7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Geri Getirme Büyüleri Etki Süresi

  • Geri Getirme Büyüleri Etki Süresi için yorumlar kapalı
Geri Getirme Büyüleri Etki Süresi

Geri Getirme Büyüleri Etki Süresi

Geri getirme büyüleri etki süresi, büyü yaptıranların veya gelecekte büyü yaptırmayı düşünenlerin merak ettiği bir konudur. Geri getirme büyüleri oldukça etkilidir ve işe yaramaktadır. Ancak etki süresi belli kriterlere göre değişir. Kriterlerden en önemlisi sizin o kişiyle tanıştığınız andan büyü yaptığınız ana kadar geçen süredir. 2’inci Kriter ise aranızdaki ilişkinin bağıdır. Bu bağdan kastedilen aranızdaki ilişkinin türüdür. Yani arkadaşlık, sevgililik, sözlülük nişanlılık, evlilik gibi türlerdir.

Şüphesiz ki yukarıda sayılanlar birbirine bağlılık açısından azdan yükseğe doğru sıralanmıştır. Geri getirme büyülerinin etkisi aranızdaki ilişkinin süresi ne kadar çok ise o kadar az sürede etki eder. Aynı şekilde aranızdaki ilişkinin türü ne kadar ciddi ise o kadar daha çabuk etki eder. Aranızda evlilik ilişkisi varsa geri getirme büyüsü en çabuk şekilde etki eder. Ancak aranızda sevgililik ilişkisi varsa daha uzun sürede etki edebilir.

 

Geri Getirme İşlemi Kaç Günde Etki Eder?

Geri getirme büyüleri etki süresi, Ortalama olarak 21 gün ile 6 ay arasında etki eder. Bu durum yukarıdaki paragrafta belirtildiği gibi belli kriterlere bağlıdır. Eğer aranızda 3-4 ay gibi hem kısa süreli bir ilişki hem de sevgililik ve arkadaşlık türünden bir ilişki varsa 6 aydan daha da uzun bir süre de etki etme olasılığı vardır. Örneğin ilişkiniz 6 ay veya bir yıl gibi bir süredir devam ediyorsa geri getirme büyüsünün etkisi 3-4 ay veya daha kısa sürede etki eder.

1-2 yıl veya daha fazla süren ilişkileriniz varsa bu sefer geri getirme büyüsünün etkisi 1-2 ay gibi kısa bir sürede gerçekleşir. Nişanlılık veya evlilik gibi durumlarda ise 21 gün veya bir ay içerisinde geri getirme büyüsü etki süresi gerçekleşir.

 

Büyü Etkisi Kaç Gün Sürer? – Geri Getirme Büyü Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki paragrafta büyü süreleri belirtilmiştir. Büyü Etkisinin kaç gün süreceği de merak edilmektedir. Yapılan büyü bozulmadıkça büyü etkisi sonsuza kadar devam eder.

Geri getirme büyüleri etki süresi, aradaki ilişki bağının türüne yani sevgililik nişanlık, evlilik ve bunun gibi kavramlara göre değişmektedir. Aynı zamanda kişiden kişiye göre değişmektedir. Bunun dışında tanıştığınız tarihten itibaren sevgili ilişkisinin başladığı tarih ve büyü yapma sürecine girdiğiniz süreye kadar olan toplam zamanda geri getirme büyüsünün etki süresini değiştirmektedir.

 

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ