7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Evlilik Büyüsü Nedir Ve Etkileri Nelerdir?

  • Evlilik Büyüsü Nedir Ve Etkileri Nelerdir? için yorumlar kapalı
Evlilik Büyüsü Nedir Ve Etkileri Nelerdir?

Evlilikten korkan bir sevgiliniz varsa evlilik büyüsüyle bunu aşabilirsiniz. Evlilik büyüsü sonucunda sevdiğiniz evlenmekten korkmayacak, evliliğe sıcak bakacak. Evlilik büyüsü nedir göstereceği etkiler ne şekilde ortaya çıkacak, hepsini bu yazımızın içeriğinde bulabilirsiniz. 

Evlilik Büyüsü Nedir?

Kardeşlerim, ismiyle münhasır evlilik büyüsü, iki kişinin birleşmesi amaçlı yapılır. Genellikle taraflardan birisi, evliliğin korkunç olduğunu düşünür. Böyle düşünmesi, maddi yetersizlik, güven problemleri, sorumluluk alamamak olabilir. Böyle düşünenler, evlilik kurumunun paylaşmak olduğunu tam olarak bilmezler.

Tüm yükün kendi omuzlarında olduklarını düşünürler. Böyle düşündükleri için evlilik onlar için çok zor bir hale gelir. Evlilik büyüsü böyle düşünen kimsenin düşüncelerini tersi yönde değiştirmektedir. Yani kişinin evlilik kurumuna olan saygısını artırmakta. Birlikteliğin paylaşmak olduğunu düşündürmektedir. Büyü sonucunda kişi ikna edilmiş olur. Artık sevdiğiniz evliliğe hazır hale gelir.

Evlilik büyüsünü anlattığımız gibi güzel sonuç vermesinin birkaç şartı vardır. İlk şart, evlilik tılsımını yapacağınız medyumu seçme işlemidir. Seçeceğiniz medyum kendi alanının ustası, bilgesi olmalıdır. Yapacağı bu büyüyle karşıdaki kişinin ikna olmasını sağlayabilmelidir. Bunu başarabilmesi ise onun kendi bilgeliğine, yeteneklerine dayanır.

Yetenekli ve bilge medyumla çalışmalısınız. İkincisi yapacağınız evlilik büyüsüne inanmalısınız. Ya tutarsa mantığıyla hareket edip, tereddüt ederseniz, işi alaya almış olursunuz. Alacağınız sonuç ne yazık ki hüsran olacaktır. Evlilik büyüsünü gerçek sonu alabileceğiniz kişiye yaptırmak isterseniz, medyum Seyfullah hocayı tercih edebilirsiniz.

Evlilik Büyüsü Neden Yapılır?

Sevgili kardeşler, istediğimiz zaman evlenemeyiz. Daha doğrusu her şey planladığımız gibi gitmez. Bazen aileler evliliğe karşı gelir, bazen partnerimiz bizimle aynı düşüncede olmaz. Evlilikten çekinir. Amma ve’lakin, evlilik tılsımı her şeyin yola girmesini sağlar. sevdiğiniz kişinin ikna olmasını sağlar. Önünüzdeki diğer engellerin kaybolup gitmesine olanak tanır. Dilerseniz evlilik büyüsünün neden yapıldığını şöyle değerlendirelim.

* Sevgili kardeşlerim, sevdiğiniz, nişanlınız evliliğe sıcak bakamıyor. Belki öz güven problemi vardır. Belki kendiniz hazır hissetmiyordur. Belki niyeti ciddi değildir. Her türlü sebep olabilir. Bunları aşmak ve onun evliliğe razı gelmesini isterseniz, evlilik büyüsü sizin için en uygun uygulama. 

* Karşınızda başka engeller var. İkinizde aslında evlenmek için can atıyorsunuz. Lakin başka insanlar buna onay vermiyor. Bunlar aileler olabilir. Kıskanan arkadaşlar olabilir. Bu durumda ne yapacağınızı düşünüyorsanız, evlilik büyüsü size çare olabilir. 

Evlilik büyüsünün neden yapıldığına ilişkin cevaplar bu şekilde kardeşlerim. İsterseniz evlilik büyüsü etkileri nelerdir ona bakalım. 

Evlilik Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Değerli kardeşleri, evlilik büyüsünün etkilerine geçmeden önce kaç günde etki edeceğine bakalım. Büyü genelde 10 günden sonra etkisini göstermeye başlar. Evlilik büyüsü ne zaman etki gösterir sorusunu 10 gün ve üzeri şeklinde cevaplayabiliriz. Etkisini eksiksiz tam gösterme süresi yaklaşık 1 aydır. Süreler hakkında bilgiyi Seyfullah hocamızdan alabilirsiniz. 

Evliliğin gerçekleşmesi adına yapılan tılsımın etkileri kişinin gerçekten sevinmesine yol açıyor. Sevgili kardeşlerim, medyum Seyfullah hoca vasıtasıyla evlilik büyüsü yaptığınız zaman görebileceğiniz etkiler şöyle sıralanıyor.

* Etrafınızda olan tüm engeller ortadan kalkıyor. Yani evlilik için engel olan ne varsa hepsi bitiyor. Bu genel bir kavram olsa da böyledir.

* Sevdiğini kişi evlilikten çekiniyorsa, evliliğe karşı düşünceleri değişmeye başlıyor. İlk başlarda evlilik onun için koca bir dağ gibi görünürken, büyüden sonra keyif alınacak bir gezintiye dönüşüyor. Evliliğin bir keşif olduğunu fark ediyor.

* Aklında evliliğinize engel olmak niyeti olan insanların niyetleri değişiyor. Evliliğiniz herkes tarafından onay görüyor. Karşınızda evlenmek için engel kalmıyor. Yani kazanan kişiler siz oluyorsunuz.

Evlilik büyüsünün etkileri böyle. Ancak doğru insanla yapıldığında etkiler böyledir. Yanlış kişiler tarafından yapılıp, etkileri bu şekilde beklemek ne yazık ki mümkün olmaz. Pek çok kardeşimiz, yanlış insanlarla çalışıp, sonuçta beklentilerinin boşa çıktığını görmüşlerdir. Bunun doğru kişi medyum Seyfullah hoca, sizi en iyi şekilde sonuca ulaştıracaktır. 

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kardeşlerim, evlilik büyüsünde merak edilen, onun nasıl yapıldığıdır. Öyle ki halkımız, evlilik büyüsünün yapılışı şeklinde on binlerce kez araştırmaları İnternet ortamında yapar. İnsanlar hazır bilgiye hemen ulaşmak isterler. Örneğin, kimse kalkıp eski kadim büyü kitaplarını bulup, sonra sayfalarından teker teker araştırma yapmaz.

Yapmak istemez. Hemen dijital medyada bunu bulmak ister. Ne yazık ki buradaki büyü tarifleri tümüyle yanlıştır. Büyünün tarifini öğrenmek amacındaysanız, yapmanız gereken şey, araştırma yapmak olacaktır. Kadim büyü kitaplarının arasına girmelisiniz.

Kozmoloji, felsefe, pozitif bilim, dinler hakkında ilminiz belirli seviyelerde olmalı. En önemlisi doğuştan yetenekli olmalısınız. Evlilik büyüsü nasıl yapılır merak ediyorsanız kardeşlerim, mutlaka doğru kişilerden bunu öğrenmelisiniz. Doğru kaynaklar ve güvenilir kişiler aracılığıyla öğrenebilirsiniz. 

Evlilik Büyüsünü Kimler Yapar?

Değerli kardeşlerim, evlilik büyüsünü herkes yapamıyorsa, o zaman kimler yapabilir? Sorunun cevabı aslında içinde gizli. Herkes yapamıyorsa, yapan kişi alim olmalı. Bilgi sahibi olmalı. Büyü için yeterli bilgisi bulunmalı. Büyü için gereken ilim havas ilmidir.

Bu ilmi öğrenenler, evlilik büyüsünü yapabilirler. Doğuştan yetenek sahibi olmanın gerekliliğini de belirtmeliyiz tabi. Evlilik büyüsü yapabilen kişiler, havas ilmi sahibi olan medyum hocalardır. Evlilik büyüsü yapan hoca alanının uzmanı olmalı doğru seçilmelidir. Şimdi kendilerini seçerken nelere dikkat etmemiz gerektiğine bakalım.

  • Hocamızın resmi sertifikasının olup olmadığına bakalım kardeşlerim. Resmi sertifika demek, bu işi yapabiliyor anlamına gelir. Bunu mutlaka soruşturun.
  • Mümkünse kendileriyle yüz yüze görüşmeyi talep edin. Talebinize olumlu yanıt veren medyumlar büyük ihtimalle güvenilir kişilerdir.
  • İlim seviyelerini ölçmelisiniz. Medyum hocanın ilim seviyesini öğrenmeniz biraz zor olabilir. Bunu yapmasanız da olur.
  • Sohbetini dikkatle dinleyin. Samimiyetlerine dikkat edin. Size verdikleri değeri, derdinizi dinlediklerinde bile kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Kardeşlerim tüm bu zahmetlere katlanmamak, büyüyü anında yapmak istediğinizi biliyorum. Kendinizi riske atmanıza gerek olmadığının da farkındayım. O zaman size dünyanın konuştuğu, tanıdığı medyum Seyfullah hocayı önerebilirim. Onunla ilk çalışmaya başladığınızda bile, asaletiniz, alçak gönüllüğünü ve başarısını gözlerinden görebilirsiniz. 

Evlilik Büyüsü Sonuçlar

Evlenmek istiyorsunuz. Hemde bunu hemen yapmak istiyorsunuz. Eşiniz olacak kişi buna hazır olmadığını söylüyor. Korkuyor. Belki de karşınızda başka engeller var. Babanız, anneniz, onun babası veya annesi onay vermiyor. İlla ki bir engel var ortada.

Bunun böyle sürmesini istiyor musunuz? Böyle sürerse kardeşlerim, sevdiğinizi unutmalısınız. Çünkü onunla alsa evlenmeyeceksiniz. Bekleyerek bunu başaramayacağınızı bilmelisiniz kardeşlerim. Evlilik büyüsü yaparak, başarabilirsiniz. Sevdiğinizi her anlamda etkileyebilir, bundan sonuç alabilirsiniz. Alacağınız sonuç ise şöyle olacak kardeşlerim.

  • Sevdiğiniz evliliğe olan bakış açısını değiştirecek. Hani nedenle korkarsa bu hemen ondan uzaklaşacak. Onu seviyorsanız, onun yanında olmalısınız.
  • Diğer kişilerde evliliğinize onay vereceklerdir. 

Yani kardeşlerim, sonuç olarak evlenmek istediğiniz zaman karşınızda engel görmeyeceksiniz. Ne sevdiğiniz evlilikten çekinecek, ne başka talihsizlikler yaşayacaksınız. Tabi sonucu doğal olarak başarıyla almanız için mutlaka medyum Seyfullah hocayla çalışmalısınız.

Medyum Seyfullah hoca, alanının en iyisi olmakla birlikte, güvenilirliğini defalarca kez ispatlamıştır. Dünyanın her yerinden kendisine dertlerini ileten insanların olduğunu da hatırlatalım. Derdiniz varsa kardeşlerim, sitemiz üstünden Seyfullah hocaya ulaşmalısınız. Çözüm onunla.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ