7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Evlenme Muskası Nedir Ve Nasıl Yapılır?

  • Evlenme Muskası Nedir Ve Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
Evlenme Muskası Nedir Ve Nasıl Yapılır?

Evlenme muskası, birleşmek isteyen kişilerin başvurduğu uygulamalardan birisidir. Peki, evlenme muskası işe yarar mı gösterdiği etkileri tam olarak nedir ve nasıl yapılır? Ayrıntıların tümünü yazımızın içeriğinde bulabilmeniz mümkün.

Evlenme Muskası Nedir?

Evlilik iki insanın rızasıyla gerçekleştirilen, hayat birleştirme uygulamasıdır. Tüm ilahi dinlerde yer alan evlilik, insanların beşeriyet yapıları gereği, ihtiyaç olarak görülmüştür. Değerli kardeşlerim, ben evlenemiyorum, onu bir türlü ikna edemiyorum diyorsanız, doğru yere geldiniz.

Sizlere bugün evlilik muskası ve karşılığının nasıl alındığını değerlendirmeye çalışacağız. Evlilik muskası nedir dediğimiz zaman, şunları söyleyebiliriz. Muskanın amacı, karşıdaki kişinin kafasındaki bir takım soru işaretlerini gidermektir. Kısaca, onu evliliğe ikna etmektir. Muska yapıldıktan sonra, kişi evlenmeye razı hale gelebilir.

Evlilik Muskası Nasıl Yapılır?

Klasik muska yapılışından çok daha az farklı olan evlilik muskasında, dualar her daim ön planda yer alır. Özel çalışmalar arasında bulunan muska işleminde, evlendirilecek iki kişinin isimleri üzerinden ilerler. İki ismin kağıda dökülmesi ve bunun yanına Kur’andan dualar yazılması şeklinde gerçekleştirilir.

İyi niyetle yapıldığı zaman, Allah’ın izniyle etkilerini göstererek, kişilerin evlenmesine vesile olur. Evlenme muskası nasıl yapılır sorumuzun yanıtını esasında hocamıza sorabiliriz. Kendi çalışma alanına girdiğinden, ilmini o bilir. 

  • Kişilerin isimleri muska içerisinde yazılır. Daha sonra bunlar daireler şeklinde dualarla süslenir. Her bir duanın evlenmeye yönelten manası vardır.
  • Muska içerisinde Allah’tan hayırlısıyla bunun olması istenir. 

Evlilik Muskası İşe Yarar Mı?

En çok sorulan sorulardan birisi evlenme muskası etki gösterir mi oluyor. Değerli kardeşlerim, dualarla yapılan her çalışma, Allah’ın izni varsa işe yarar. Çünkü yapılan çalışmada Allah’tan istenir. Şeytani varlıklar asla kullanılmaz. Kişiye zarar vermek değil, fayda sağlamaktır amaç. Belirli kurallara uyulduğu zaman, muska çalışmasının işe yaradığını söylemek mümkün.

Çalışma işe yaradığında, karşıdaki kişinin evliliğe daha sıcak bakmasını sağlar. Burada dikkat etmeniz gereken husus, muskanın kişinin iradesine hüküm vermediğidir. Kişi ya kalbiyle evliliği kabul eder veya etmez. 

Evlilik Muskası Tesirleri?

Kardeşlerim, evlenmek niyetiniz varsa, muska yapma imkanınız var. Evlenme muskası tesirleri ile nasıl etkiler alabileceğinizi görebilirsiniz. Dikkatli olursanız, Allah’ın izniyle bundan sonuç alabileceksiniz. Evlilik muskasının göstereceği tesirlerin sıralanışı şöyledir.

– Kişinin kalbine yönelik çalışmadır. Kalbindeki duyguların değişimini sağlar. Evlilikle ilgili olumsuz izlenimleri yavaşça olumlu yöne doğru evrilir.

– Evlilik sorumluluk getiren bir duygudur. Ancak sorumluluk sadece bir kişiye değil, iki kişiye aittir. Evlenmeye ikna olmamış kişi bunu fark edecektir. 

Evlilik muskası yapmak istiyorum diyorsanız, tesirlerinin bunlar olduğunu bilmelisiniz. Kardeşlerim, evlilik muskasından kesin sonuç almak mümkün değildir. Hiç kimse, kesin sonuç alamaz. Ama sonuç alınmak isteniyorsa, ehil hocalara gidilmelidir. Çünkü hocaların görevi burada niyetlerinin temizliğidir. Niyeti temiz, imanlı hocanın yanına giderseniz, sizlere konuda yardım edecektir.

Evlilik Muskası Yapan Hoca?

Evlenme muskası yapan hoca konusunu iyice kavramamız gerekiyor. Kardeşlerim, muskayı yapacak olan hocanın, şu özellikleri mutlak anlamda bulunmalıdır.

  • İslam’ın yasaklarını ve kurallarını bilmelidir.
  • Samimi ve dürüst olmalıdır. Kişiye yardım onun için kutsal olmalıdır.
  • İlim sahibi olmalıdır.

Evlilik Muskası Hocası Medyum Seyfullah?

Değerli kardeşlerim, ilmi ve güvenirliğiyle insanları tanıdığı medyum Seyfullah hoca, sizler için çalışmalar yapabilir. Hocamız, niyetin güzel olduğu çalışmaların tümünü sizler için dualar ve çeşitli yöntemler yoluyla yapar.

Onun ilk ve son söylediği şey, her şeyin en iyisinin sadece Allah tarafından bilinebilir olmasıdır. Değerli hocamız, sizlere ve diğer insanlara elinden kaldığı kadar hayırlı hizmetler sunar. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ