7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Eşler Arasında Cinsel Soğukluk Varsa Okunacak Dualar

Eşler Arasında Cinsel Soğukluk Varsa Okunacak Dualar

Eşler arasında kimi zamanlarda soğukluk meydana gelebilir. Cinsel anlamda meydana gelen soğukluklar da, evliliklerin bitmesine yol açabilmektedir.

Cinsel Soğuma Gibi Konularda Duaların Önemi Nedir? 

Eşlerin birbirleriyle aralarındaki buzları eritmelerinde etkili olacak dualar vardır. Bu dualar, istenilen şartlarda uygun olarak okunduğu zaman eşler arasındaki kırgınlıklar ve de cinsel soğukluk ortadan kalkar. 

Cinsel Soğukluk Konusunda Manevi Uygulamalar 

Evliliklerde meydana gelen soğuklukların en başında, cinsellik konusu gelir. Eşlerin birbirlerine olan sevgileri ve de cinsel arzuları azaldığı için, durumun sonunda; boşanma yoluna gidilir. Bunun gibi sorunların ortadan kalkmasında ise, etkili olan dualar bulunmaktadır. Bu tür duaların okunması sonucunda ise, eşler birbirlerine daha sıkı şekilde bağlanmaktadır.

Eşler Arasında Cinsel Soğukluğun Önlenmesi İçin Okunacak Dua 

Eşlerin birbirlerine olan cinsel soğuklukların giderilmesinde okunacak dua şu şekildedir: 

– “Allahümme elif beyne kulubina ve aslih zate beynina ve’hdina sübüle’sselami ve necnina mine’z-zulümati ile’n-nuri ve cennibe’l fevahişe ma zahare minha ve ma betane.” 

Eşler Cinsel Anlamda Birbirlerini Neden İstemez? 

Eşlerin cinsel yönden birbirlerini istememe durumlarında, meydana gelmiş bazı nedenler vardır. Bu nedenlerin en önemlileri ise; hayat şartları, stres ve hormonlara ilişkin rahatsızlıklardır. Bunun gibi durumlarda, zamanla eşler arasında arzulama sorunları çıkar ve de karşılıklı cinsel yönelimler gibi durumlar da tamamen ortadan kalkar.

Olumsuz durumların önüne geçmek için, bu tür durumlarda; muhakkak tıbbi bir destek de alınması gerekir. Bu sayede, zamanla tıbbi desteklerin de sonucunda; hormonlarda meydana gelen rahatsızlık varsa; tedavi edilir. Eşinizle aranızdaki meydana gelen soğukluğu tıbbi bir sorun varsa, böylelikle ortadan kaldırmış olursunuz. Manevi uygulamalar ve dualar ise, yapılacak tıbbi desteklere oldukça yardımcı olacaktır.

Eşler Arasında Cinsel Soğuma 

Eşler arasında meydana gelebilen cinsel soğukluğun engellenebilmesi amacıyla, eşlerin birbirlerine olan sevgilerinin artmasına yönelik uygulamalar yapılması gereklidir. Çiftler, birbirine karşı ne kadar sevgi beslerse, cinsel anlamda da birbirini o derece arzulamaya başlarlar. Bunun sonucunda, cinsel ilişkiler sürecinde de; her iki taraf birbirini mutlu edebilme şansına sahip olur.

Çiftlerin, aralarındaki cinsel soğumaları önleyebilmeleri için; bazı istenilen duaları okumaları gereklidir. Bu duaların sayesinde çiftler, yeniden birbirlerine aşık olur ve de birbirlerine karşı arzulama içerisinde olurlar. Neticede de, evliliklerde daha bir bağlılık meydana gelecektir. Okunması gerekli duaların içten ve de samimi bir şekilde dile getirilmesi önemlidir. 

Kadınlarda Cinsel Sorunlar 

Kadınların cinsellikten soğuması gibi olumsuz durumlar da sık meydana gelebilir. Bu tür cinsel olumsuzlukların ortadan kalkması içinse, erkeklere düşen görevler oldukça fazladır.

Kadınlar, erkeklerden daha uzun süreyle zevk ve tatmin duygusu yaşadıkları için; cinsel ilişkide kadını mutlu etme yolunda ilerlemek gereklidir. Böylece kadınlar, kocalarının kendisine olan ilgisinden ve de arzulama duygularından memnun olacaktır. Böylece, cinsel ilişkilerinde de sorunlar yaşamamaya başlarlar. Bu sayede de, evlilikler; sonuç olarak, daha güzel bir şekilde ilerlemiş olur. 

Eşler Arasında Cinsel Bağlılığı Arttırmak İçin Okunabilecek Diğer Tüm Dualar 

Eşler arasında evliliklerde meydana gelen çeşitli cinsel isteksizlik durumlarının ortadan kalkması adına, tıbbi tedavilerin dışında okunacak dualar da vardır. Yukarıda, yazımızın başlarında verdiğimiz duaya ek; bu duaların da okunması sonucunda, eşlerin arasında her zaman sevgi ve bağlılık artar. Evli çiftlerin birbirine olan sevgilerini daha fazla arttırarak, cinsel anlamda mutlu olabilmeleri adına okumaları gereken diğer tüm dualar şunlardır: 

– Ayet-el Kürsi 

– Bakara Suresi 

– İhlas Suresi 

– Nas Suresi 

– Felak Suresi 

– Fatiha Suresi 

– Rahman Suresi 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz