7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Evde Muska Buldum Ne Yapmalıyım?

  • Evde Muska Buldum Ne Yapmalıyım? için yorumlar kapalı
Evde Muska Buldum Ne Yapmalıyım?

İnsanların en çok başvurdukları büyü yöntemlerinden biri muska ile yapılan uygulamalardır. Muskalar, ak ve kara büyü şeklinde ikiye ayrılırlar. Bugün sizlere evde muska buldum, bulduğunuz zaman neler yapabileceğinizi anlatmaya çalışacağız. Feyiz almanız dileğiyle.

Evde Muska Bulmanın Anlamı

Sevgili kardeşlerim, insanlar çeşitli nedenlerle büyülere başvururlar. Kimisi eşleri ayırmak için muska yaparken, kimisi daha olumlu düşünüp eşlerin birbirlerini sevmeleri için yaparlar. Ama daha çok eşleri birbirinden ayırmak için kullanıldığını belirtelim. Evde muska bulmak bu iki anlamdan birine gelebilir. Burada dikkat edilmesi gereken muskanın ne amaca geldiği belirlemektir.

Yapılacak çalışmalar neticesinde muskanın ne işe yaradığı anlaşılabilir. Muskanın hangi anlama geldiği, profesyonel medyumlar tarafından belirlenmelidir. 

Evde muska bulunduğundan insanlar genellikle paniklerler. Panik yapmayın kardeşlerim. Sakin kalmayı öğrenin. Evinizde huzursuzluk olup olmadığına dikkat edin. Eğer huzursuzluk varsa bilin ki muska kötü amaçlarla yapılmıştır. Tabi yine medyum hocalar konuda çalışma yapmalı ve amaç anlaşılmalıdır. Muskanın anlamı, kötü olabilirken, iyi de olabilir.

Evinizin herhangi bir yerine konulan muska, genellikle sorunlar yaşamanız, sıkıntılar çekmeniz için yapılırlar. Peki evde muska bulduğunuzda yapmanız gerekenler nelerdir? Konu hakkında yanlış bilinenleri, muskanın yapıldıktan sonra hangi adımlar atılması gerektiği bilinmelidir. Evde muska bulmanın anlamı ne olursa olsun sizin aşağıdaki adımları atmanızı tavsiye ederim.

Evde Muska Buldum Ne Yapmalıyım?

Sevgili kardeşlerim, evde muska bulunduğunda, insanlar genellikle yanlış davranırlar. Halk arasında, bilgisizlikten dolayı, muska bulunduktan sonra yakılması gerektiği söylenir. Yine aynı şekilde muskanın suya atılması gerektiği düşünceler arasındadır. Bunları kesinlikle yapmayın kardeşlerim. Muskaların üzerinde büyük kuvvetler vardır.

Şeytani cinler muskaya musallat olmuşlar ve size zarar vermeye çalışırlar. Eğer muskayı yakar veya atarsanız, bu şeytani cinleri evinize musallat etmiş olursunuz. Muskayı atayım derken, başınıza bela açmış olursunuz. Evde muska bulduktan sonraki dönemde neler yapmanız gerektiğini adım adım anlatacağız.

* Evde muska bulduğunuz anda paniklemeyin. Panik, her şeyi mahvedecek kadar güçlüdür. Yanlış hareket etmenizi, sağlıklı düşünmemenizi tetikler. Önce düşünün. Muskanın amacının ne olduğunu anlamaya çalışın. Kimseyi yargılamayın. 

* Yapacağınız ikinci şey muskayı bozmak olacaktır. Muskayı kendi imkanlarınızla sakın imha etmeyin. Muska bozumu ve imhası apayrıdır. Medyum hocalarla iletişim kurarak muska bozma işlemlerinizi başlatabilirsiniz. 

* Medyum hocayla iletişim kurduğunuzda, kendisine evinizde yaşanan gelişmeleri aktarabilirsiniz. Olumsuzluklar, varsa olumlu şeyler, aktarılabilir. 

* Muskanın amacı ve kimin tarafından yapıldığı, çalışma sonucu belirlenmiş olur. Muska imha edilir ve sizin için tehlikeli dönemin sonu gelir.

Evde muska bulduğunuz an, düşüncelerinize hakim olmanın zor olduğunu biliyorum kardeşlerim. Ama başkasını suçlamadan önce medyuma gitmenizi tavsiye ederim. Başkalarını durduk yere suçlarsanız, muskanın tüm belasıyla karşılaşabilirsiniz. 

Evde Bulunan Muskaların Amaçları Ne Olabilir?

Sevgili kardeşlerim, muska yazılmasının çok fazla amacı, sebebi olabilir. Bunların hepsini göz önünde bulundurmanız sizin için iyi olur. Evde bulunan muska iyi niyetlerle yapılabildiği gibi genel olarak safi olmayan niyetlerle gerçekleştirilir. Şimdi sizlere evinizde bulduğunuz muskanın ne anlama geldiği hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

* Evinizde bulduğunuz muskanın amacı, genel olarak eşinizle aranızı bozmak veya sizi ayırmaktır. Tabi tüm muskaların bu olduğunu söylemek yanlış olur.

* Evde bulunan muskanın diğer amacı, eşinizle daha iyi geçinmeniz için yapılmış olabilir. Ak büyüler olarak adlandırılan bu yöntemde, ilişkilerinizde çok daha fazla mutlu olabilirsiniz.

* Muskanın diğer amacı, insanlar arasındaki huzuru bozmaktır. Yani birileri sizi eşinizden ayırmak için değil, huzursuzluk yaşamanız için yapmış olabilir. 

* Muska evinize musibetlerin gelmesi için yapılmış olabilir. Evinizde genellikle birileri sürekli hastalanır. Tatsız olaylar yaşanmaya başlar. Hayatınız sıkıntılarla devam etmeye başlar.

Tüm bunlar evinizde bulmuş olduğunuz amacı olabilir. Daha farklı amaçlar için yapılmış olabilir. Bulmanın en kolay ve garanti yolu, doğru medyumlara gitmek ve çalışma yapmak olacaktır. Muska ne için yapılır merak ediyorsanız, medyum hocanız size bilgiler sunacaktır.

Evde Bulunan Muska Nasıl Bozulabilir?

Sevgili kardeşlerim burayı pür dikkatle okumanızı tavsiye ederim. Çünkü muskanın ve sizin akıbetiniz burada yer alan bilgilere bağlı olabilir. Kardeşlerim, muskayı bulduğunuz gibi hemen güvenilir medyum arayışına girmelisiniz.

Güvenilir medyum için dünyada tanınan hocamızla iletişim kurabilirsiniz. Bulduğunuz muskayı bozmak yerine kaybeder veya yakarsanız, başınıza talihsiz olaylar gelebilir. Muskayı kaybettiğinizde veya yaktığınızda yine medyum hocalara görünmeniz gerekir.

Muska bozma çalışmaları gizli ilimler konusuna girer. Size kabaca neler yapıldığını anlatmaya çalışalım. İlk önce, muska üzerine çalışma yapılır. Çalışmayla muskanın ne için ve kim tarafından yapıldığı belirlenir. Belirlemeden sonra muskanın nasıl bozulacağı üzerine çalışmalar gerçekleştirilir. Kara büyü şeklinde yapılan muska, bozulması en zor olan uygulamalardan biridir.

Bozulabilmesi için çeşitli farklı çalışmalar yapılabilir. Çalışmalar genellikle uzun süreli olur. Sevgili kardeşlerim, muskanın bozulması işleminden sonra, üzerinizden yük kalktığınız hissedebileceksiniz. Ak büyü şeklinde yapılan muskaların bozulup bozulmaması gerektiği, sizin inisiyatifiniz altındadır. Buna ancak sizler karar verebilirsiniz.

Evde Bulunmuş Muskayı Kimler Bozar?

Evin içine yerleştirilmiş, gizlenmiş muskalar bela ve sıkıntı için yapılırlar. Açıkçası etrafta çok az iyi niyetli insan olduğundan, kimsenin keyfini düşünmesini beklemeniz birazcık hayalcilik olur. Sevgili kardeşlerim, kim muska bozar konularında çok sayıda sorular sorulduğunu biliyoruz. Bizde burada bunun altını doldurmaya çalışacağız.

Dikkatli gözlerle okumanızı tavsiye ederim. Evet kardeşlerim, muska bozma işlemi medyum hocalar tarafından gerçekleştirilir. Bunu bozacak olan medyum hocaların profesyonel olması zorunluluktur. Kardeşlerim, evinizin, kendinizin geleceğinizi acemilere teslim etmeyecek kadar bilgili olduğunuzu biliyorum. Bu nedenle bu noktayı atlıyorum.

Evde bulunmuş muska işinin ehli olan, gerçek medyumlar tarafından bozulur. Gerçek medyumu nereden bulabilirim diyebilirsiniz. Sizlere hocamızı bu konunun uzmanı olarak tavsiye edebilirim. Gerçek medyumların özellikleriyle sizde en iyi hocayı bulabilirsiniz.

* Gerçek medyum bolca araştırma yapan kişiye denir. Kendisine gösterilen ilgiden mutludur ama böbürlenmez. Kendisine gelen kardeşinin derdiyle yanıp tutuşur. 

* Muskayı getiren kişiye elinden geleni her şeyi verir. Amacı asla karşıdakinden para kazanmak olmaz. Karşıdaki insanın mutluluğu onun için daha önemlidir. 

* Resmi olarak çalışır. Çalışması göz önünde olur, gizli saklı olmaz. Kimsenin çekinmez, saklanmaz. Yaptığı işin ehlidir. İlmi açıdan zengin kişiliği vardır. Yüz yüze görüşmenin daha iyi olacağını belirtir. Büyü bozma işlemi yaptığını iddia eden sahte medyumlar sizinle görüşmekten kaçınırlar. 

Olguların tamamına dikkat etmeniz halinde, muska bozan medyum hocalarla daha kolayca tanışabilirsiniz. Unutmayın, muskayı bozma kadar, bozacak kişi de önemlidir. 

Muska Bulunduğunda Yapılmaması Gerekenler

Muska bulunduğu zaman yapılması gerekenler olduğu gibi yapılmaması gerekenler de var. Bunları da öğrendikten sonra artık muska bulduğunuzda neler yapabileceğinizi tam olarak kavrayabilirsiniz. Muska bulunduktan sonra yapılması önerilmeyen davranışlar;

* Muskayı yırtmaya çalışmak, açıp bakmak veya hemen ateşe atıp imha etmek. Muskayı suya bile atmamalısınız.

* Birilerini muska için suçlamak, bilmeden yargılamaya çalışmak.

* Başkalarına bundan bahsetmek. Muska bulan kişi, büyü bozulduktan sonrasına kadar durumu kimseyle paylaşmaması daha doğru adım olur. Tabi paylaşsanız da kimse size bir şey diyemez. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ