7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Faydalı ve Zararlı Büyü Ne Demektir?

  • Faydalı ve Zararlı Büyü Ne Demektir? için yorumlar kapalı
Faydalı ve Zararlı Büyü Ne Demektir?

Faydalı ve Zararlı Büyü Ne Demektir?

Faydalı ve zararlı büyü ne demektir? Sorulan bu soru, büyü kavramı ile ilgilenen herkes tarafından merak edilmektedir. Kişilerin merak ettiği sorular her medyum tarafından rahatlıkla cevaplanabilir. Çünkü, medyumlar büyülerin işlevlerini ve verdiği etkileri kapsamlı bir şekilde bilmektedirler. Eğer siz de bu çok merak edilen sorunun cevabını öğrenmek istiyorsanız, değerli okurlarımız için hazırladığımız yazımızı okuyabilirsiniz.

Faydalı Büyüler ve Zararlı Büyüler Arasındaki Fark

Büyüler ikiye ayrılır. Bazı büyüler insanlık ve doğa için yarar sağlarken, bazıları tam tersi etkilerde bulunur. Eski kadim kitaplarda, bu ayrım ak büyü ve kara büyü olarak yapılmıştır.

Ak büyüler, medyumların gerçek amaçları olan fayda için kullandıkları büyüleri temsil eder. Büyülerin ortaya çıkışının, hayatın sürdürülebilirliğini sağlamak olduğu göz önünde bulundurulursa bu durum oldukça mantıklıdır.

Kara büyüler ise, yapılan kişinin çeşitli kötülüklere maruz kalmasına neden olur. Bu büyüler çoğu medyumun yapmadığı ve doğa üstü varlıkların etkin olduğu işlemlere sahiptir. Bazı özel durumlar haricinde, zararlı büyülerin yapılmaları önerilmemektedir.

Faydalı ve zararlı büyü ne demektir? Ak ve kara büyü arasındaki fark nedir? Ak büyü ve kara büyü arasındaki en temel fark, yapılma niyetleridir. Büyülerden biri tamamen iyilik, güzellik ve mutluluk için yapılırken, diğeri kötülük ve mutsuzluk getirmesi amacıyla yapılır. Her iki tür de çıkan enerjinin yönlendirilmesiyle gerçekleşir. Ancak kara büyülerin yapımı, ak büyülere göre daha zordur. Çünkü kara büyülerde, esir edilen ya da kandırılan cinlerin yardımı alınmak zorundadır. Bu varlıkların kontrol edilmesi ve istenilen amaç doğrultusunda yönlendirilmesi herkesin yapabileceği bir iş değildir. O nedenle kara büyüler, o alanda ustalaşmış medyumlar haricindeki kişiler tarafından yapılamamaktadır.

Faydalı Büyüler Nelerdir?

Faydalı büyüler başlığı altında, genelde aşk, şans ve kısmet açma büyüleri bulunmaktadır. Çünkü bu büyüler hem yapan hem de yapılan için yalnızca güzellikler getirmektedir. Uygulanan işlemler sonrasında görülen etkilerde, ak büyülerin ne kadar yararlı olduklarının kanıtıdır. En sık rastlanan etkiler şunlardır:

  • İşlem sonrasında, huzur ve mutluluk dolu yeni ilişkiler oluşur.
  • Mutsuzluklara sebep olan tartışmalar ve kavgalar, bir daha yaşanmamak üzere biter.
  • İşi rast gitmeyen kimselerin şansı döner. İstediklerine rahatça ulaşmaya başlar.
  • Aradığı aşkı bulamayan kişiler, ruh eşleriyle karşılaşır.
  • Evlilik çağına gelen ama bir türlü evlenemeyen kimseler evlenir.
  • Öğrenciler, akademik başarılarını arttırır.
  • İş hayatında sıkıntı yaşayan kimselerin, sorunları çözülür. Pozisyonu değişir ve terfi alır.
  • Maddi zorluklar çeken kişinin dertleri biter.
  • Çevresi tarafından beğenilmeyen ve ilgi görmeyen kişi, sevilmeye başlanır.

Faydalı büyüler, sayılan bu pozitif etkiler ve daha fazlası için tarih öncesi zamanlardan beri tercih edilmektedir. Yapıldıktan sonra, kimse için bir zararı olmaması da bu büyülerin en büyük artısıdır.

Zararlı Büyüler Nelerdir?

Faydalı ve Zararlı Büyü Ne Demektir?

Faydalı ve Zararlı Büyü Ne Demektir?

Zararlı büyüler, kişilerin hayatlarını kötü yönde etkilemeleriyle bilinmektedirler. Bağlama büyüsünün bazıları, kısmet kapama büyüsü, kirpi büyüsü ve daha birçok çeşit, kara büyü sınıfında yer almaktadır. Kara büyü uygulamaları yapıldıktan sonra, büyü etkisindeki kişinin hayatında geri alınması çok zor olan değişimler yaşanır. Bu değişimler kişinin fiziksel ve ruhsal sağlıklarının yanı sıra yakın çevrelerini de etkilemektedir.

Uygulanan işlemler, normal medyumluk becerilerinin dışında bir uzmanlık alanı gerektirir. Çünkü kara büyüler, üç harflilerin de oldukça etkin olduğu işlemler sayesinde gerçekleştirilir. Yapılacak olan herhangi bir hata büyüyü yapan kişiye ölümcül zararlar verebilir. Bu nedenle büyülerin bilgisiz ve medyum olmayan kişiler tarafından denenmemesi gerekmektedir.

Çok mecbur kalınmadığı sürece, zararlı büyüler kullanılmamalıdır. İlla bu kara büyüyü yaptıracak olan kişilerin ise, bu alanda uzmanlaşmış bir kişiyle çalışmaları şarttır.  Faydalı ve zararlı büyü ne demektir? Konusunda açıklamalar bu yazımızda merak edenlere sunulmuştur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ