Belirli bir zaman sonra yakın çevrenizden ya da arkadaşlarınızdan yardım isteyerek aracılık yapmalarını rica edebilirsiniz. Emin olun ki sizin barışmanız için birçok kişi seferber olacaktır.

Başkalarının sizi buluşturmasını sağlayabilirsiniz. Bir araya geldiğinizde aranızdaki gerginlikleri konuşabilirsiniz. Gerekiyorsa özür dilemeniz ve onun gönlünü almaya çalışmanız aranızdaki soğukluğu giderecektir. Bazen bir bakış bazen de tatlı bir söz onu geri kazanmanız için yeterli olabilir.

 

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak İçin Dua Etmeli Miyim?

Eski sevgiliyi geri kazanmak için yapılması gerekenler arasında dua ediyor olmanızın büyük bir önemi bulunmaktadır. Çünkü istek ve dilekler sadece Allah’tan dilenir. Onların olması için dua edilir. Her konuda bu böyledir. Hakkınızda hayırlı ise zaten Allah sizi tekrar bir araya getirecek ve aranızdaki bağı daha da kuvvetlendirecektir. Hangi duaları okumanız gerektiğini biliyor musunuz? Sabahın erken saatlerinde aşağıdaki duayı okuyabilirsiniz:

“Ya kadim, ya daim, ya kadim, ya daim, ya karrar, ya ehad, ya Muhammed. Kul huvallahü ehad,allahüsamed lem yelid velem yuled ve lem yekün lehu küfuven ehad. Ve sallallahu ala seyyidina Muhammedin ve alihi ecmain.”

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak İçin Medyuma Gitmeli Miyim?

Eski sevgiliyi geri kazanmak için yapılması gerekenler, sizin ya da çevrenizin çabaları ile gerçekleşmiyorsa medyum hocalardan yardım alabilmeniz de söz konusudur. Çünkü birçok aşk duaları, geri getirme duaları ya da büyüleri bulunmaktadır. Bu konuda medyum hocalardan yardım talep ederek derdinize çare bulabilmeniz de mümkündür. Aşk acısı çekenler ve sevdiğiniz geri kazanmak isteyenler hemen bir medyumdan yardım alabilirler.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ