7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Fülfül Büyüsü Nasıl Yapılır

  • Fülfül Büyüsü Nasıl Yapılır için yorumlar kapalı
Fülfül Büyüsü Nasıl Yapılır

Fülfül Büyüsü Nasıl Yapılır

Fülfül büyüsü en çok bilinen ve tatbik edilen büyülerdendir. Fülfül, Arapça bir kelime olup, karabiber anlamına geliyor. Genellikle karabiber kullanılarak sevdiğini kendine bağlamak için yapılıyor. Halk arasında bağlama büyüsü olarak da biliniyor. Fülfül büyüsü hakkında detaylı bilgiyi bu yazıda bulabilirsiniz

Fülfül Büyüsü Nedir?

Sevdiği kişiyi kendine bağlamak, sevgisini artırmak için yapılan büyü çeşidine fülfül büyüsü deniliyor. Bu uygulama da bağlama büyülerindendir. Fülfül (karabiber) kullanıldığı için bu isimle anılıyor. Genellikle iyi niyetle ve halisane duygularla yapıldığı için ak büyülerdendir.

Geçmiş çağlardan beri, yuvasını kurtarmak, eşini eve bağlamak ve kendisini çok sevmesini isteyenler tarafından bu büyüye başvurulmuştur. Uygulaması çok basit ve kolay bulunan malzemeden yapıldığı için günümüzde de sıklıkla tercih ediliyor.

Fülfül Büyüsü Yaptıranlar

Eşlerinin gözlerinin dışarıda, evine, kendisine ve çocuklarına ilgisiz olduğundan yakınanla fülfül büyüsü yaptıranlar olarak dikkat çekiyorlar. Genellikle evli olanlar bu büyüye başvuruyorlar.

1-Eşinin, nişanlısının ya da sevgilisinin sevgisinin ve ilgisinin azaldığından şüphelenenler,

2-Eviyle ve eşiyle ilgilenmeyip, gününün çoğunu dışarıda geçirenlerin eşleri,

3-Sevdiğinin sadece kendini görmesi ve sevmesini isteyenler bu büyüyü yaptırıyorlar.

Fülfül Büyüsü Yapanlar

Fülfül büyüsü basit ve en çok tatbik edilen büyü olmasına rağmen, eksik ve yanlış bilgilerle yapılmaması gereken büyülerdendir. Kulaktan dolma veya sosyal medya paylaşılan bilgilerle büyünün yapılması yanlıştır. Büyünün tutmama olasılığı yüksek olmasına rağmen, yanlış tutması sonucunda da istemediğiniz sonuçlar doğacaktır.

Bütün büyülerde olduğu gibi bu büyüde de havas ve ledün ilimlerine haiz, özel yetenekleri bulunan gerçek ve güvenilir medyumlar fülfül büyüsü yapanlar olarak öne çıkıyorlar. Güvenilir ve gerçek medyum aracılığıyla sorunsuz ve hızlı şekilde derdinize çare bulabilirsiniz.

Fülfül Büyüsü Nasıl Yapılır?

Fülfül büyüsünün ana malzemesi karabiberdir. Fakat kullandığınız karabiber doğal olmalıdır. Hibrit karabiber olmamalıdır. Kullanacağınız adet sayısını güvenilir medyum size söyleyecektir. Bu rakam genellikle 21 veya 41 adet oluyor.

Medyum, sizden büyü yapılacak kişinin adı-soyadı, anne adı, doğum tarihi, fotoğrafı, kişisel eşyası gibi bilgileri istiyor. Bu büyünün yapılması zaman alan bir iştir. Ritüelleri en uzun süren büyülerdendir. Büyünün yapılma aşaması 3 hafta sürüyor. Bu nedenle “bir saatte büyü hazırlanır, 24 saatte etkisini gösterir” gibi reklam içerikli medyum davetlerine itibar etmeyin.

Fülfül büyüsünü evde yapmak istiyorsanız 21 veya 41 adet doğal karabiber bulmalısınız. Sessiz ve sakin bir ortamda büyüyü yapmaya dikkat edin. Ritüele başlamadan önce abdest alabilirsiniz. Her bir karabiber tanesine Cin suresinin ilk 10 ayetini okuyorsunuz. Bu okumalarınızı üç hafta boyunca sürdürüyorsunuz.

Üçüncü haftanın sonunda cuma günü gecesi karabiberleri yakıyorsunuz. Yaktığınız karabiberleri havaya da savurabilirsiniz toprağa da gömebilirsiniz.

Fülfül Büyüsü Etkileri

Yapılan büyünün doğruluğu, sizin enerjiniz ve halisane duygularınız sonucunda fülfül büyüsü etkileri kısa zamanda görülecektir.

1-Kişide davranış ve duygu değişimi başlar.

2-Sürekli olarak eşini düşünmeye başlar. Mutlu ve güzel anılar gözünde canlanır.

3-İş çıkışı bir an önce eve gitme isteği baş gösterir.

4-Gönlünde eşi için sevgi ve muhabbet artar.

5-Gözü sevdiğinden başkasını görmemeye başlar.

Fülfül Büyüsü Nasıl Bozulur?

Fülfül büyüsü iyi niyetle yapıldığı için bozulmasına gerek yoktur. Fakat eşinin, nişanlısının veya sevgilisinin hiç sebep yokken soğuk ve ilgisiz davrandığını yaşayanlar vakit kaybetmeden uzman bir medyuma gitmelidirler. Gerçek ve güvenilir medyumlar kötü amaçlı büyü yapmasalar da fülfül büyüsü nasıl bozulur biliyorlar.

Medyum, sizin veya sevdiğinizin üzerindeki büyüyü tespit edip, dua ve tılsımlarla büyüyü tersine çeviriyor. Sizin için hazırlayacağı vefk ile büyünün etkisinden kurtuluyorsunuz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ