7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Eşler Arasında Ayırma Büyüsü Yapılırmı?

  • Eşler Arasında Ayırma Büyüsü Yapılırmı? için yorumlar kapalı
Eşler Arasında Ayırma Büyüsü Yapılırmı?

Eşler arasında yapılan büyüler hangileridir? Eşlere ayırma büyüleri yapılabilir mi? Eşlere hangi büyü yapılırsa daha etkili olabilir? Tüm sorularınızın cevabını alabilirsiniz. 

Eşler Arasında Ayırma Büyüsü Yapılır mı?

Dünya var olduğundan bu yana, insanlar birbirlerine karşı enerji yoluyla mesajlar vermeye çalışmışlardır. Bunun nedeni başkasının olanı elde etmek, onu sahiplenmek, onun da sevmesini sağlamaktır. Elbette kader, insanı farklı yollara itebilir. Örneğin, siz sevdiğinize kavuşamayabilirsiniz, daha kötüsü sevdiğiniz başkasına yar olabilir. Bu durumda eşlere yapılan büyüler devreye girer. Eşlere ayırma büyüleri yapılabilir. Bu büyüleri eşlerin birbirlerinden soğuması ve ayrılmaları için yapılmaktadır. Büyü yapıldıktan çok kısa süre sonra, etkili olarak eşleri birbirinden ayırır. 

Ayırma büyüsü şeklide belirlenen bu tılsımlar, çok kuvvetlidir. Kara büyü gurubunun fertleri olan tılsımlar, kişileri direkt etkisi altına alarak, birbirlerine karşı soğumalarını sağlar. Büyü yapıldığını anlayan eşler mutlaka bozmak için medyuma gitmelidirler. Aksi durumda büyü amacına ulaşıp, ayrılma gerçekleşir. Eşleri ayırmak için yapılan büyüler genellikle birinde gözü olan kişiler tarafından yapılır. Yani eşlere neden büyü yapılır sorusunu, çevrenize göz gezdirip anlayabilirsiniz. Eşinizde gözü olan bir kimse, onu sizden ayırmak için bu büyüye başvurabilir. Eşlere büyü yapılır mı sorusuna böylece cevap verdik. Şimdi de etkilerine göz atalım.

Eşlere Yapılan Ayırma Büyü Ekili midir?

Kadim büyüler tarihinde her büyünün kendine göre farklı yapılış şekli vardır. Bazı büyüler çok etkili olabilirken, bazıları daha hafif etki gösterebilir. Bunun ana nedeni, dediğimiz gibi büyünün yapılış şekli ve büyünün kendi iç dinamiğidir. Büyüde hangi şey amaç edinmişse buna göre büyünün etkisi farklı olacaktır. Eşler arasına yapılan ayırma büyülerinin etkili olup olmadığına dönelim. Bunu daha önce çok soran kardeşimiz oldu. Evet kardeşlerim, bu büyülerin tamamı çok tesirlidir. Yapıldıktan sonra da çok önemli etkiler gösterirler. Çünkü tüm ayırma büyüleri, kara büyü gurubunun üyeleridir. Büyülerde şeytani varlıklar kullanıldığı için karşıdaki kişilere istenilen etkiyi fazlasıyla verir. 

Buna rağmen eşleri ayırmak için yapılan büyülerin etkilerinin birbirlerinden farklı olduğunu söyleyebiliriz. Örneğin, domuz yağı büyüsüyle yapılan büyü ile papaz büyü arasında önemli farklar bulunur. Domuz yağı büyüsü ile yapılan ayırma tılsımı çok fazla etkili olmasına rağmen, papaz büyüsü kadar tesir göstermeyebilir. Bu tamamen isteğe bağlıdır. Siz hangi büyüyü yapmak isterseniz, medyum ona göre davranacaktır. Ancak aradaki farkları bilmenizde fayda vardır. Biz gene anlamda eşler arasında yapılan büyüler etkili olduğunu söyleyebiliriz. 

Eşlere Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılıyor?

Eşler için yapılan büyüler birbirlerinden farklıdır. Yapılışları da büyülerin gerekliliğine göre farklı olabilir. Örneğin, domuz yağı büyüsü, domuz yağı ve çeşitli bitkiler kullanılarak yapılır. Yine papaz büyüsünde daha farklı malzemeler tercih edilebilir. Fakat bu büyülerin tarifini ancak kadim büyü kitapları araştırılarak bilinebilir. Normal dijital ortamlarda yer alan tarifler, ne yazık ki gerçek olmayan büyülerdir. Etki göstermezler. Bu büyülerin yapılışlarını da ancak ehil olan medyumlar bilir.

Etkili ayırma büyüleri yapım olarak çok zahmetlidir. Kullanılan malzemeler ve büyünün yapımı için gerekli olan süreler bunu kanıtlar niteliktedir. Eğer eşleri ayırma büyüsü yapılacaksa, mutlaka sabırlı olunmalıdır. Kişi kendi başına bu büyüyü yapmaya kalkışmamalıdır. Büyüyü kendi başına yaparsa, çok tehlikeli sonuçlarla karşılaşabilir. Bunu da belirtmekte fayda olduğunu düşünebiliriz. Nitekim büyüyü yapan medyumlar, büyü kitaplarını çok fazla araştırarak bu beceriyi kazanırlar. Üstelik bu kişiler ruhsal varlıklarla nasıl iletişim kurabileceklerini iyi bilirler. 

Eşlere Yapılan Büyülerin Belirtileri Nelerdir?

Eşlere yapılan büyüler, yapılan tılsımın gücüne göre ayrılırlar. Ancak temel bazı belirtiler birbirleriyle benzeşir. Bu belirtileri anlayabilmek için de dikkatli olmak gerekir. Eşleri soğutma büyüleri yapıldıktan sonra bunları fark etmek gerçekten zordur. Çünkü bu durumda ikisi de büyünün etkisi altındadır. Fark etmek bu durumda çok zor olabilir. Ancak biz yine de bu belirtiler nelermiş göz atalım. Dikkatli gözler bu belirtileri heme fark edebilir.

* Eşler arası büyü yapılınca, ikili arasında şiddetle süren ancak ne için başladığı belli olmayan tartışmalar başlar. Bu tartışmaların ne zaman çıktığı konusunda her iki taraf da tamamen bilinçsizdir.

* Büyü yapıldıktan sonra eşler hissiz olmaya başlar. Ancak bu hissizlik tamamen ikili arasındadır. Yani sanki hiç evli değillermiş gibi birbirlerine soğuk davranırlar. Cinsel birliktelik şöyle dursun, aynı odada 2 dakika durmaları imkansız hale gelir.

* Birbirlerine karşı nefret söylemlerine başlarlar. Büyü yapıldıktan sonra karşılıklı saygı yerini, terbiyesiz kelimelere, sorunlu cümlelere bırakır. Bu durumda her iki tarafta birbirlerine karşı kırıcı laflar söyleyebilir.

* Şiddetli tartışmalar bir süre yaşanır ancak bunun mutlak sonu boşanmadır. İkili başka yerlere bakmaya başlarlar. İki taraf için de tek çözüm ayrılık olarak görülür. Eğer büyü sadece bir kişiye yapılmışsa, durum biraz daha farklı olabilir. Büyü mutlaka durdurulmalıdır. Aksi durumda kesin boşanmanın yanında, daha büyük sorunlar da çıkabilir.

Eşlerin arasında yapılan büyüler bu şekilde belirtiler gösterir. Şimdi de belirtilerden sonra neler yapılması gerektiğine bakalım.

Eşler Arasında Yapılan Büyüyü Bozma İşlemleri?

Eşler arasında yapılan ayırma veya soğutma büyüleri çok etkilidirler. Yukarıdaki bilgileri okuduğunuz zaman bunun ne kadar tehlikeli sonuçlar doğurabileceğini anlayabilirsiniz. Bu nedenle fark edildiği anda medyuma gidilip, büyü bozulmalıdır. Eşlere yapılan büyüyü bozma işlemi, büyü net olarak anlaşıldıktan sonra yapılmalıdır. Yani ilk olarak hangi büyünün yapıldığına bakılmalıdır. Büyü tespit edildikten sonra işlem yapılabilir. Çünkü büyüyü bozabilmek için onu tanımak gerekir. 

Büyü bozma işlemleri sıradan kişilerce yapılamaz, yapılmamalıdır. Mutlaka ehil olan medyum hocalara gidilmeli ve durum detaylıca anlatılmalıdır. Medyum hocalar da eşlere yapılan bu büyüyü tespit için çeşitli çalışmalar yaparlar. Daha sonra vefklerle veya dualarla büyü bozma işlemlerine başlarlar. Eşler için yapılan ayırma büyüsünde nasıl ki ruhani iblisler kullanılıyorsa, burada da aynı varlıklar kullanılabilir. 

Eşlere Yapılan Büyü Bozulduktan Sonra Sonuç Ne Olur?

Eşlere yapılan büyüler, gerekli nizam ve düzen içerisinde ehil medyum hoca tarafından bozulduktan sonra ilk olarak her şey yoluna girer. Ancak bunun bir süreç olduğunu hatırlatmak isteriz. Tüm sorunlar bir anda sihirli değnek değmiş gibi düzelmez. Belirli düzelmeler yaşandıktan sonra işler yoluna girer. Sonuçlar şu şekilde görülmeye başlar.

* İlk olarak eşler ne yaptıkları hakkında kendilerini sorgulamaya başlar. Daha doğrusu yaptıklarının hata olduğunun farkına varırlar.

* Hemen ardından birbirlerine karşı söyledikleri kırıcı kelimeler, varsa şiddet eylemleri akla gelir. Pişmanlık baş göstermeye başlar. Bu dönemde özür dilemeler yaşanabilir.

* Ardından yapılan hataların düzeltilmesi harekete geçilir. Birbirlerine karşı nazik ve saygılı davranmaya çalışırlar. 

* Her şey eskisi gibi olmaya başlar. Eski değerler tümüyle hatırlanır. İki tarafta birbirlerini ne kadar çok sevdiğini anlamaya başlar. Varsa aldatmalar, ayrı yerlerde yaşamalar son bulur. Kontrol tekrar ikiliye geçer. 

Eşlere yapılan büyü bozulduktan sonra sonuçla bu şekilde olur. Hatırlatmak isteriz ki bu sonuçların ortaya çıkması ve huzurun tekrar yakalanması için mutlaka ama mutlaka ehil medyuma gidilmelidir. Dikkatli olun kardeşlerim. 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ