7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Evde Kolay Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

  • Evde Kolay Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
Evde Kolay Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kolayca aşk büyüsü yapmak istiyorum diyorsanız, doğru yerdesiniz. Sizde evde kolay aşk büyüsü nasıl yapılır konumuzu sonuna kadar okuyup, bunu öğrenebilirsiniz. Peki evde aşk büyüleri gerçekten yapılabilir mi? 

Evde Aşk Büyüsü Yapmak?

Bazı değerli kardeşlerimiz, acaba evde aşk büyüsü yapmak mümkün mü, diye soruyorlar. Biz onlara evet, mümkün diyebiliriz. Ama tabi gerekli kurallara uyulduğu müddetçe. Sizde belirttiğimiz kurallara uyarak, evde aşk büyüsü yapma fırsatına sahip olabilirsiniz. Onlar nedir merak ediyorsanız, şöyle açıklayalım.

– Büyü kitaplarının tamamını baştan sona olacak şekilde okumak, onlardan feyiz almak.

– İlimle ilgili kitaplar okumaya çalışma, onlardan devamlı olarak faydalanmaya çalışmak.

– Bilimsel çalışmaları takip etmek ve kozmoloji, geometri, matematik alanlarında kendiniz geliştirmek.

– Medyum hocalardan eğitimler almak. Medyumlar, yetenekleri olmayan kişilere genel olarak eğitim vermemeyi tercih ederler.

Evde Aşk Büyüsü Yapılabilir Mi?

Evde yapılan aşk büyüsü yukarıda saydığımız kurallara uyulduğu zaman yapılabilir. Kurallar çiğnenip, uygulanmadığı zaman yapılacak büyülerin, işe yaramayacağını söyleyebiliriz. Hatta bırakın işe yaramamayı, kişiye zarar bile verebilirler.

Bunun önüne geçmek adına kurallara uymak zorunludur. Değerli kardeşlerim, evde büyü yapılabilir mi diyorsanız, evet yapılabilir diyebiliriz. Ama bilmiyorsanız, lütfen tılsımlarla uğraşmayın. Sizi, ister yakın ister uzak ailenizi tehlikeye atabilirsiniz. Lütfen bunun için dikkat ediniz.

Evde Kolay Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evde yapılabilecek aşk büyüleri, Büyüler kolay veya zor diye iki guruba ayrılmışlar. Bazıları çok kolay olarak adlandırılırken, kimileri ise zorluk derecesi yüksek olarak belirtilmiş. Değerli kardeşlerim, büyünün kolayı veya zoru olmaz. Bileni ve bilmeyeni olur. Bileni yapabilir, bilmeyeni sadece bakabilir.

Büyü yapmak konusunda bilgisizseniz lütfen profesyonel medyumlardan yardım alınız. Evde kolay aşk büyüsü nasıl yapılır diye merak ediyorsanız, Seyfullah hoca size yardım edebilir. Evde kolayca yapıldığı söylenen bazı büyüler şöyledir kardeşlerim.

– Kaşık büyüsü

– İp büyüsü

– Şeker ve şeker kamışı büyüsü

– Karabiber ve kırmızı biber büyüsü

Nohut büyüsü

Görüleceği üzere evde olan malzemelerle yapılan büyülerdir. Bu büyüler evde malzemeler olduğu için bu şekilde adlandırılırlar. Evde büyü yapmak isterseniz bunları deneyebilirsiniz.

Evde Kolay Aşk Büyüsü Neden Yapılmak İstenir?

Bazı kardeşlerimiz, meraktan evde nasıl büyü yapılıyor diye soruyorlar. Onlara şunu söyleyebiliriz kardeşlerim. Evde büyü yapmak, inanın ki tecrübe ve istikamet gerektiriyor. Arkadaş ortamında, eğlenmek için hadi şeker büyüsü yapalım denmez.

Büyüleri çok küçük düşürmüş olursunuz. Cinleri, kötü varlıkları kendinize musallat etmiş olursunuz. Değerli kardeşlerim, cin musallatı dendiğinde gerçekten tahmin edemezsiniz. Şakaya aldığınız şey, karşınıza tehlike olarak çıkabilir, dikkat ediniz.

Kimler Büyü Yapmalı?

Sevgili kardeşlerim, sanıyorum ki büyü yapmanın kolay olmadığını anladınız. Kim büyü yapar diye sorduğunuz bu soruyu şöyle açıklamak istiyorum. Büyü yapan kişi ehil medyum olarak isimlendirilir. Ama her medyum ehil değildir. Büyü yapacak olan kişi, başkasına zarar vermesin diye şu sıfatlara sahip olmalıdır.

– En başta Müslüman olmalıdır ve Allah’ın belirtmiş olduğu tüm yasak ve kurallara uymalıdır. Bunları haricinde olan kişilere itibar etmeyiniz.

– Kendini bilen, taşıyan ve muhabbeti incitmeyen bir insan olmalıdır. İnsan sevgisini içerisinde taşımalıdır. İnsanı sevmeyen kişiler her şeyi yapabilirler. 

Evde Kolay Aşk Büyüsü Sonuçları

Değerli kardeşlerim, evde yapılan büyü sonuçları kısmında şunu söyleyebiliriz. Büyü alanında uzmansanız ve rahmani büyüler yapacaksanız, sevdiğiniz kişiyi elde edebilirsiniz. Yapacağınız büyülerden önce sizlere medyum Seyfullah hocadan tavsiye almanızı dilerim. Dikkatli olmanızı ve duaların sizlerin rehberiniz olmasını istiyorum. Ancak dualar sizlere fayda sağlayabilirler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ