7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Eşler Arasındaki Büyü Belirtileri Nelerdir?

  • Eşler Arasındaki Büyü Belirtileri Nelerdir? için yorumlar kapalı
Eşler Arasındaki Büyü Belirtileri Nelerdir?

Eşler Arasındaki Büyü Belirtileri Nelerdir?

Birbirini severek evlenen çiftler arasında birden soğukluk girdiğinde olayın psikolojik boyutu kadar manevi boyutu da düşünülmelidir. İki insan arasında yaşanan aşk, bir enerjidir. Bu enerjinin bozulması durumunda ani duygu değişiklikleri olabilir. Değişimlerin farkına varmak ve nedenlerini araştırmak önemlidir. Eşler arasına giren soğukluk nedenleri arasında büyü bulunabilir. Büyü yapılan eş, kendisine büyü yapıldığının farkında olmayabilir. Yaşadığı duygu değişimini açıklayamasa da kendisine büyü yapılmış olabileceğini söyleyen insanlara da tepki verebilir. Bu nedenle büyünün etkisinde olmayan eş, eşler arasındaki büyü belirtilerini inceleyerek karara varmalıdır.

Eşler Arasındaki Büyü Belirtileri Nasıl Olur?

-Eşler arasında yapılan büyünün en büyük belirtisi ani duygu değişimleridir. Bir büyünün tutması bir anda gerçekleşmez. En erken yedi güç içinde gerçekleşir. Bu nedenle eşler arasındaki büyünün tutması akabindeki belirtiler bir hafta içinde çıkabilir.

-Büyünün etkisi altında olan eş, birkaç gün önce çok sevdiği eşini kusurlu olarak görebilir. Belirtiler, başta kişinin fiziksel özelliklerini beğenmeme ile başlar, ardından hareketlerini eleştirme ile devam eder.

Eşler Arasındaki Büyünün İşaretleri

Büyünün etkisi altında olan eş, kendisine büyü yapıldığını fark etmeyeceği ve kendisini uyaranları dinlemeyeceği için eşler arasında yapılan büyünün belirtileri izlenmelidir. Bu işaretler arasında büyünün etkisi altında olan eşin bakışları önemlidir. Büyünün etkisi altında olan kişi, geçmişe nazaran dehşete düşmüş gibi bakar. Bakışlarında sevgiden çok şaşırma ve biraz da sevgisizlik vardır. Eşine her baktığında “Ben bununla nasıl evlendim” diye kendine hayret eder.

 Eşler Arasındaki Büyü Nasıl Anlaşılır?

-Eşler arasında yapılan büyü, büyü etkisi altında olan eş tarafının hareketlerine yansır. Ayırma büyüsü yapılan eşlerde, bir taraf diğerini görmek istemediği için eve de gelmek istemez. Başlarda küçük bahaneler ile evden uzaklaşılır. Zamanla bahaneye gerek duymadan direkt olarak eşin yüzüne karşı onu görmek istemediği söylenir.

-Eşini eve bağlamak isteyen bir kişi eşler arası muhabbet için büyü yaptırmışsa hareketler zıt yönde olacaktır. Daha önce eve girmeyen eş, zamanla evine daha erken saatlerde gelmeye başlayacak ve eşine, onu ne kadar sevdiğini söyleyecektir. Bu büyü tipinde, büyü etkisi altında olan eşin gözünde sevgi ve merhamet vardır.

Eşler Arası Büyü Belirtileri

Hane içindeki düzenin aniden ve kalıcı olarak değişmesi, hanede büyü olduğunun bir göstergesidir. Bu büyü, eşlerden biri tarafından, diğerini eve bağlama büyüsü ile bağlamış olabileceği gibi, dışarıdan art niyetli bir kişinin eşleri ayırma büyüsü olarak da yaptırmış olabileceğini gösterir. Her iki büyünün belirtileri farklı olsa da yaklaşık bir hafta içinde, 180 derecelik bir karakter değişimi görüleceğinden şüphe yoktur. Eşler arasındaki ilişkinin bozulması için yaptırılan büyüler, bozulmadığı sürece ayrılık kaçınılmazdır.

Eşler Arasında Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

-Eşler arasındaki büyünün bozulması için hocaya danışılmalıdır. Çünkü tıpkı büyü yaptırmak gibi büyü bozdurmak da son derece hassas aşamalar gerektirir. Hocanın söylediklerine harfiyen uyulmaması demek, büyünün etkisinin sürmesine, hatta form değiştirmesine neden olabilir.

-Eşler arasındaki büyünün bozulması için önce belirtilerin var olduğundan emin olunması gereklidir. En önemli belirtinin birkaç gün içinde değişen karakter olduğu unutulmamalıdır. Büyü yapılan eşin, bakışlarındaki değişim de bir başka etkendir.

Eşler Arasındaki Büyü kim Tarafından Yapılabilir?

Eşler arasındaki büyüler, eşlerden biri tarafından yapılabilir. Bağlama büyüsü, muhabbet büyüsü veya sinirli olan eşin daha sakin bir hayat sürmesi için büyü yapılabileceği gibi aile içinden veya dışından kişilerin de büyü yaptırması mümkündür. Eşler arasında büyü yapılması için büyü yapılacak kişinin kişisel eşyalarına veya fotoğrafına ihtiyaç vardır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ