7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Fasulye Büyüsü Nasıl Yapılır

  • Fasulye Büyüsü Nasıl Yapılır için yorumlar kapalı
Fasulye Büyüsü Nasıl Yapılır

Fasulye Büyüsü Nasıl Yapılır

Kadim çağlardan beri büyü işlemlerinde sıklıkla baklagillerden yararlanılıyor. Bunun en büyük sebebi insanların en çok tükettiği besinlerden olmalarıdır. Baklagiller arasından fasulye büyüsü en bilineni ve tercih edilenidir. Farklı yöntemlerle ve amaçlarla bu büyüye sıklıkla başvuruluyor. Siz de fasulye büyüsüyle sorunlarınıza çare bulmak istiyorsanız gerçek medyum yardımı alabilirsiniz.

Fasulye Büyüsü Nedir?

Etkili ve kuvvetli bir büyü arayışında olanlar fasulye büyüsü nedir araştırmasını yapıyorlar. Çiftler arasındaki aşkı, muhabbeti artırmak, gideni geri getirmek, bağlamak, kaybolan/çalınan eşyayı getirmek amacıyla yapılan çalışmaya fasulye büyüsü deniliyor.

Fasulye büyüsü hem iyi hem de kötü amaçlar için yapıldığından gri büyüler sınıfına giriyor. Uygulaması kolay ve en bilinen büyülerden olmasına rağmen büyük dikkat ve deneyim isteyen büyülerdendir. Bu büyüde havas ve hüddam ilimlerinden yararlanılıyor. Bu ilimlere haiz değilseniz, kendi başınıza yapmaya kalkışmayın. Amacınıza doğru şekilde ulaşmak istiyorsanız bu alanda ehil kişilerden yardım almalısınız.

Fasulye Büyüsü Yaptıranlar

1Sevdiğinin de kendisini çok sevmesini ve bağlanmasını isteyenler,

2-Aşk hayatında sorunlar yaşayanlar,

3-Sevdiğine açılamayanlar,

4-Çalınan/kaybolan eşyasının geri gelmesini isteyenler,

5-Seven iki insanı birbirinden ayırmak isteyenler,

6-Evliliğine karışan insanları uzak tutmak isteyenler fasulye büyüsü yaptıranlar olarak öne çıkıyorlar.

Fasulye Büyüsü Yapanlar

Fasulye büyüsü en bilinen ve tatbik edilen büyülerden olduğu için medyum aleminde en rahat yapılan çalışmadır. Gerçek ve güvenilir medyumlar iyi niyetle fasulye büyüsü yapanlar olarak kendilerini gösteriyorlar.

İyi niyetle ve sadece aşkınıza/eşyanıza kavuşmak için bu büyüye başvurmak istiyorsanız size yardım etmekten çekinmiyorlar. Fakat üçüncü bir kişiye zarar verici, kötü niyetli çalışmaları yapmıyorlar. Büyü çalışmalarını büyük titizlikle, yetenek ve bilgilerini kullanarak yaptıkları için zaman alıyor. Özellikle çaresiz insanları kabul ettikleri için fazla kişi kabul etmiyorlar. Bu özellikleri dikkate alarak, ehil olmayan ve yetersiz kişilerden uzak durmalısınız.

Fasulye Büyüsü Nasıl Yapılır?

İnternet ve sosyal medyada fasulye büyüsü nasıl yapılır hakkında birçok bilgi bulunuyor. Bunların hepsi ya eksik ya da yanlış bilgilerdir. Bu bilgilere aldanıp, evde tek başınıza yapmaya kalkışmayın. Bu alanda yeterli deneyime sahip medyumun yardımıyla ancak başarılı olabilirsiniz.

Fasulye büyüsünün yapımı aşamasında birçok farklı yöntem kullanılıyor. Bunları şöyle sıralayabiliriz;

1-Haşlanarak, yedirilmesi suretiyle

2-Belirli sayıda kavanoza doldurularak

3-Islak pamuk altında çimlendirerek büyü çalışmaları yapılıyor.

Hangi büyünün yapılacağı sizin niyetinize ve enerjinize bağlı olarak değişiyor. Fakat en etkili ve kuvvetli olanı, ebced falıyla yapılan büyüdür. Büyü yapılacak kişinin ebced falıyla yaşı bulunup, bu sayıda fasulyeler hazırlanıyor.

Fasulye Büyüsünün Etkileri?

Fasulye büyüsü en hızlı etkisini gösteren büyülerdendir. Bir hafta içinde etkisini göstermeye başlar. Büyünün etkisine giren kişide şu davranışlar görülmeye başlar;

1-İlk zamanlar uykulu bir döneme girer. Bu geçici bir durumdur.

2-Bulunduğu ortamdan uzaklaşmaya başlar. Yalnız kalma isteği artmaya başlar.

3-Melankolik bir duygu hissine kapılır.

4-Büyü yapan kişiyle geçmişi bulunuyorsa, eski güzel hatıralar zihnini meşgul etmeye başlar.

5-Sürekli, o kişiyle birlikte olma hissi baskın gelmeye başlar. Her fırsatta o kişinin yanında olmaya çalışır.

Fasulye Büyüsü Nasıl Bozulur?

Fasulye büyüsü her ne kadar iyi niyetle ve halisane duygularla yapılsa da kötü niyetli olarak da yapılabiliyor. Gerçek ve güvenilir medyumlar kötü amaçlı olarak bu çalışmayı yapmasalar da fasulye büyüsü nasıl bozulur biliyorlar.

Kendi veya bir sevdiğiniz üzerinde fasulye büyüsü yapıldığından şüpheleniyorsanız, vakit kaybetmeden bir medyumla iletişime geçmelisiniz. Medyum, üzerinizde nasıl bir büyü olduğunu tespit ettikten sonra, önce koruma büyüsü ile sizi büyünün zararlı etkilerinden koruyor. Daha sonra büyüyü bozma çalışmalarına başlıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ